Koszt wycieczki do Rio de Janeiro

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

kazaalnica

Posty

7

Dołączył(a)

25 cze 2014, o 16:40

Re: Koszt wycieczki do Rio de Janeiro

Postprzez kazaalnica » 25 cze 2014, o 16:49

Można znaleźć wiele promocyjnych wyjazdów w te rejonu, warto trzymać rękę na pulsie. Najtańsze wyjazdy jak zwykle są w opcji last minute;)
no avatar
User

Kazoo

Posty

3

Dołączył(a)

11 sty 2019, o 10:20

Re: Koszt wycieczki do Rio de Janeiro

Postprzez Kazoo » 28 sty 2019, o 16:08

Ja bym za takie pieniądze chyba nie poleciał :D Moim zdaniem to stanowczo za mało, jak na taki wyjazd. Obawiałbym się absolutnie najniższego standardu mieszkania, jedzenia i organizacji na miejscu. Nie jestem na tyle szalony, aby ryzykować takie problemy w obcym kraju ;) Zdecydowanie wolałbym trochę dopłacić i zerknąć na coś z oferty https://prestigeluxurytours.pl/. Uważam, że korzystanie ze sprawdzonych biur podróży to najwyższa forma zabezpieczenia się przed kłopotami :D Tutaj na pewno miałbym pewność, że organizator zadba o świetny hotel, zaplanowanie wycieczki, zwiedzania, a w razie problemów będę mógł się do nich zwrócić o pomoc.
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Koszt wycieczki do Rio de Janeiro

Postprzez RozaWiatrow.pl » 29 sty 2019, o 08:02

Waśnie teraz zaczyna się czas promocji w wielu biurach podróży i trzeba szukać ich na bieżąco. Tego typu rejs do Rio to z pewnością niezapomniana przygoda :)
no avatar
User

Himen

Posty

107

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 08:47

Re: Koszt wycieczki do Rio de Janeiro

Postprzez Himen » 12 kwi 2024, o 07:22

Takie wycieczki to jest naprawdę wspaniała sprawa jak dla mnie. Takie rzeczy są naprawdę świetne, jak dla mnie!!!
_________________________________________
Proste tematy licencjatów z Ekonomii
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.087s | 13 Queries | GZIP : Off ]