Ulubione miasto w Hiszpanii?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Barbara

Posty

14

Dołączył(a)

20 maja 2014, o 09:24

Ulubione miasto w Hiszpanii?

Postprzez Barbara » 27 cze 2014, o 11:37

Ulubione miasto w Hiszpanii? - jakie jest wasze, mieliście juz okazję podziwiać ten magiczny kraj?
no avatar
User

agtaka

Posty

36

Dołączył(a)

13 lip 2014, o 08:50

Re: Ulubione miasto w Hiszpanii?

Postprzez agtaka » 13 lip 2014, o 12:07

Madryt albo Barcelona:) Byłam w obu tych miastach i szczerze mówiąc, nie potrafię się zdecydować, które jest lepsze. Na pewno oba warto odwiedzić:)


______________
www.danea.pl
no avatar
User

aureliaka

Posty

7

Dołączył(a)

19 lip 2014, o 17:52

Re: Ulubione miasto w Hiszpanii?

Postprzez aureliaka » 19 lip 2014, o 17:57

Chyba postawiłabym jednak na Barcelonę. Tutaj jest wiele wspaniałych zabytków, które od zawsze chciałam zwiedzić. Niestety, do tej pory tylko czytam na ich temat w Internecie, bo nie stać mnie na taki wyjazd.
no avatar
User

OW-Akces_pl

Posty

136

Dołączył(a)

27 sty 2013, o 11:48

Re: Ulubione miasto w Hiszpanii?

Postprzez OW-Akces_pl » 22 lip 2014, o 13:01

Barcelona jest najbardziej efektowna i zabytkowa,na drugim miejscu Madryt- te dwa miasta warto zwiedzić w pierwszej kolejności bo zrobią wrażenie na każdym turyście:)
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Ulubione miasto w Hiszpanii?

Postprzez talissa » 18 lis 2014, o 13:40

Ja właśnie niedługo się wybieram do Barcelony na urlop: http://www.qtravel.pl/regent/zimowa-mag ... =barcelona tu znalazłam wycieczkę. Jeszcze nigdy tam nie byłam, ale zyskuję się na dużo zwiedzania, bo słyszałam, że jest tam mnóstwo zabytków. No i trochę odpocznę od pracy, ale też od zimna, które panuje teraz w Polsce. Mam nadzieję, że to będzie miła odmiana, taki słoneczny kraj. Przeglądałam sobie obrazki w internecie, i muszę przyznać, że niektóre zabytki robią na mnie duże wrażenie, na przykład ta budowla:
Obrazek
no avatar
User

PlanetHostel.pl

Posty

42

Dołączył(a)

10 wrz 2014, o 12:13

Re: Ulubione miasto w Hiszpanii?

Postprzez PlanetHostel.pl » 21 lis 2014, o 10:48

Barcelona jak najbardziej,ale nie zapominajmy o równie pięknym Madrycie czy nadmorskiej Maladze,to także bez wątpienia miasta które warto odwiedzić.
no avatar
User

milen

Posty

36

Dołączył(a)

26 lis 2014, o 19:35

Re: Ulubione miasto w Hiszpanii?

Postprzez milen » 26 lis 2014, o 21:16

Barcelona, warto zobaczyć pokaz tańczących fontann :)
no avatar
User

VillaPalladium.pl

Posty

44

Dołączył(a)

2 sie 2014, o 11:02

Re: Ulubione miasto w Hiszpanii?

Postprzez VillaPalladium.pl » 12 sty 2015, o 14:00

Moim ulubionym miastem w Hiszpanii i niewątpliwie takim specyficznym jest Barcelona,gdzie na miejscu możemy zwiedzić naprawdę cały szereg zabytków wymienionych powyżej. jest dosyć drogo,ale naprawdę warto:)
no avatar
User

paparota

Posty

1

Dołączył(a)

29 sty 2015, o 14:54

Re: Ulubione miasto w Hiszpanii?

Postprzez paparota » 29 sty 2015, o 14:57

Nie ma piękniejszego miasta w Hiszpanii od Barcelony. 10 lat temu wraz z mężem zwiedzaliśmy kilka miast, mniejszych i większych tego kraju, lecz nic tak nie zawróciło mi głowy, jak Barcelona. Dodatkowo mogę się pochwalić, że moje oświadczyny miały tam miejsce.
Nowoczesny narożniki do Twojego mieszkania
no avatar
User

BeskidzkiRaj.com

Posty

37

Dołączył(a)

2 lut 2015, o 16:06

Re: Ulubione miasto w Hiszpanii?

Postprzez BeskidzkiRaj.com » 2 lut 2015, o 17:57

Madryt i Barcelona to chyba te najbardziej znane i oblegane miasta w Hiszpanii od względem turystycznym,więc na pewno warto je odwiedzić. Polecam też Pampelunę i Walencję o niesamowitym klimacie:)
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.106s | 15 Queries | GZIP : Off ]