Wczasy odchudzające dla dziecka

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Wczasy odchudzające dla dziecka

Postprzez majesta » 1 lip 2014, o 14:39

Czy ktoś się orientuje czy gdzieś w Polsce organizowane są takie wyjazdy? Moja córka ma niestety nadwagę i chciałabym aby polubiła jednak sport (teraz niechętnie się rusza ...).
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Wczasy odchudzające dla dziecka

Postprzez jagna » 1 lip 2014, o 14:53

Napiszę Ci,że niektóre dzieci to totalne lenie. Mam tak samo z synem, który bardzo nie lubi aktywności fizycznej i kiedy tylko może unika wfu... Cukierki lubi i posiada lekką nadwagę - niewielką ale jednak.
Postanowiliśmy,że w tym roku wyślemy go na wczasy do Jastrzębiej Góry: http://www.odchudzaniedzieci.pl/obozy-o ... 0,132.html - tutaj możesz sobie poczytać o organizowanym obozie. Poleciła mi go znajoma ponieważ jej syn był również w zeszłym roku i bardzo mu się podobało. Ponoć fajni opiekunowie i wiele ciekawych zajęć.
Myślę,że będzie dobrze ;)
no avatar
User

jakubgrabowski

Posty

4

Dołączył(a)

14 lip 2014, o 15:15

Re: Wczasy odchudzające dla dziecka

Postprzez jakubgrabowski » 14 lip 2014, o 15:22

Myślę, że jest duzo takich wyjazdów do środków rehabilitacyjnych nad morzem. Tam na pewno jest masa zabiegów na odchudzanie i świeże powietrze też zrobi swoje.
Jest duża ochrona środowiska dzięki szambom dlatego w ogrodzie szamba betonowe mam.
no avatar
User

beataxx

Posty

126

Dołączył(a)

19 maja 2014, o 13:11

Re: Wczasy odchudzające dla dziecka

Postprzez beataxx » 12 gru 2014, o 10:50

Może warto w wakacje zorganizować mu czas i razem na jakieś wycieczki rowerowe zabierać.
Na początek takie niedalekie, a później coraz dalej.
Zwłaszcza gdy się nie pracuje.
W ten sposób dziecku nie będzie się nudzić i na pewno nie będzie mieć nadwagi!
A jeśli nie ma roweru- to co to za problem kupić. Zwłaszcza teraz gdy są naprawdę korzystne ceny. Za miast jakieś beznadziejnej zabawki, co i tak za chwilę wyląduje w kącie- kupić na święta rower!
Tutaj macie katalog internetowy http://www.rowerywroclaw.pl
no avatar
User

Dreptaki.com.pl

Posty

43

Dołączył(a)

16 gru 2014, o 14:40

Re: Wczasy odchudzające dla dziecka

Postprzez Dreptaki.com.pl » 16 gru 2014, o 14:46

Myślę,że takie zorganizowane wczasy odchudzające dla dziecka nie mają sensu i jeżeli już to lepiej wyjechać gdzieś z nim właśnie we wspomniane góry i tam poćwiczyć kondycję,zresztą dla małych dzieci nie jest to z natury wskazane.
no avatar
User

lato-lato

Posty

6

Dołączył(a)

19 gru 2014, o 18:36

Re: Wczasy odchudzające dla dziecka

Postprzez lato-lato » 19 gru 2014, o 18:56

Dreptaki.com.pl napisał(a):Myślę,że takie zorganizowane wczasy odchudzające dla dziecka nie mają sensu i jeżeli już to lepiej wyjechać gdzieś z nim właśnie we wspomniane góry i tam poćwiczyć kondycję,zresztą dla małych dzieci nie jest to z natury wskazane.

Zgadzam się! :)
Czy karty plastikowe zrobione przez http://www.taniedruki.epn.pl są dobre?
no avatar
User

Scaliano.com.pl

Posty

102

Dołączył(a)

7 lut 2014, o 12:47

Re: Wczasy odchudzające dla dziecka

Postprzez Scaliano.com.pl » 14 sty 2015, o 09:49

Pełna zgoda,takie wczasy może i są dobre,ale dla zdecydowanie starszych osób a nie dzieci,które jednak mimo wszystko chcą rozrywki i atrakcji a nie ostrej diety. Np jazda na nartach i aktywność fizyczna na basenie też dobrze wpłynie na całokształt sylwetki.
no avatar
User

parka

Posty

247

Dołączył(a)

18 lip 2013, o 11:50

Re: Wczasy odchudzające dla dziecka

Postprzez parka » 14 sty 2015, o 12:34

Myślę, że z dzieckiem lepiej jednak wybrać się do dietetyka i zacząć wspólnie uprawiać jakiś przyjemny sport. Takie wczasy na niewiele się zdadzą.
no avatar
User

KalinowySen.pl

Posty

35

Dołączył(a)

23 paź 2014, o 13:15

Re: Wczasy odchudzające dla dziecka

Postprzez KalinowySen.pl » 20 sty 2015, o 14:12

Dietetyk to ostateczność,sami jako rodzice powinniśmy kontrolować co je nasze dziecko,wprowadzić dietę no i jak słusznie piszcie również dostarczać mu aktywności fizycznej: biegi rower czy pływanie.
www.KalinowySen.pl- kompleks noclegowy Warszawa.
no avatar
User

lou23

Posty

108

Dołączył(a)

10 wrz 2014, o 18:45

Re: Wczasy odchudzające dla dziecka

Postprzez lou23 » 21 sty 2015, o 18:40

Jeśli pojawia się problem to dobrze jest poradzić się specjalisty. Czy wczasy odchudzające to dobry pomysł? Możliwe, ale tylko jeśli pójdzie za tym zmiana stylu życia całej rodziny.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: cialo, malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.125s | 13 Queries | GZIP : Off ]