Tanie połączenia z zagranicy do Polski

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

ganagio

Posty

3

Dołączył(a)

21 lis 2012, o 16:43

Tanie połączenia z zagranicy do Polski

Postprzez ganagio » 21 lis 2012, o 16:53

Wiedzieliście, że od jakiegoś czasu upc oferuje usługę upc phone na smartfona, która pozwala dzwonić taniej z zagranicy do Polski? Ja się niestety zgapiłem i na wyjeździe ostatnim jeszcze tej aplikacji nie miałem, ale teraz już zainstalowałem i wyjazd narciarski już mam obstawiony jeśli chodzi o dzwonienie do Polski ;) Jak się zamontuje tą aplikację to ma się stacjonarny i komórkowy w jednym, zresztą wrzucam link do szczegółów i polecam, bo podobno można poważnie zaoszczędzić na roamingu http://www.upc.pl/telefon/uslugi-dodatkowe/upc-phone/
no avatar
User

Enes

Posty

28

Dołączył(a)

8 wrz 2012, o 11:16

Re: Tanie połączenia z zagranicy do Polski

Postprzez Enes » 23 lis 2012, o 10:17

No, teraz już wiemy :roll:
no avatar
User

kubalis

Posty

5

Dołączył(a)

4 gru 2012, o 15:46

Re: Tanie połączenia z zagranicy do Polski

Postprzez kubalis » 4 gru 2012, o 15:47

Fajny motyw jest z telefonem z multimediów. Ja mam np do stanów za darmo
no avatar
User

uHeliosa2_pl

Posty

22

Dołączył(a)

10 sty 2013, o 12:33

Re: Tanie połączenia z zagranicy do Polski

Postprzez uHeliosa2_pl » 10 sty 2013, o 12:50

Ciekawe rozwiązanie szczególnie dla tych osób które przebywają za granicą,wtedy faktycznie się to przydaje. Bo połączenia w kraju pozostaną niemal bez zmian dla każdego z nas,wówczas jest to średnio opłacalne.
no avatar
User

John Belushi

Posty

4

Dołączył(a)

1 mar 2013, o 10:43

Re: Tanie połączenia z zagranicy do Polski

Postprzez John Belushi » 1 mar 2013, o 11:32

nie wiem czy u nas tez jest coś takiego jak Mitfahrgelegenheit fajna sprawa na obniżenie kosztów podróży :) (czyli cos ajk autostop ale dokładamy się do paliwa )osobiście korzystałam przeważnie z usług Sindbad'a lube eurolines ale 16 gdz. autobusie do monachium z panami popijającym sobie podczas postoi nie należał do najlepszych...
no avatar
User

Apartamenty-Plaza_pl

Posty

19

Dołączył(a)

20 lut 2013, o 11:10

Re: Tanie połączenia z zagranicy do Polski

Postprzez Apartamenty-Plaza_pl » 14 kwi 2013, o 15:53

Akurat o tym nigdy nie słyszałem,jednak jak ktoś słusznie wspomniał: będąc za granicą,należy mieć to na uwadze,ponieważ zaoszczędzimy na połączeniach,bardzo fajna sprawa.
no avatar
User

parka

Posty

247

Dołączył(a)

18 lip 2013, o 11:50

Re: Tanie połączenia z zagranicy do Polski

Postprzez parka » 18 lip 2013, o 12:47

Rzeczywiście, bardzo ciekawa sprawa. Wezmę to pod uwagę podczas kolejnego wyjazdu.
no avatar
User

lucky

Posty

235

Dołączył(a)

13 lip 2013, o 15:54

Re: Tanie połączenia z zagranicy do Polski

Postprzez lucky » 15 maja 2014, o 10:20

Chyba i tak najlepiej wychodzi zakup branki VOIP. Sporo osób z tego korzysta jak siedzi za granicą a rodzinę ma w Polsce. Bramkę można założyć np. w Profitel na stronie http://www.profitel.pl/cms/cennik.html jest też cennik usług do wglądu.
http://www.cartravels.pl/ bagażniki, thule, uchwyty na rowery, bagażniki na narty.
no avatar
User

parka

Posty

247

Dołączył(a)

18 lip 2013, o 11:50

Re: Tanie połączenia z zagranicy do Polski

Postprzez parka » 15 maja 2014, o 10:29

Nie słyszałam o takiej bramce. Moja kuzynka, która mieszka w Niemczech ma wykupiony tani abonament do Polski i połączenia, nawet jak gada godzinami kosztują ją grosze.
no avatar
User

trucicielka

Posty

44

Dołączył(a)

9 maja 2014, o 15:47

Re: Tanie połączenia z zagranicy do Polski

Postprzez trucicielka » 29 maja 2014, o 20:00

Dobrze jest wiedzieć o takich rzeczach, chociaż ja inwestuję w obligacje i nie mam zbyt dużego problemu z finansowaniem sobie wakacji. Choć też do rozrzutnych nie należę i jak jest okazja to zdecydowanie wolę wybrać tańszy lot.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.068s | 13 Queries | GZIP : Off ]