Gdzie odpocząć od ludzi?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez majesta » 28 lut 2014, o 12:11

Myślę, że jeśli chcecie pojechać nad nasz Bałtyk to dobrą opcją będzie Świnoujście. Mimo, że jest to dość spora nadmorska miejscowość to jednak ma swój klimat i gości w niej o wiele mniej turystów niż w typowo nastawionych na przyjezdnych większych kurortach.
Poza tym znajduje się tam wiele zabytków, ciekawych ścieżek spacerowych, rowerowych tak więc bardzo fajnie można sobie tam zorganizować czas.
Plaża jest nieco zatłoczona na weekendy ale na tygodniu naprawdę można znaleźć puste miejsca, w których można się świetnie zrelaksować.
Dla wszystkich, którzy cenią prywatność i spokój radzę wynająć osobne mieszkanie. My tak właśnie zrobiliśmy z mężem w zeszłym roku podczas naszego dwutygodniowego pobytu w Świnoujściu i było to naprawdę świetne rozwiązanie ! Spokojnie, cicho z uwagi na to, że budynek znajdował się z dala od odgłosów śródmieścia (a ja nie jest w stanie zasnąć słuchając krzyków imprezowiczów...). Całe nowe, wyremontowane, ze świetną łazienką - zobaczcie sobie zresztą na fotkach. Udało nam się je znaleźć na stronie Baltichome.pl - trzeba się jednak trochę pospieszyć ponieważ ogólnie ludzie lubią sobie wynajmować te mieszkania i jeśli człowiek za późno się obejrzy coś może być już zajęte ...
Obrazek
Obrazek
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez Various » 28 lut 2014, o 14:11

ładna łazienka ale połączenie kuchni z sypialnią to już lipa ;)
no avatar
User

STOPWroclaw.pl

Posty

38

Dołączył(a)

3 gru 2013, o 12:43

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez STOPWroclaw.pl » 4 mar 2014, o 12:50

Jest mała ścianka która jednak oddziela te pomieszczenia,więc moim zdaniem nie jest tutaj tak źle. Poza tym też przez jakiś czas będąc na takim wypoczynku jakoś przeciez możemy znieść tego typu połączenie,liczy się w końcu co innego.
no avatar
User

fikusmikus

Posty

4

Dołączył(a)

11 lut 2014, o 12:28

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez fikusmikus » 11 mar 2014, o 09:08

Ja mogę polecić Villę Pepitę w Międzygórzu w Kotlinie Kłodzkiej - piękne miejsce, mało ludzi i kontakt z naturą. W niewielu miejscach mogę tak odpocząć i się zrelaksować jak tam.
Wybieram Wrocław Lotnisko Parking gdy jadę na wakację.
no avatar
User

Edana.pl

Posty

45

Dołączył(a)

14 mar 2014, o 13:33

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez Edana.pl » 14 mar 2014, o 13:46

i także wydaje się,że wypoczynek nad morzem będzie najlepszym rozwiązaniem jeżeli chcesz odpocząć od ludzi i miejskiego zgiełku. Zobacz na www.Edana.pl na pewno sie nie zawiedziesz.
www.Edana.pl - wypoczynek nad morzem.
no avatar
User

amatorka turystyki

Posty

8

Dołączył(a)

7 lis 2013, o 14:22

Lokalizacja

Lublin

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez amatorka turystyki » 27 mar 2014, o 08:43

Jeśli chodzi o odpoczynek od ludzi to polecam w okolicy Lublina znajduje się ośrodek wypoczynkowy Łubinowe Wzgórze, położone w sąsiedztwie przyrody i z dala od miastowego klimatu. To wymarzone miejsce dla każdego kto pragnie ciszy i spokoju, ponieważ można się tam wyciszyć i pobyć głównie z bliskimi, w czym pomogą również zabiegi relaksacyjne.
no avatar
User

Edana.pl

Posty

45

Dołączył(a)

14 mar 2014, o 13:33

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez Edana.pl » 24 kwi 2014, o 13:53

Dzięki za adres,w wolnej chwili tam zajrzę,ale wydaje mi się że jednak mimo wszystko wypoczynek nad morzem jest bardziej atrakcyjny dla wielu turystów,a teraz z okazji weekendu majowego przygotowaliśmy kilka promocji,warto zajrzeć i przekonać się o tym samemu.
www.Edana.pl - wypoczynek nad morzem.
no avatar
User

sergiusz

Posty

2

Dołączył(a)

24 kwi 2014, o 17:11

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez sergiusz » 25 kwi 2014, o 18:52

To zależy co wolisz. Jeżeli cenisz sobie ciszę i spokój oraz piękne krajobrazy to najlepsze moim zdaniem są góry. Szczególnie warte polecenia są moim zdaniem rumuńskie i ukraińskie Karpaty. Natomiast jeżeli wolisz miasta to znowu masz dwie możliwości: albo jesteś miłośnikiem historii i architektury (wtedy polecam obiekty z listy UNESCO, którą można znaleźć np. tutaj), albo wolisz poczuć klimat miasta, pobawić się na różnego rodzaju kameralnych imprezach, czy poodwiedzać różnego rodzaju knajpki czy inne fajne miejsca. W tym drugim przypadku jest wiele stron, na których można znaleźć takie miejsca, np. tutaj. Wbrew pozorom miasta też niekoniecznie muszą wiązać się z masą turystów. Niektóre miejsca mają swój urok.
no avatar
User

szubik12

Posty

5

Dołączył(a)

26 kwi 2014, o 17:34

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez szubik12 » 26 kwi 2014, o 17:40

Nie da się ukryć, że najlepiej można odpocząć w ośrodkach o charakterze agroturystycznym. Co roku marzy mi się, aby wyjechać na wieś, z dala od zgiełku miasta i tłumów ludzi, którzy mijają siebie w pośpiechu. Najlepiej, żeby wiejski domek znajdował się w pobliżu jeziora, no i koniecznie przy lesie. W tym roku zamierzam spełnić swoje marzenia:)
no avatar
User

kazik5

Posty

12

Dołączył(a)

26 kwi 2014, o 22:55

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez kazik5 » 26 kwi 2014, o 23:35

Dla mnie ideałem jest leśniczówka. Tutaj można naprawdę odpocząć od ludzi, uciec od całego świata. Niestety, coraz trudniej można znaleźć leśniczówkę z prawdziwego zdarzenia, a szkoda. Ja miałem szczęście dwa razy wypoczywać w takiej leśniczówce.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.089s | 13 Queries | GZIP : Off ]