Podróże i praca w jednym?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Edana.pl

Posty

45

Dołączył(a)

14 mar 2014, o 13:33

Re: Podróże i praca w jednym?

Postprzez Edana.pl » 24 kwi 2014, o 14:01

Co dokładnie wpisać w wyszukiwarkę? Im więcej szczegółów tym lepiej bo wielu Użytkowników na form jest po prostu sceptycznie do tego nastawiona.
www.Edana.pl - wypoczynek nad morzem.
no avatar
User

sergiusz

Posty

2

Dołączył(a)

24 kwi 2014, o 17:11

Re: Podróże i praca w jednym?

Postprzez sergiusz » 24 kwi 2014, o 17:15

A nie leipiej po prostu wyjechać do jakiegoś fajnego turystycznie kraju normalnie do pracy i na weekendy wyjeżdżać zwiedzać? Ja w tej chwili właśnie jestem na takim wyjeździe. Siedzę sobie w Holandii, niedaleko granicy z Belgią. Mam mniej niż 200 km do takich fajknie turystycznie miejsc jak Kolonia, Akwizgran, Amsterdam, Rotterdam (i wiatraki niedeleko tego miasta), Antwerpia, Bruksela, Brugia. Na razie jestem tu dopiero 3 dni, ale zapowiada się obiecująco. :)
no avatar
User

kazik5

Posty

12

Dołączył(a)

26 kwi 2014, o 22:55

Re: Podróże i praca w jednym?

Postprzez kazik5 » 27 kwi 2014, o 10:12

Ciężko jest połączyć podróżowanie i pracę w jedno, chyba że w ten sposób, jak pisze poprzednik - wyjeżdża się do pracy, a w wolnym czasie zwiedza się okolicę. Ja jednak wolę zwiedzać inne kraje bez pośpiechu, gdy jestem w pełni zrelaksowany i nie wisi nade mną widmo pracy;)
no avatar
User

wwars

Posty

12

Dołączył(a)

4 maja 2014, o 18:08

Re: Podróże i praca w jednym?

Postprzez wwars » 4 maja 2014, o 18:28

Niestety, najczęściej tak jest, że jeśli wyjeżdżamy za granicę za pracą, to już nie mamy czasu na zwiedzanie - w wolnym czasie wolimy po prostu odpocząć. Chyba lepiej to rozdzielić i wyjeżdżać albo za pracą, albo po to, aby zwiedzać.
no avatar
User

waria

Posty

7

Dołączył(a)

11 maja 2014, o 14:05

Re: Podróże i praca w jednym?

Postprzez waria » 11 maja 2014, o 14:26

Tak naprawdę wszystko zależy od charakteru danej pracy. Jeśli nie jest ona zbyt ciężka, to czemu nie, zawsze w wolnym czasie można pozwiedzać okolicę. Najczęściej jednak wyjeżdżamy, aby pracować fizycznie, bo tak można najwięcej zarobić. Wówczas po parogodzinnym dniu pracy każdemu odechciewa się zwiedzania;)
no avatar
User

adus

Posty

13

Dołączył(a)

13 maja 2014, o 17:34

Re: Podróże i praca w jednym?

Postprzez adus » 13 maja 2014, o 18:03

Chyba nie da się tego pogodzić... Jak się pracuję, to naprawdę ciężko jest znaleźć czas na zwiedzanie, wiem to z własnego doświadczenia. A po pracy przecież trzeba odpocząć, aby następnego dnia znowu rano wstać...
no avatar
User

karola

Posty

11

Dołączył(a)

17 maja 2014, o 23:41

Re: Podróże i praca w jednym?

Postprzez karola » 18 maja 2014, o 00:10

Lepiej tego nie godzić i po prostu cieszyć się z wyjazdu - lub w pełni oddać się pracy. Jak wyjeżdża się w celach zarobkowych, to raczej nikomu nie w głowie zwiedzanie okolicy. Poza tym, zwiedzać trzeba na luzie, bez stresu, że czekają na nas kolejne obowiązki.
no avatar
User

marta2

Posty

14

Dołączył(a)

18 maja 2014, o 22:53

Re: Podróże i praca w jednym?

Postprzez marta2 » 18 maja 2014, o 23:45

można to pogodzić, jeśli się ktoś bardzo postara. Mój brat parę lat temu pracował w Holandii i naprawdę wiele zwiedził - a pracę miał 6 razy w tygodniu. Tak sobie to wszystko zorganizował, że zwiedzając, po prostu wypoczywał:)
no avatar
User

oczko

Posty

7

Dołączył(a)

26 cze 2014, o 20:19

Re: Podróże i praca w jednym?

Postprzez oczko » 26 cze 2014, o 20:27

Jak się intensywnie pracuje, to na pewno już nie starczy nam energii na zwiedzanie...
no avatar
User

agtaka

Posty

36

Dołączył(a)

13 lip 2014, o 08:50

Re: Podróże i praca w jednym?

Postprzez agtaka » 13 lip 2014, o 11:39

eee, ja bym się na coś takiego nie pisała, nie można łapać wielu srok za ogon;) Zresztą, praca za granicą jest przereklamowana, coraz mniej ciekawych ofert, lepiej zostać w kraju.


______________
psycholog bielsko
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.127s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron