Jak sobie radzicie z problemami żoładkowymi w podróży?

Coś ciekawego dzieje się w twojej okolicy? Masz jakieś ciekawe aktualne informacje związane z turystyką? Napisz o tym w tym dziale.
no avatar
User

ondraszek

Posty

1

Dołączył(a)

19 cze 2013, o 14:44

Jak sobie radzicie z problemami żoładkowymi w podróży?

Postprzez ondraszek » 14 lip 2013, o 17:14

No właśnie, jak? :-) Chodzi mi głównie o biegunkę podróżnych, zaparcia, wzdęcia i wszystkie te dolegliwości, które wynikają ze zmiany diety, flory bakteryjnej, strefy klimatycznej itd. Co jest dla was najskuteczniejsze? Wybieram się w podróż do Afryki: Senegal i Gambia i pewnie będę mieć spore perturbacje. Nawet jak wyjeżdżam do Zakopanego, to zawsze coś niedobrego się dzieje z brzucholem (biegunki z zaparciami, zamiennie), a co dopiero taka Afryka :) Poradzcie coś forumowicze :-)
no avatar
User

s-gos

Posty

1

Dołączył(a)

15 lip 2013, o 18:45

Re: Jak sobie radzicie z problemami żoładkowymi w podróży?

Postprzez s-gos » 15 lip 2013, o 18:51

No na pewno uważaj na to co jesz i pijesz, raczej trzymałabym się butelkowanych napojów,jak byłam w Indiach to wzięłam ze sobą kilka leków, takich sprawdzonych przeze mnie w Polsce, m.in. enterol, smectę i czopki evaqu na zaparcia, ale jeszcze poszłabym na Twoim miejscu do lekarza, żeby dopytać co jeszcze zabrać, mi wsytarczyły te leki, tak naprawdę miałam dwa dni takie zawirowania z brzuchem, a potem już było ok.
no avatar
User

DziewczynaBilla

Posty

211

Dołączył(a)

1 paź 2012, o 21:16

Re: Jak sobie radzicie z problemami żoładkowymi w podróży?

Postprzez DziewczynaBilla » 25 lip 2013, o 12:00

s-gos napisał(a):No na pewno uważaj na to co jesz i pijesz, raczej trzymałabym się butelkowanych napojów,.


Dokładnie, trzeba tak wiele jak sie da jeść z puszek i zamknietych butelek. Ja np mam dietę wyznaczoną (dobry dietetyk tworzył) i nawet w wakacje, choćby siedziała w Turcji czy nie wiadomo gdzie, to się jej trzymam i nie jem nic, czego nie widziałam jak robią i z czego robią.
no avatar
User

CentrumWczasowe_pl

Posty

57

Dołączył(a)

30 lip 2013, o 14:05

Re: Jak sobie radzicie z problemami żoładkowymi w podróży?

Postprzez CentrumWczasowe_pl » 30 lip 2013, o 14:14

Najgorzej mają te osoby z chorobą lokomocyjną,na szczęście mnie to ominęło:) A podczas podróży trzeba bardzo uważać na to co sie je i unikać dużych ilości kawy czy też coca-coli.
no avatar
User

Maniekwks23

Posty

60

Dołączył(a)

10 kwi 2014, o 19:32

Re: Jak sobie radzicie z problemami żoładkowymi w podróży?

Postprzez Maniekwks23 » 15 kwi 2014, o 21:17

noo
no avatar
User

Medalik36

Posty

5

Dołączył(a)

16 kwi 2014, o 10:48

Re: Jak sobie radzicie z problemami żoładkowymi w podróży?

Postprzez Medalik36 » 16 kwi 2014, o 10:55

Słucham głośno muzyki albo próbuję zasnąć. Niestety mam lokomocyjną i podróż to zawsze jest dla mnie wyzwanie.
no avatar
User

Edana.pl

Posty

45

Dołączył(a)

14 mar 2014, o 13:33

Re: Jak sobie radzicie z problemami żoładkowymi w podróży?

Postprzez Edana.pl » 24 kwi 2014, o 14:02

Racja,ja akurat nie mam takich problemów,ale jadąc pociągiem staram się nie zasypiać z wiadomych względów czystego bezpieczeństwa. Lepiej zapobiegać niż potem żałować.
www.Edana.pl - wypoczynek nad morzem.
no avatar
User

Maniekwks23

Posty

60

Dołączył(a)

10 kwi 2014, o 19:32

Re: Jak sobie radzicie z problemami żoładkowymi w podróży?

Postprzez Maniekwks23 » 6 maja 2014, o 18:43

ok
no avatar
User

Cygnus

Posty

10

Dołączył(a)

7 maja 2014, o 12:38

Re: Jak sobie radzicie z problemami żoładkowymi w podróży?

Postprzez Cygnus » 7 maja 2014, o 12:53

Nigdy nie miałem z tym problemu. Ale najgorsze to próbować nie zasnąć podczas podróży... Wolą nie zasypiać, bo to się różnie kończy. Raz zapomniałem swojej ulubionej bluzy z pociągu. Ale na szczęście powiedziałem na stacji w kasie co się stało. Zadzwonili i bluzę znalazł konduktor. po godzinie odzyskałem.
no avatar
User

rik87r

Posty

2

Dołączył(a)

8 maja 2014, o 12:13

Re: Jak sobie radzicie z problemami żoładkowymi w podróży?

Postprzez rik87r » 8 maja 2014, o 12:22

mi pomaga ranigast wtedy nic mi nie jest
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.211s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron