Dominikana - informacje ogólne

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Rocky

Posty

45

Dołączył(a)

4 maja 2009, o 18:00

Dominikana - informacje ogólne

Postprzez Rocky » 18 maja 2009, o 11:44

Dominikana - informacje ogólne

Podrównikowy, tropikalny klimat, kokosowe palmy, piękne plaże z miękkim, białym piaskiem, fantastyczna woda o niespotykanej barwie sprawiają, że każdy przybysz od pierwszych chwil czuje, iż przekroczył bramy raju. Oglądając piękną roślinność, utwierdza się w tym przekonaniu: cudne kwiaty zadziwiają swą kolorystyką i intensywnością barw, że trudno uwierzyć w ich prawdziwość. Równie kolorowi są skrzydlaci mieszkańcy wyspy, wśród których najbardziej popularne są papugi o dźwięcznej nazwie cotica. Wielu z Dominikańczyków hoduje je w swoich domach, bo są wyjątkowo utalentowane w naśladowaniu ludzkiej mowy lub zasłyszanych melodii. Wszystko jest tu fascynująco egzotyczne. Przemierzając zakątki wyspy, z zapartym tchem chłonie się malownicze widoki, wciąż nie mogąc uwierzyć w realność świata, który ma się przed oczami. A jednak kojący szum fal, kropelki turkusowej wody na rozgrzanej słońcem skórze przypominają, że wszystko wokół nas jest jak najbardziej prawdziwe.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Dominikana - informacje ogólne

Postprzez jagna » 2 cze 2014, o 11:31

Faktycznie - Dominikana jest przepiękna. Romantyczne plaże, wspaniałe kurorty. Można tam spędzić wspaniałe, romantyczne wakacje. Myślę, ze miejsce jest idealne na podróż poślubną.
Najpiękniejszym kurortem jest w mojej opinii Punta Cana. Na tej stronie jest dokładny opis miejsca: http://www.qtravel.pl/inspiracje/punta- ... kana-id199 .
Oferuje ona szeroką linię brzegową, piękne plaże a także wiele możliwości uprawiania sportów wodnych. Możemy również cieszyć się piękną rafą koralową u brzegu.
no avatar
User

julianomak

Posty

4

Dołączył(a)

12 cze 2014, o 07:31

Re: Dominikana - informacje ogólne

Postprzez julianomak » 12 cze 2014, o 07:35

Ja wybieram się w tym roku na jesień na Dominikanie dzięki za artykuł i linki na pewno skorzystam
no avatar
User

johnnorton

Posty

1

Dołączył(a)

15 cze 2014, o 14:38

Re: Dominikana - informacje ogólne

Postprzez johnnorton » 15 cze 2014, o 14:42

Bardzo piękny opis. Miejsce godne odwiedzenia.
Potrzebowałem muzyka do prezentacji żeby lepiej wypadła.
no avatar
User

olenia

Posty

7

Dołączył(a)

25 cze 2014, o 23:24

Re: Dominikana - informacje ogólne

Postprzez olenia » 25 cze 2014, o 23:31

Najgorszy jest sam dojazd, bo przez niego wakacje na Dominikanie są takie drogie...

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.149s | 13 Queries | GZIP : Off ]