Weekend

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

jagna

Posty

270

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Weekend

Postprzez jagna » 20 mar 2014, o 06:44

My z mężem często na weekendy jeździmy nad morze - mamy tam stosunkowo blisko tak więc korzystamy ;) Zresztą lepiej wypoczywa mi się nad morzem niż w górach. Bardzo dobrze działa na mnie tamtejszy klimat - warto jest wybrać się nad morze wiosną. Mimo, że jest jeszcze trochę zbyt zimno na kąpiele to duża zawartość jodu w powietrzu sprawia, że naprawdę można skutecznie sobie wypocząć.
Pod koniec stycznia odwiedziliśmy z mężem Świnoujście - mimo, że zima to wiecie jaka lekka była pogoda ;) Szkoda było nie skorzystać.
Miejscowość ładna, dość duża, fajnie,że wszystkie restauracje były pootwierane tak więc mieliśmy gdzie zjeść.
Jak już od kilku lat robimy - wynajęliśmy osobne mieszkanie, które szczególnie nam się udało. Bardzo ładne, nowiutkie, znaleźliśmy je w sieci ;) Szczególnie salon mi się podobał (tutaj są jego zdjęcia: http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/apa ... 83_312-spa ) . Nie był mały ponieważ miał prawie 60m2 ale oboje z mężem lubimy przestrzeń a cenowo było bardzo korzystnie. Myślę, że spokojnie zmieściłoby się tam 4-5 osób ;)
Trzeba jednak nastawić się na kaucję w wysokości 400 zł . Niemniej bardzo nam się podobało i wracamy tam na wakacjach ;) Pozdrawiam !
Obrazek
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Weekend

Postprzez Various » 25 mar 2014, o 11:10

Super wnętrze :)
no avatar
User

amatorka turystyki

Posty

8

Dołączył(a)

7 lis 2013, o 14:22

Lokalizacja

Lublin

Re: Weekend

Postprzez amatorka turystyki » 25 mar 2014, o 12:02

Ciekawe te oferty, podane przez Was jednak ja mieszkam w Lublinie i wybieram się do położonego niedaleko ośrodka wypoczynkowego Łubinowe Wzgórze. Głównym atutem jest wiele atrakcji związanych z aktywnym wypoczynkiem, który uwielbiam zarówno ja jak i osoby z którymi jadę.
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Weekend

Postprzez Various » 26 mar 2014, o 14:17

co to za atrakcje związane z tym aktywnym wypoczynkiem ?
no avatar
User

Scaliano.com.pl

Posty

102

Dołączył(a)

7 lut 2014, o 12:47

Re: Weekend

Postprzez Scaliano.com.pl » 26 mar 2014, o 15:43

Nad morzem aktywny wypoczynek to przede wszystkim pływanie oraz nordic walking czy wycieczki rowerowe po plaży:) Ze swojej strony polecam takze Kudowę Zdój,gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.



www.Scaliano.com.pl
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Weekend

Postprzez Various » 27 mar 2014, o 11:36

Wiesz co w kwestii spędzania czasu aktywnie nad morzem to nie potrzebuję objaśnień - bo tu mieszkam :) moje pytanie skierowane było do "amatorka turystyki". Swoją drogą wszedłem na waszą stronę ( łubinowe wzgórze ) i jest rewelacyjna , bardzo mi się podoba czytelna, przejrzysta, trochę długo się ładuje ale bardzo zachęcający filmik i powiem szczerze, że jak kiedyś będę miał okazję być w okolicy to skorzystam :)
no avatar
User

borsuk9w

Posty

4

Dołączył(a)

7 kwi 2014, o 15:29

Re: Weekend

Postprzez borsuk9w » 7 kwi 2014, o 15:53

Zależy gdzie się mieszka, żeby nie stracić całego dnia na dojazd ;) moi znajomi jeżdżą na spływ Krutynią, ja nad Zalew Zegrzyński, albo na wieś do znajomych ;)
Gdzie znajdę spory wybór wizytówek plastikowych dla firm i nie tylko? Jakie szamba ekologiczne i betonowe można wkopać na działkę?
no avatar
User

alicja123

Posty

9

Dołączył(a)

7 kwi 2014, o 16:43

Re: Weekend

Postprzez alicja123 » 7 kwi 2014, o 16:45

Dla mnie weekendowe wypady kojarzą się z cudownym Półwyspem Helskim. Tutaj znakomicie się bawię, nawet jesienią czy zimą. Warto tutaj przyjechać, aby odetchnąć świeżym powietrzem:)
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Weekend

Postprzez Various » 8 kwi 2014, o 08:35

No wypad na Hel to jest super opcja, ja gorąco polecam popłynąć Tramwajem wodnym z Sopockiego molo na hel tam rowerkami do Władka na obiad i z powrotem :) REWELACJA, każdemu polecam, ścieżka rowerowa super, ja to jeszcze przystanki w surfshopach robię obowiązkowo :)
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Weekend

Postprzez majesta » 9 kwi 2014, o 10:22

A ja polecam na przykład wybrać się do Kielc ;) Bardzo ładna miejscowość, zadbana. Można również wybrać się do słynnej na cały świat jaskini Raj. Byłam tam raz i czułam się jak w kosmosie ! Krajobraz nie z tej ziemi !
Jeśli chcielibyście się tam kiedyś wybrać warto jest przenocować w jednym z hoteli marki Accor:
http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... kielce.htm - o właśnie hotel Ibis znajduje się w samym centrum skąd jest blisko do najważniejszych atrakcji ;)
Pozdrawiam !
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.186s | 13 Queries | GZIP : Off ]