Chorwacja

Zaprezentuj swoje filmy i zdjęcia z wakacji.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Chorwacja

Postprzez majesta » 5 sie 2014, o 11:32

Ja miałam przyjemność bawić się w Chorwacji kilka razy niemniej najbardziej zachwyciła mnie chorwacka wyspa Korcula: http://www.qtravel.pl/inspiracje/wyspa- ... acja-id327 - tutaj info na temat regionu.
Bardzo przyjemny klimat, wspaniałe jedzenie ( niedrogie owoce morza) i otwarci ludzie.
Jest również bezpiecznie - można sobie spokojnie wieczorem wrócić do domu i nie bać się,że coś się stanie.
Polecam jednak wybrać podróż samolotem - jest to znacznie wygodniejsze niż jechanie samochodem kilkanaście godzin. Obecnie wiele biur podróży organizuje wczasy w tym kierunku.
no avatar
User

Kmm

Posty

7

Dołączył(a)

7 sie 2014, o 09:50

Re: Chorwacja

Postprzez Kmm » 7 sie 2014, o 10:00

mmm, Korcula. Polecam gorąco. W zupełności zgadzam się z mejesta, wspaniali, otwarci, weseli ludzie i to żarcie. Moje pierwsze owoce morza, jedne z najlepszych jakie jadłam. ; )
no avatar
User

logo

Posty

177

Dołączył(a)

20 sie 2014, o 14:01

Re: Chorwacja

Postprzez logo » 24 lis 2014, o 11:07

A wielu jest Polaków? Chciałbym odpocząć poza naszym krajem, wśród ludzi, którzy niekoniecznie są z Polski.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Chorwacja

Postprzez jagna » 1 gru 2014, o 13:01

Jest dużo Polaków ale bez przesady. Są również inne narodowości. Sama bardzo dobrze czułam się w Chorwacji. Super mi się tam wypoczywało . Ciepłe morze oraz niewysokie ceny tak więc czego chcieć więcej.
Noclegi wolę jednak rezerwować trochę wcześniej . W Polsce.
Dla zainteresowanych to na stronie można znaleźć Apartamenty w Chorwacji - warto jest sobie popatrzyć ponieważ często przy wcześniejszej rezerwacji można liczyć na dobre upusty.
I przynajmniej mamy pewność,ze nocleg będzie ;)
I to w cenie jakiej chcemy.
no avatar
User

Webizek

Posty

1

Dołączył(a)

23 sty 2015, o 12:28

Re: Chorwacja

Postprzez Webizek » 23 sty 2015, o 12:53

Też miałem przyjemnośc zwiedzania tych terenów i jestem pod takim wrażeniem że mam zamiar w tym lub przyszłym roku tam wrócić. :)
http://www.zarty.egielda.eu/ - żarty na każda okazje
no avatar
User

agahem

Posty

11

Dołączył(a)

18 lut 2015, o 14:33

Re: Chorwacja

Postprzez agahem » 24 lut 2015, o 11:59

Aż mi się zamarzyły takie wakacje... :)
Odzież damska na wybiegach to sam kicz.
no avatar
User

beataxx

Posty

126

Dołączył(a)

19 maja 2014, o 13:11

Re: Chorwacja

Postprzez beataxx » 2 kwi 2015, o 06:47

Czasami są lepsze i tańsze oferty w "full wypasie", warto tylko poszukać i nie koniecznie w Chorwacji. Ja z mężem byłam w Tunezji za 2400 zł za dwóch. Parking dostaliśmy gratis a na lotnisko nie mamy aż tak daleko ok 100 za paliwo. Do tego wykupiliśmy sobie dwudniową wycieczkę na Saharę za ok 800 zł za nas dwóch. W sumie wyszło na 3300 zł za al inclusive z wycieczką :-)
Współczuję osobom co maja wielkie gospodarstwa rolne i takie magazyny zbożowe bo chyba nigdzie nie mogą się ruszyć na wakacje :-( ze względu na trzodę chlewną.
no avatar
User

monika.w

Posty

28

Dołączył(a)

24 lut 2014, o 14:18

Lokalizacja

[url]www.google.pl[/url]

Re: Chorwacja

Postprzez monika.w » 9 kwi 2015, o 12:04

Oj, z chęcią bym tam pojechała! :)
no avatar
User

Pyrland

Posty

52

Dołączył(a)

11 lut 2015, o 16:13

Lokalizacja

Poznań

Re: Chorwacja

Postprzez Pyrland » 25 kwi 2015, o 20:49

Ten Omis w pierwszych wpisach, jest niesamowity bo ma piaszczystą plażę i piękne skaliste góry tuż przy morzu. Polecam Chorwację, dużo czyściej i bezpieczniej niż we Włoszech, brak pewnych grup imigrantów na pewno to nie ma związku...
Z atrakcji polecam : Split, Sibenik, no i oczywiście Trogir.
Można też autem, najlepiej z noclegiem np w Murecku w Austrii. Kotlet w austriackim barze, mmm.
Warto popłynąć na wyspy statkiem np z Sibeniku.
Turystyka bez znajomości języków obcych jest trudna, chyba że turysta dorabia jako tłumacz angielskiego https://www.filolodzy.pl w Poznaniu.
no avatar
User

Szobelia

Posty

3

Dołączył(a)

13 lip 2015, o 18:06

Re: Chorwacja

Postprzez Szobelia » 13 lip 2015, o 18:09

Ja już jestem potwornie znudzona Chorwacją...
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.099s | 15 Queries | GZIP : Off ]