Rejsy statkiem

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Edana.pl

Posty

45

Dołączył(a)

14 mar 2014, o 13:33

Re: Rejsy statkiem

Postprzez Edana.pl » 14 mar 2014, o 13:52

Z tym moge się zgodzić,na pewno takie rejsy po Morzu Sródziemnym to ciekawa przygoda,ale patrząc na ceny to także sa wysokie... Nie każdego będzie po prostu na to stać.
www.Edana.pl - wypoczynek nad morzem.
no avatar
User

Mish

Posty

38

Dołączył(a)

16 lip 2013, o 07:11

Re: Rejsy statkiem

Postprzez Mish » 10 maja 2014, o 12:25

Ja regularnie podbijam Skandynawię. :) Mają teraz mnóstwo ciekawych ofert i dobre ceny biletów promowych. Nic tylko śmignąć na finał Eurowizji - jak znalazł! :D http://www.unityline.pl/strona/cennik/b ... openhagi-1
no avatar
User

adus

Posty

13

Dołączył(a)

13 maja 2014, o 17:34

Re: Rejsy statkiem

Postprzez adus » 13 maja 2014, o 18:01

Ja chętnie wybrałabym się na taki rejs, ale obawiam się, że nie zniosłabym zbyt dobrze takiej podróży. Bardzo mnie męczy monotonne kołysanie i dlatego taka wycieczka raczej nie byłaby dla mnie przyjemnością:(
no avatar
User

Mish

Posty

38

Dołączył(a)

16 lip 2013, o 07:11

Re: Rejsy statkiem

Postprzez Mish » 27 maja 2014, o 12:33

Ale na promie naprawdę jakoś specjalnie nie buja. W ogóle się tego nie odczuwa! :)
no avatar
User

DziewczynaBilla

Posty

211

Dołączył(a)

1 paź 2012, o 21:16

Re: Rejsy statkiem

Postprzez DziewczynaBilla » 27 maja 2014, o 12:43

Jest spora różnica między promem i statkiem wycieczkowym, który robi np 2 tygodniowy kurs, dzień i noc:)
Ale co do wypowiedzi trochę wyżej - taki rejs po Morzu Śródziemnym mógłby faktycznie być fantastyczny, jeśli uzbierac odpowiednią kwotą na bilety na statek no i przyjemności na trasie.
Przejrzałam sobie takie rejsy na http://www.rejsy.pl/destynacja/rejsy/morze-srodziemne, i wychodzi że np. miesięczny rejs w czerwcu 2014 , z miejscówka w kabinie wewnętrznej to koszt 1519 euro - a już apartament ponad 5 tysięcy, wiec różnica jest.
no avatar
User

Scaliano.com.pl

Posty

102

Dołączył(a)

7 lut 2014, o 12:47

Re: Rejsy statkiem

Postprzez Scaliano.com.pl » 29 maja 2014, o 12:21

Oczywiście że jest różnica,na statku wycieczkowym mamy cały bar,własne kabiny noclegowe i w dodatku klimatyzowane wiec ten standard jest na zdecydowanie wyższym poziomie niż zwykły prom i rejs.


www.Scaliano.com.pl
no avatar
User

mczay

Posty

688

Dołączył(a)

28 lut 2018, o 00:32

Re: Rejsy statkiem

Postprzez mczay » 25 maja 2018, o 18:14

Widziałam tu parę wypowiedzi, że taki rejs to tylko marzenie. Chcę się do tego odnieść, bo do niedawna sam tak myślałem. Chciałem w końcu jechać na porządne wczasy i nastawiałem się raczej na jakieś „lądowe”, standardowe biuro podróży i wycieczki z przewodnikiem z przerwą na obiadokolację od rana do nocy. Z zupełnego przypadku trafiłem jednak na ofertę Travelinc, gdzie akurat było kilka fajnych opcji last minute. Długo mnie nie trzeba było przekonywać. Od razu rezerwowałem pierwszy lepszy rejs, na który było mnie stać. Dziś na chłodno przeglądam oferty, widzę, że znów są promocje, ale tym razem pojadę już tam gdzie chcę a nie tam gdzie mogę. Uwierzcie, że na taki rejs można uzbierać w ciągu roku pracy jak się mądrze oszczędza. Organizator zapewnia Wam wszystko: jedzenie, atrakcje, zwiedzanie, opłaty graniczne itd. Wy macie się tylko dobrze bawić. Ja jeszcze w tym roku chcę to przeżyć jeszcze raz.
no avatar
User

Klaudiusz00

Posty

1

Dołączył(a)

30 maja 2018, o 09:21

Re: Rejsy statkiem

Postprzez Klaudiusz00 » 30 maja 2018, o 09:24

My też planujemy swój pierwszy rejs statkiem. Już się nie mogę doczekać :)
Wyjeżdżasz na weekend do Wrocławia i szukasz hotelu blisko centrum? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
https://www.bestwestern.pl/booking-path/hotel-details/best-western-prima-hotel-wroclaw-wroclaw-81002
no avatar
User

WillaZima.pl

Posty

18

Dołączył(a)

11 lip 2018, o 06:47

Re: Rejsy statkiem

Postprzez WillaZima.pl » 11 lip 2018, o 06:53

W takim razie podaj więcej szczegółów, gdzie dokładnie ma być to rejs oraz kiedy? Im więcej informacji tym lepiej dla Użytkowników którzy w przyszłości planują podobną wycieczkę :)
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Rejsy statkiem

Postprzez biedroska » 21 lip 2018, o 19:22

Kiedyś byłam na takich rejsowych wczasach z Itaką i powiem szczerze, że były to świetne i ciekawe wakacje!
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.094s | 13 Queries | GZIP : Off ]