Co zobaczyć w Warszawie?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

wykip

Posty

2

Dołączył(a)

13 lis 2014, o 00:07

Co zobaczyć w Warszawie?

Postprzez wykip » 13 lis 2014, o 00:12

hej!
mam pytanie - co warto zwiedzić w Warszawie? Już trochę poczytałem (nie jest to pierwsze forum gdzie szukam) i wiem , że na pewno warto zajrzeć do Centrum Nauki Kopernik - http://www.kopernik.org.pl/ - byłem wiele razy i nigdy nie mogłem się nadziwić i "nabawić" jak dziecko - tym razem też pewnie się tam wybiorę :) potem do muzemu powstania warszawskiego http://www.1944.pl/ - warto podobno zobaczyć a mi jakoś nigdy nie było po drodze :/ . Niektórych może ciągnąć do Muzeum Chopina - tam już byłem i szczerze baaardzo nie nie polecam (odnośnika do strony nie podam bo szkoda). To znaczy jest to fajne miejsce pod warunkiem, że jest się zainteresowanym Chopinem - jak nie, to raczej nic ciekawego. Potem Łazienki Królewskie i cały dzień z głowy!

co do wejścia na Pałac Kultury - odradzam! Byłem tam wczoraj i kumpel dopiero pokazał mi super sposób - idźcie do Mariottu na 41 piętro do baru Panorama - piwo kosztuje tam ciut więcej niż wejśćie, ale komfort nie ten :)

co jeszcze warto zobaczyć w Warszawie?

dzięki!
no avatar
User

karolminek

Posty

2

Dołączył(a)

17 lis 2014, o 14:48

Lokalizacja

Toruń

Re: Co zobaczyć w Warszawie?

Postprzez karolminek » 17 lis 2014, o 15:07

Zgadzam się. Na mnie większe wrażenie zrobiło muzeum powstania, ponieważ jestem pasjonatem historii, ale nauka i technologie też mnie fascynują.
Szukasz katowice mieszkania, konkretnie na kijowskiej ?
no avatar
User

logo

Posty

177

Dołączył(a)

20 sie 2014, o 14:01

Re: Co zobaczyć w Warszawie?

Postprzez logo » 18 lis 2014, o 11:14

Przede wszystkim parki, Belweder, plac Konstytucji, Grób Nieznanego Żołnierza.
no avatar
User

PlanetHostel.pl

Posty

42

Dołączył(a)

10 wrz 2014, o 12:13

Re: Co zobaczyć w Warszawie?

Postprzez PlanetHostel.pl » 21 lis 2014, o 10:46

Oprócz muzeum są jeszcze takie atrakcje jak pałac i park w Łazienkach,Wilanów czy stare miasto i zamek Królewski,na pewno przyjeżdżając do warszawy nikt nie będzie narzekał na nudę:) Komfortowy nocleg natomiast blisko centrum znajdziecie na www.PlanetHostel.pl
no avatar
User

milen

Posty

36

Dołączył(a)

26 lis 2014, o 19:35

Re: Co zobaczyć w Warszawie?

Postprzez milen » 26 lis 2014, o 22:02

Na pewno warto zobaczyć ogród botaniczny.
no avatar
User

Dreptaki.com.pl

Posty

43

Dołączył(a)

16 gru 2014, o 14:40

Re: Co zobaczyć w Warszawie?

Postprzez Dreptaki.com.pl » 16 gru 2014, o 14:51

Zdecydowanie w pierwszej kolejności warto zobaczyć,zwiedzić stare miasto bo to moim zdaniem wizytówka Warszawy:)
no avatar
User

lato-lato

Posty

6

Dołączył(a)

19 gru 2014, o 18:36

Re: Co zobaczyć w Warszawie?

Postprzez lato-lato » 19 gru 2014, o 18:53

wykip napisał(a):co do wejścia na Pałac Kultury - odradzam! Byłem tam wczoraj i kumpel dopiero pokazał mi super sposób - idźcie do Mariottu na 41 piętro do baru Panorama - piwo kosztuje tam ciut więcej niż wejście, ale komfort nie ten :)

co jeszcze warto zobaczyć w Warszawie?

Serio z tym Mariotem?
A co jeszcze można zobaczyć? W zasadzie poprzednicy wszystko ciekawsze wymienili. Jeszcze przychodzi mi do głowy zabytkowy Kampus Główny UW, ogród na dachu Biblioteki UW, Biblioteka Narodowa. A Muzeum Narodowe, było? I Narodowa Galeria Sztuki. I ostatnio powstałe Muzeum Żydowskie i Synagoga. I Cerkiew na Pradze.
Czy karty plastikowe zrobione przez http://www.taniedruki.epn.pl są dobre?
no avatar
User

Scaliano.com.pl

Posty

102

Dołączył(a)

7 lut 2014, o 12:47

Re: Co zobaczyć w Warszawie?

Postprzez Scaliano.com.pl » 14 sty 2015, o 09:50

akurat o takiej atrakcji na 41 piętrze w Mariocie nie miałem pojęcia,ale dzięki za namiary bo będąc w Warszawie na pewno bardzo fajnie byłoby właśnie z tego skorzystać.
no avatar
User

parka

Posty

247

Dołączył(a)

18 lip 2013, o 11:50

Re: Co zobaczyć w Warszawie?

Postprzez parka » 14 sty 2015, o 12:33

Atrakcji jest tam naprawdę sporo. Najlepiej przejrzeć sobie jakiś przewodnik internetowy.
no avatar
User

petarda

Posty

12

Dołączył(a)

16 sty 2015, o 14:34

Re: Co zobaczyć w Warszawie?

Postprzez petarda » 16 sty 2015, o 14:37

Ja bym się zdecydowała przede wszystkim na odwiedzenie najważniejszych muzeów oraz galerii.


_________________
http://marianjaworsky.wordpress.com
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.126s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron