Nocleg w Krakowie

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

timon83

Posty

5

Dołączył(a)

8 wrz 2013, o 20:32

Nocleg w Krakowie

Postprzez timon83 » 18 wrz 2013, o 11:13

Niestety zimny wrzesień już mamy...zaraz październik...a ja muszę do Krakowa jechać i tułać się po mieście..taka praca...chcę jednak żeby jednak było fajnie i chcę przy okazji trochę pozwiedzać...potrzebuje taniego noclegu w Krakowie oraz porady, gdzie iść, co zobaczyć, co zwiedzić :) Będę miał wolne od 8-13, potem praca od 13 do 19 i wieczory...wolne :) całe dwa tygodnie mnie czekają więc mam nadzieje że trochę zobaczę :)
no avatar
User

WillaPodZegarem_com

Posty

10

Dołączył(a)

3 paź 2013, o 13:34

Re: Nocleg w Krakowie

Postprzez WillaPodZegarem_com » 3 paź 2013, o 13:42

Na forum jest kilka tematów odnośnie noclegu w Krakowie,możesz poszukać i wybrac coś dla siebie. Tutaj moim zdaniem hostel będzie najlepszym rozwiązaniem z racji ceny.
no avatar
User

Duck

Posty

30

Dołączył(a)

8 sie 2013, o 11:49

Re: Nocleg w Krakowie

Postprzez Duck » 7 paź 2013, o 09:13

Możesz także poszukać kogoś kto wynajmuje pokoje w swoim domu, to będzie najtańsza opcja.
no avatar
User

PensjonatRenifer

Posty

11

Dołączył(a)

11 paź 2013, o 12:07

Re: Nocleg w Krakowie

Postprzez PensjonatRenifer » 11 paź 2013, o 12:34

W sumie racja,tylko nasuwa się pytanie gdzie szukać takiej osoby,bo to jest w tej kwestii najbardziej istotne. Jeżeli macie jakieś sprawdzone namiary to śmiało polecajcie.
no avatar
User

elamelb

Posty

2

Dołączył(a)

11 paź 2013, o 12:24

Re: Nocleg w Krakowie

Postprzez elamelb » 16 paź 2013, o 08:32

Ja generalnie polecam hostele - ceny dużo niższe, a standard pobytu przyzwoity.
no avatar
User

Jastrzebiec_eu

Posty

26

Dołączył(a)

19 paź 2013, o 14:00

Re: Nocleg w Krakowie

Postprzez Jastrzebiec_eu » 19 paź 2013, o 14:07

Racja,hostele będą dużo tańsze,a jeżeli wybierzemy gdzieś poza samym centrum,to także nic się nie stanie. Dojechać możemy niemal wszędzie. Komunikacja na terenie Krakowa nie szwankuje.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Nocleg w Krakowie

Postprzez jagna » 25 kwi 2014, o 09:29

A czy wygodniejszą opcją nie będzie aby wynajęcie sobie własnego mieszkania ? Niż na przykład hostel, w których bądźmy szczerzy warunki nie zawsze są takie jak oczekujemy.
My z mężem na przykład całkiem niedawno wybraliśmy się do Krakowa aby spędzić tam romantyczny weekend i wynajęliśmy sobie własne mieszkanko. Niewielkie ponieważ kawalerka ale bardzo ładnie urządzone, wygodne i co najważniejsze blisko dworca pkp. Poniżej zdjęcie (udało nam się je zarezerwować online na stronie: http://www.dwienoce.pl/ ).
Obrazek
Pozdrawiam ;)

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.068s | 14 Queries | GZIP : Off ]