Majówka w Polsce

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Edana.pl

Posty

45

Dołączył(a)

14 mar 2014, o 13:33

Re: Majówka w Polsce

Postprzez Edana.pl » 24 kwi 2014, o 13:39

Majówkę można spędzić w Polsce na kilka sposobów,ja natomiast w szczególności polecam udać się nad morze i spędzić ten czas aktywnie,co powiecie np na Ustronie Morskie? Zdjęcia dostępne są na naszej stronie,myślę ze warto:)
www.Edana.pl - wypoczynek nad morzem.
no avatar
User

szubik12

Posty

5

Dołączył(a)

26 kwi 2014, o 17:34

Re: Majówka w Polsce

Postprzez szubik12 » 26 kwi 2014, o 17:45

Zgadzam się w stu procentach, też mi się marzy wyjazd nad morze. Nie wiem tylko, czy uda mi się wziąć w pracy dodatkowy dzień wolnego. Do morza mam dosyć daleko, dlatego jak już mam tam jechać, to lepiej na dłużej:) Myślałem o Gdyni, bo wiem, że tam nawet w sezonie czeka na turystów mnóstwo atrakcji, jak chociażby możliwość zwiedzania Oceanarium.
no avatar
User

kazik5

Posty

12

Dołączył(a)

26 kwi 2014, o 22:55

Re: Majówka w Polsce

Postprzez kazik5 » 26 kwi 2014, o 23:30

A może zdecydować się na majówkę w górach? Kuszą mnie między innymi Bieszczady, bo do tej pory nie miałem okazji zapoznać się z ich dziewiczą naturą. Obawiam się jednak, że majówka może mi nie wystarczyć na zapoznanie się z ich urokami.
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Majówka w Polsce

Postprzez Various » 1 maja 2014, o 10:31

Obojętnie gdzie by nie była grunt to doborowe towarzystwo :), a jak do tego pogoda się trafi to już jest mistrzostwo świata
no avatar
User

wAlEk

Posty

3

Dołączył(a)

3 maja 2014, o 12:12

Re: Majówka w Polsce

Postprzez wAlEk » 3 maja 2014, o 12:16

Zgadza się - pogoda i dobre towarzystwo to podstawa:) Ja w tym roku nigdzie nie wyjeżdżałem na majówkę, ale spędziłem czas ze swoimi przyjaciółmi za miastem. Akurat w pobliżu mamy jeziorko, także naprawdę znakomicie wypoczęliśmy:) A za rok może wybiorę się w Bieszczady, o ile pogoda nie spłata mi figla.
no avatar
User

wwars

Posty

12

Dołączył(a)

4 maja 2014, o 18:08

Re: Majówka w Polsce

Postprzez wwars » 4 maja 2014, o 18:15

Ja byłem w Bieszczadach, akurat pogoda mi w miarę dopisała:) Co prawda czasami było trochę chłodno, ale i tak jestem w pełni zadowolony ze swojego wypadu. Polecam wszystkim taki nieco "dziki" wypoczynek;)
no avatar
User

olanowaa

Posty

7

Dołączył(a)

4 maja 2014, o 21:13

Re: Majówka w Polsce

Postprzez olanowaa » 4 maja 2014, o 21:23

Mnie się majówka kojarzy z Kaszubami, bo właśnie tutaj najczęściej ją spędzam. Również w tym roku odpoczywałam w tych rejonach i jak zwykle bawiłam się znakomicie. Szkoda tylko, że majówka jest taka krótka i zawsze mi brakuje tych paru dni do tygodnia:) Fajnie, że tego typu wyjazdy są coraz tańsze.
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Majówka w Polsce

Postprzez Various » 5 maja 2014, o 12:28

zamek w Łapalicach zwiedzony ?:P będąc na Kaszubach nie można pominąć tego miejsca
no avatar
User

Eparequir

Posty

1

Dołączył(a)

6 maja 2014, o 07:00

Re: Majówka w Polsce

Postprzez Eparequir » 6 maja 2014, o 07:07

Ja w tym roku bawiłam się w swoim regionie t.j. Powiat Wągrowiecki,gdzie są piękne jeziora i lasy :) Jeżeli ktoś by chciał skorzystać,to polecam hotel Pietrak http://www.pietrak.pl/wagrowiec/kontakt.html
no avatar
User

ellok

Posty

1

Dołączył(a)

6 maja 2014, o 07:38

Re: Majówka w Polsce

Postprzez ellok » 6 maja 2014, o 07:41

Ja myślę, że każdy ma swoje własne miejsce na majówkę, ja niemal każdą spędzam w górach, w towarzystwie rodziny i przyjaciół, a później...niestety powrót do pracy.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.185s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron