Weekend

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Maniekwks23

Posty

60

Dołączył(a)

10 kwi 2014, o 19:32

Re: Weekend

Postprzez Maniekwks23 » 14 maja 2014, o 20:34

:D :D :D
no avatar
User

morrot

Posty

1

Dołączył(a)

15 maja 2014, o 11:24

Re: Weekend

Postprzez morrot » 15 maja 2014, o 11:27

Jeśli to tylko możliwe, to w każdy weekend odpoczywam poza domem, dlaczego? z doświadczenia wiem, że w domu po prostu się odpocznie, zawsze jest coś do zrobienia..., i czasem praca w domu jest znacznie bardziej męcząca, niż ta w biurze. Czemu więc nie wyruszyć w kolejną podróż? :)
no avatar
User

Maniekwks23

Posty

60

Dołączył(a)

10 kwi 2014, o 19:32

Re: Weekend

Postprzez Maniekwks23 » 16 maja 2014, o 19:26

ok
no avatar
User

ingga

Posty

67

Dołączył(a)

25 kwi 2014, o 08:25

Re: Weekend

Postprzez ingga » 18 cze 2014, o 08:17

A ja chcę jechać na weekend w lipcu w okolice Katowic (do wsi oddalonej o 2 km od Katowic). Czy ktoś z Was zna jakiś hotel w pobliżu?
no avatar
User

monika.w

Posty

28

Dołączył(a)

24 lut 2014, o 14:18

Lokalizacja

[url]www.google.pl[/url]

Re: Weekend

Postprzez monika.w » 18 cze 2014, o 11:12

ingga napisał(a):A ja chcę jechać na weekend w lipcu w okolice Katowic (do wsi oddalonej o 2 km od Katowic). Czy ktoś z Was zna jakiś hotel w pobliżu?

Hoteli w Katowicach i okolicy jest mnóstwo. Ale może przypadnie Ci do gustu hotel Best Western - http://www.bestwestern.pl/hotels/best-western-grand-hotel-kielce-81025. Położony jest on w bliskiej okolicy dworca kolejowego, czyli w samym centrum Kielc. Z tego co czytałam w hotelu znajduje się całodobowa recepcja, hotelowa restauracja, spa, sauna, gabinet masażu oraz hotelowe lobby. Sama planuję tam jechać na kilka dni pod koniec tego roku, mam nadzieję, że jeszcze miejsca będą wolne ;).
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Weekend

Postprzez jagna » 20 cze 2014, o 06:47

My z mężem również kiedy możemy to wyskakujemy za miasto. Mieszkamy na co dzień w głośnej Warszawie i czasami chce się po prostu uciec od tego szumu i wypocząć pośród natury. Często jeździmy do Promenady. Jest to centrum rekreacyjne, które mieści się nad Jeziorem Zegrzyńskim. Dosłownie pół godzinki samochodem i już jest się na miejscu. A tam: wiele ciekawych sportów wodnych, drużynowych, ładna plaża (czyli coś dla mnie - mąż sobie szaleje na skuterze wodnym a ja się wygrzewam).
Cenowo również korzystnie. Warto jest wybrać się do ich restauracji w stylu country (tutaj zdjęcia: http://www.promenadacountry.pl/ ) gdzie serwują najsmaczniejsze burgery jakie kiedykolwiek jadłam.
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Weekend

Postprzez Various » 23 cze 2014, o 13:30

monika.w napisał(a):
ingga napisał(a):A ja chcę jechać na weekend w lipcu w okolice Katowic (do wsi oddalonej o 2 km od Katowic). Czy ktoś z Was zna jakiś hotel w pobliżu?

Hoteli w Katowicach i okolicy jest mnóstwo. Ale może przypadnie Ci do gustu hotel Best Western - http://www.bestwestern.pl/hotels/best-western-grand-hotel-kielce-81025. Położony jest on w bliskiej okolicy dworca kolejowego, czyli w samym centrum Kielc. Z tego co czytałam w hotelu znajduje się całodobowa recepcja, hotelowa restauracja, spa, sauna, gabinet masażu oraz hotelowe lobby. Sama planuję tam jechać na kilka dni pod koniec tego roku, mam nadzieję, że jeszcze miejsca będą wolne ;).



Hahaha ktoś szuka noclegu w okolicach Katowicach, a proponujesz mu Kielce :) super :D
no avatar
User

monika.w

Posty

28

Dołączył(a)

24 lut 2014, o 14:18

Lokalizacja

[url]www.google.pl[/url]

Re: Weekend

Postprzez monika.w » 23 cze 2014, o 21:30

Rzeczywiście- pomyliłam miasta ;)
no avatar
User

ewa

Posty

14

Dołączył(a)

30 cze 2014, o 13:11

Re: Weekend

Postprzez ewa » 18 lip 2014, o 07:57

A może weekend w Poznaniu , to urokliwie miasto , na pewno będzie dla ciebie niezapomniana przygoda .A co do noclegu to bardzo chwalą sobie tutaj http://nest.poznan.pl/ .Nie dość że masz tani nocleg to jeszcze mieszczą się w samym centrum miasta na ulicy Grodziskiej 117 ,myślę ze warto tam zajrzeć .
no avatar
User

sheeran

Posty

10

Dołączył(a)

21 lip 2014, o 22:24

Re: Weekend

Postprzez sheeran » 21 lip 2014, o 22:28

Various napisał(a):
monika.w napisał(a):
ingga napisał(a):A ja chcę jechać na weekend w lipcu w okolice Katowic (do wsi oddalonej o 2 km od Katowic). Czy ktoś z Was zna jakiś hotel w pobliżu?

Hoteli w Katowicach i okolicy jest mnóstwo. Ale może przypadnie Ci do gustu hotel Best Western - http://www.bestwestern.pl/hotels/best-western-grand-hotel-kielce-81025. Położony jest on w bliskiej okolicy dworca kolejowego, czyli w samym centrum Kielc. Z tego co czytałam w hotelu znajduje się całodobowa recepcja, hotelowa restauracja, spa, sauna, gabinet masażu oraz hotelowe lobby. Sama planuję tam jechać na kilka dni pod koniec tego roku, mam nadzieję, że jeszcze miejsca będą wolne ;).



Hahaha ktoś szuka noclegu w okolicach Katowicach, a proponujesz mu Kielce :) super :D



Gapiostwo jakiegoś działu marketingu... Ech, nieładnie :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.119s | 13 Queries | GZIP : Off ]