Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

lazarus

Posty

264

Dołączył(a)

22 maja 2014, o 07:43

Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Postprzez lazarus » 1 sie 2014, o 08:26

Jakie miejsca w Polsce polecilibyście komuś, kto chce wypocząć w ciszy i spokoju, ale jednocześnie chce zachować możliwość wyjścia do świata, pozwiedzania, zobaczenia czegoś ciekawego?
no avatar
User

RiverPark_com_pl

Posty

13

Dołączył(a)

1 sie 2014, o 10:37

Re: Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Postprzez RiverPark_com_pl » 1 sie 2014, o 10:43

Tak się składa,że mamy dla Ciebie idealne do tego miejsce,a przy okazji możesz połowić ryby jeżeli oczywiście jesteś pasjonatem. Zobacz nasz RIverPark a w razie czego służymy pomocą na forum:)
no avatar
User

Agnieszka3

Posty

209

Dołączył(a)

29 sty 2013, o 09:15

Re: Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Postprzez Agnieszka3 » 1 sie 2014, o 17:48

Myślę, że te wymagania może spełnić Chańcza.
Jest to naprawdę malownicze miejsce, idealne dla wędkarzy i miłośników przyrody. Niedaleko znajduje się też średniowieczne miasto, które można zwiedzić.
O noclegi warto natomiast pytać tu: http://www.pokojechancza.pl/ - mają tam wolne pokoje i domek dla wczasowiczów.
no avatar
User

VillaPalladium.pl

Posty

44

Dołączył(a)

2 sie 2014, o 11:02

Re: Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Postprzez VillaPalladium.pl » 2 sie 2014, o 11:22

A co powiecie na Gdańsk? Teraz kiedy są takie upały to myślę,że także można tam spokojnie zajrzeć,ochłodzić się a sam nocleg znajdziemy bez problemu:)
no avatar
User

jagna

Posty

270

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Postprzez jagna » 5 sie 2014, o 06:06

Gdańsk jest super ale na pewno nie do spokojnego wypoczynku:D Plaże latem są tak zatłoczone, że nawet na tygodniu leżak leży obok leżaka - jak sardynki. Na zwiedzanie jest super bo wokół każdy widzi ile atrakcji ale na wypoczynek jak bym jednak postawiła na coś innego.
Może Świnoujście będzie ciekawe? Ja wróciłam w zeszłym tygodniu. I myślę,ze jest to idealny kierunek .Plaża na tygodniu ładna i spokojna ( na weekendy zjeżdża się wprawdzie wiele osób ale wtedy można sobie pozwiedza). Do zwiedzania sporo ponieważ można wybrać się do Międzyzdrojów ale do Niemiec.
Są tam fajne apartamenty do wynajęcia ( my z mężem właśnie na takie rozwiązanie się zdecydowaliśmy) . Postawiiśmy na kawalerkę . Wcale nie wyniosło nas to tak dużo - mniej więcej tyle co hotel jednak standard bardzo wysoki ponieważ mieszkanie dopiero co po remoncie, czyściutkie, tutaj macie foty : http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/apa ... ris/124_76 No i z aneksem kuchennym tak wiec robiliśmy sobie śniadania. Myślę,że najbardziej opłaciłoby się przy wynajęciu większą grupką bo nawet kaucja jaką trzeba było zapłacić ( co jak co ale te 400 zł na 2 osoby to trochę dużo) by się rozłożyła.
Niemniej warto, szczególnie,że mieliśmy bardzo blisko do morza. Poniżej fota pokoju:
Obrazek
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Re: Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Postprzez lila2 » 5 sie 2014, o 19:58

Według mnie takim miejscem jest ten hotel http://www.hotelponiatowski.pl/ , troche możesz sie zaskoczyc ale jest na obrzeżach Warszawy i o dziwo jest tam bardzo spokojnie. Mnóstwo zieleni, spokój. A jak będziesz potrzebować atrakcji możesz przejechac się do stolicy, tam na pewno atrakcji Ci nie zabraknie.
no avatar
User

Kmm

Posty

7

Dołączył(a)

7 sie 2014, o 09:50

Re: Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Postprzez Kmm » 7 sie 2014, o 09:56

Zawsze możesz jechać na wieś. W niektórych zakątkach Polski nawet w miejscu uchodzącym za totalne "wygwizdajewo" można zobaczyć coś interesującego.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Postprzez majesta » 11 sie 2014, o 04:56

Zawsze można przenocować w jakimś spokojniejszym hotelu w Warszawie. Tutaj: http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... rszawa.htm możecie sobie poszukać jakiegoś fajnego hotelu, na przykład na Mokotowie ( grupa Accor kilka swoich obiektów jednak ma) - a w centrum jest na przykład bardzo wiele świetnych atrakcji.
Jeśli lubicie sport warto byłoby się również wybrać do jednego z wielu aquaparków w okolicy.
no avatar
User

Morell

Posty

1

Dołączył(a)

11 sie 2014, o 10:49

Re: Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Postprzez Morell » 11 sie 2014, o 10:55

Może gdzieś w góry? Ja polecam okolice Karpacza - spokojnie i sporo atrakcji w okolicy. Park MIniatur i sztolnie w Kowarach, park linowy, aquapark no i bliskość natury, bo to góry:)
Hostel Poznań - tu się wyśpisz
no avatar
User

trucicielka

Posty

44

Dołączył(a)

9 maja 2014, o 15:47

Re: Spokojnie ale z dostępem do atrakcji - gdzie jechać?

Postprzez trucicielka » 19 sie 2014, o 11:39

Jeśli chodzi o Śląsk to takim miejsce jest na pewno Ustroń, gdzie jest bardzo spokojnie - do tego piękny rynek, rzeka Wisła, Czantoria oraz dla bardziej aktywnych - park linowy na Równicy.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.092s | 15 Queries | GZIP : Off ]