A może podróż do Chile?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Kermorvan_70

Posty

5

Dołączył(a)

20 kwi 2014, o 17:05

Re: A może podróż do Chile?

Postprzez Kermorvan_70 » 20 kwi 2014, o 17:07

Chile jest na pewno warte odwiedzenia :)
no avatar
User

Edana.pl

Posty

45

Dołączył(a)

14 mar 2014, o 13:33

Re: A może podróż do Chile?

Postprzez Edana.pl » 24 kwi 2014, o 13:58

Zgadza się,Chile to jeden z bardziej egzotycznych krajów które z pewnością warto odwiedzić,jeżeli ktoś szuka przygód i atrakcji- tutaj sie nie zawiedzie. Pytanie tylko o koszty takiej wycieczki,ale dla chcącego nic trudnego:)
www.Edana.pl - wypoczynek nad morzem.
no avatar
User

kazik5

Posty

12

Dołączył(a)

26 kwi 2014, o 22:55

Re: A może podróż do Chile?

Postprzez kazik5 » 27 kwi 2014, o 13:05

Chętnie bym zdecydował się na taką podróż, ale na razie nie mogę sobie na to pozwolić. Raz, że nie mam pieniędzy (a na pewno byłoby to dość kosztowne), a dwa, nie dostanę wystarczająco długiego urlopu. Myślę, że na Chile warto zarezerwować minimum miesiąc.
no avatar
User

wwars

Posty

12

Dołączył(a)

4 maja 2014, o 18:08

Re: A może podróż do Chile?

Postprzez wwars » 4 maja 2014, o 18:25

Chętnie pojechałbym do Chile, ale obawiam się, że nie odnajdę się w innej kulturze. Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia, ale w przypadku dwóch czy trzech tygodni ciężko mówić o możliwości przyzwyczajenia się do nowej rzeczywistości.
no avatar
User

waria

Posty

7

Dołączył(a)

11 maja 2014, o 14:05

Re: A może podróż do Chile?

Postprzez waria » 11 maja 2014, o 14:47

Mnie się marzą te rejony już od paru lat, ale jakoś do tej pory nie byłam w stanie tych marzeń urzeczywistnić:) Podobno wakacje w Chile wcale nie muszą być drogie, wszystko jest kwestią odpowiedniej organizacji. Ja na razie nie mam czasu na tak dalekie podróże, ale może za parę lat się zdecyduję. Marzy mi się również Brazylia.
no avatar
User

adus

Posty

13

Dołączył(a)

13 maja 2014, o 17:34

Re: A może podróż do Chile?

Postprzez adus » 13 maja 2014, o 18:11

Szkoda, że Chile jest taaak daleko... Na samą podróż wydałabym fortunę, ale myślę, że za to nocleg nie wyszedłby jakos specjalnie drogo. Być może się mylę, ale wydaje mi się, że w tych rejonach można tanio zarezerwować pobyt nawet na dłuższy czas.
no avatar
User

edek

Posty

14

Dołączył(a)

14 maja 2014, o 18:09

Re: A może podróż do Chile?

Postprzez edek » 14 maja 2014, o 18:28

To widzę, że jest wielu entuzjastów podróży do Chile, ja też jestem jednym z nich:) Póki co jednak cały czas zbieram na wyprawę, bo wiem, że wypadałoby odłożyć nieco grosza - choć racja, że same noclegi drogie nie są.
no avatar
User

kazaalnica

Posty

7

Dołączył(a)

25 cze 2014, o 16:40

Re: A może podróż do Chile?

Postprzez kazaalnica » 25 cze 2014, o 16:51

W Chile panuje taki fajny klimat. Mój przyjaciel niedawno stamtąd wrócił i nakręcił mnie na wakacje w tych rejonach:)
no avatar
User

agtaka

Posty

36

Dołączył(a)

13 lip 2014, o 08:50

Re: A może podróż do Chile?

Postprzez agtaka » 13 lip 2014, o 12:09

Wakacje w Chile wcale nie są drogie, bo nocleg można mieć za grosze. Tylko przelot jest kosztowny, ale jak się wcześniej załapiemy na promocję, to też nie jest to strasznie drogi wydatek. A wrażenia z podróży są bezcenne:)


_____________
www.danea.pl
no avatar
User

beataxx

Posty

126

Dołączył(a)

19 maja 2014, o 13:11

Re: A może podróż do Chile?

Postprzez beataxx » 18 lip 2014, o 08:12

Mi się zawsze marzyła taka podróż, ale wiem jaki to duży koszt. Zastanawiam się nawet nad jakąś pożyczką na taki wyjazd. Bo jak się teraz nie zdecyduję, to już nigdy tam nie pojadę. Na tym forum o pożyczkach szukałam już informacji i opinii o bankach i oferowanych przez nich pożyczkach. Zresztą zawsze zanim cokolwiek pożyczę to pytam o opinie bezinteresowne osoby.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.180s | 13 Queries | GZIP : Off ]