Mazury czy jakiś inny region?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

lazarus

Posty

264

Dołączył(a)

22 maja 2014, o 07:43

Mazury czy jakiś inny region?

Postprzez lazarus » 1 lip 2014, o 18:31

Jakie regiony związane z jeziorami w Polsce polecacie?
Czy Mazury pozostają najlepsze i najbardziej imponujące pod tym względem?
no avatar
User

Agnieszka3

Posty

209

Dołączył(a)

29 sty 2013, o 09:15

Re: Mazury czy jakiś inny region?

Postprzez Agnieszka3 » 2 lip 2014, o 11:03

Myślę, że Mazury są na tyle specyficznym regionem, że trudno jednoznacznie stwierdzić - warto czy nie warto.
Każdy powinien chociaż raz w życiu pojechać, żeby wyrobić sobie własne zdanie.
Można też poczytać dokładniej o tych okolicach tutaj: http://mazury.czystejeziora.pl/2-jezioro-sniardwy - stronka dość dokładnie opisuje mazurskie jeziora i atrakcje turystyczne.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Mazury czy jakiś inny region?

Postprzez majesta » 2 lip 2014, o 12:59

Bardzo miło jest nad Jeziorem Zegrzyńskim . Jezioro znajduje się jakieś pół godziny od Warszawy. Znajduje się tam Centrum Rekreacyjne Promenada.
Można tam wykupić pobyt wakacyjny , w ramach którego masz wiele atrakcji: nocleg, wyżywienie a także komplet sportów : http://www.promenadacountry.pl/oferty/s ... ferID=4334 - na tej stronie możesz się z nim zapoznać . Myślę ,ze warto szczególnie,ze miejsce jest rzeczywiście bardzo ładne. Wypoczywaliśmy tam ze znajomymi w zeszłym roku .W tym również chyba wyskoczymy na kilka dni.
no avatar
User

beketka

Posty

6

Dołączył(a)

16 lip 2014, o 15:23

Re: Mazury czy jakiś inny region?

Postprzez beketka » 16 lip 2014, o 15:34

Mazury kojarzą mi się przede wszystkim z lasami i jeziorami, także jest to propozycja w sam raz na wakacje. Myślę, że tutaj nikt nie będzie się nudził, bo jest tutaj wiele ośrodków turystycznych, które zapewniają przyjezdnym dodatkowe atrakcje.
no avatar
User

rena

Posty

3

Dołączył(a)

18 lip 2014, o 07:15

Re: Mazury czy jakiś inny region?

Postprzez rena » 18 lip 2014, o 07:59

Mazury to raj dla kajakarzy i żeglarzy a także miłośników ciszy i spacerów po lesie.Bardzo lubię spędzać wakacje na Mazurach. Wybieram się do miejscowości Szymonka nad jeziorem Szymońskim.Znakomite warunki do biwakowania-Camping u Ireny.
Czy standard hotelowy na Agrykoli jest zróżnicowany? Interesują mnie Tanie noclegi w Warszawie ponieważ jestem studentką.
no avatar
User

tekla3

Posty

7

Dołączył(a)

18 lip 2014, o 11:01

Re: Mazury czy jakiś inny region?

Postprzez tekla3 » 18 lip 2014, o 11:11

Jak ktoś lubi wypoczynek nad jeziorem, to chyba Mazury są najlepszym wyborem. Mnie tylko zawsze denerwują komary, których w lasach i nad jeziorami jest naprawdę bardzo dużo. Ciężko się od nich odgonić.
no avatar
User

sheeran

Posty

10

Dołączył(a)

21 lip 2014, o 22:24

Re: Mazury czy jakiś inny region?

Postprzez sheeran » 21 lip 2014, o 22:30

Polacy tylko narzekać będą... Mazury są świetne pod względem wypoczynku, ale i tak nic nie przebije mojego ukochanego Krakowa :)
no avatar
User

VillaPalladium.pl

Posty

44

Dołączył(a)

2 sie 2014, o 11:02

Re: Mazury czy jakiś inny region?

Postprzez VillaPalladium.pl » 2 sie 2014, o 11:24

Oprócz Mazur warto zwiedzić także nasze piękne wybrzeże i Gdańsk,gdzie atrakcji z pewnością nikomu nie zabraknie:) Co o tym sądzicie? Jeżeli ktoś będzie poszukiwał dobrego noclegu to zapraszam do nas,służymy pomocą:)
no avatar
User

Filemon07

Posty

4

Dołączył(a)

8 wrz 2014, o 09:00

Re: Mazury czy jakiś inny region?

Postprzez Filemon07 » 8 wrz 2014, o 09:13

Mazury to przepiękny region, gorąco polecam wyjazd w te strony. Ruciane Nida to miłe miejsce, a poza tym spływ kajakowy rzeką Krutynią - rewelacja polecam ! :D :D :D :D :D
no avatar
User

PlanetHostel.pl

Posty

42

Dołączył(a)

10 wrz 2014, o 12:13

Re: Mazury czy jakiś inny region?

Postprzez PlanetHostel.pl » 10 wrz 2014, o 12:24

Z jeziorami kojarzą mi się głównie mazury i chyba nic tego nie zmieni,w końcu jest to Kraina Wielkich Jezior,gdzie można wypocząć jeżeli ktoś ceni sobie ciszę oraz spokój.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.111s | 13 Queries | GZIP : Off ]