Jaka reklama dla pensjonatu?

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

lazarus

Posty

264

Dołączył(a)

22 maja 2014, o 07:43

Jaka reklama dla pensjonatu?

Postprzez lazarus » 5 wrz 2014, o 14:12

Jaka forma reklamy będzie najlepsza dla pensjonatu?
Szukam czegoś stylowego, ale też rzucającego się w oczy.
no avatar
User

Agnieszka3

Posty

209

Dołączył(a)

29 sty 2013, o 09:15

Re: Jaka reklama dla pensjonatu?

Postprzez Agnieszka3 » 6 wrz 2014, o 10:26

Może w takim razie postaw na baner reklamowy?
Zadbaj o to, żeby przekaz był jasny i czytelny, ale jednocześnie atrakcyjny w swojej formie.
Istotna jest też jakość wykończenia.
Poczytaj sobie jak tego rodzaju zlecenia wykonuje ta firma: http://www.dpsdruk.pl/wydruki_na_banerz ... ne_ferrari - dbają o każdy detal zlecenia, od momentu projektu, poprzez druk, na laminowaniu kończąc.
no avatar
User

panicz

Posty

4

Dołączył(a)

21 wrz 2014, o 17:24

Re: Jaka reklama dla pensjonatu?

Postprzez panicz » 21 wrz 2014, o 17:27

Banery reklamowe to bardzo dobry pomysł. Z tym, że warto postawić na coś oryginalnego i dobrego jakościowo. Dodatkowo inne elementy, które może zaproponować Ci drukarnia czy agencja reklamowa. Ważne, żeby znaleźć ludzi z gustem i doświadczeniem oraz takie firmy, które używają wysokiej jakości druku. Sprawdź np. ofertę firmy apla http://www.apla.eu/ - sam korzystałem już z ich usług w zakresie wystroju biura. Ciekawe są np. ekrany LED, które mają w ofercie
no avatar
User

Volver

Posty

7

Dołączył(a)

25 cze 2014, o 18:33

Re: Jaka reklama dla pensjonatu?

Postprzez Volver » 15 paź 2014, o 17:30

Wydaje mi się, że oprócz reklam wizualnych warto się również zainteresować reklamą w sieci. W przypadku ośrodków turystycznych chyba bardzo dobrym pomysłem byłoby pozycjonowanie. Dzięki temu taki pensjonat będzie w lepszy sposób widoczny w wyszukiwarkach, a bez wątpienia ludzie rezerwują nocleg jeszcze przed wyjazdem, a nie dopiero będąc na miejscu.
no avatar
User

KalinowySen.pl

Posty

35

Dołączył(a)

23 paź 2014, o 13:15

Re: Jaka reklama dla pensjonatu?

Postprzez KalinowySen.pl » 23 paź 2014, o 14:03

W zasadzie każda forma reklamy będzie dobra i wskazana dla pensjonatu,ponieważ liczy się to aby jak najwięcej osób dowiedziało się o istnieniu takiego miejsca,potem systematycznie i stopniowo można zbudować swoją pozycję i zachęcić wczasowiczów do wypoczynku.
www.KalinowySen.pl- kompleks noclegowy Warszawa.
no avatar
User

parka

Posty

247

Dołączył(a)

18 lip 2013, o 11:50

Re: Jaka reklama dla pensjonatu?

Postprzez parka » 29 paź 2014, o 08:48

Ja też myślę, że sprawdzi się tu właściwie każda forma reklamy, byleby tylko została poprowadzona odpowiednio.
no avatar
User

logo

Posty

177

Dołączył(a)

20 sie 2014, o 14:01

Re: Jaka reklama dla pensjonatu?

Postprzez logo » 26 lis 2014, o 11:26

Myślę, że przy takim biznesie przyda się też profesjonalny marketing szeptany do promocji w sieci wśród podróżnych, czyli przyszłych klientów.
no avatar
User

milen

Posty

36

Dołączył(a)

26 lis 2014, o 19:35

Re: Jaka reklama dla pensjonatu?

Postprzez milen » 26 lis 2014, o 21:25

Skuteczna jest promocja na portalach społecznościowych, budowanie wizerunku firmy i zwiększanie świadomości marki, to ważne rzeczy.
no avatar
User

parka

Posty

247

Dołączył(a)

18 lip 2013, o 11:50

Re: Jaka reklama dla pensjonatu?

Postprzez parka » 16 gru 2014, o 14:23

Skuteczne jest z całą pewnością połączenie kilku opcji reklamy.
no avatar
User

turystkakasia

Posty

80

Dołączył(a)

23 gru 2014, o 07:42

Re: Jaka reklama dla pensjonatu?

Postprzez turystkakasia » 28 gru 2014, o 08:51

Na pewno reklama w internecie. Trzeba pozycjonować stronę, która musi być dobrze zbudowana. Trzeba zamieścić informację, zrobić profesjonalne zdjęcia obiektu. Można zamówić także trochę gadżetów reklamowych i umieścić na nich naklejki 3d z logo firmy. Wygląda to naprawdę bardzo elegancko. Kupić np. breloki, długopisy, portfele i zrobić taką wklejkę. Możliwości jest dużo.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek, witus19

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.156s | 13 Queries | GZIP : Off ]