Jakie miejsca na opóźnione wczasy?

Coś ciekawego dzieje się w twojej okolicy? Masz jakieś ciekawe aktualne informacje związane z turystyką? Napisz o tym w tym dziale.
no avatar
User

lazarus

Posty

264

Dołączył(a)

22 maja 2014, o 07:43

Jakie miejsca na opóźnione wczasy?

Postprzez lazarus » 8 wrz 2014, o 07:51

Jakie miejsca waszym zdaniem idealnie nadadzą się na spóźnione wakacje jeszcze we wrześniu?
no avatar
User

PlanetHostel.pl

Posty

42

Dołączył(a)

10 wrz 2014, o 12:13

Re: Jakie miejsca na opóźnione wczasy?

Postprzez PlanetHostel.pl » 10 wrz 2014, o 12:35

A jakie miejsca preferujesz,czy ma być to gdzieś w Polsce czy za granicą ? Podaj więcej szczegółów,bo np bardzo fajnym miejscem na spędzenie spóźnionych wakacji są góry kiedy to masz stabilną pogodę bez burz,taką 'złotą jesień". A jeżeli lubisz zwiedzać to polecam Warszawę z wieloma zabytkami.
no avatar
User

Agnieszka3

Posty

209

Dołączył(a)

29 sty 2013, o 09:15

Re: Jakie miejsca na opóźnione wczasy?

Postprzez Agnieszka3 » 11 wrz 2014, o 15:12

Gdyby chodziło o mnie, to wbrew wszystkiemu pojechałabym na Mazury.
Lubię kontakt z przyrodą, ale latem denerwują mnie tłumy ludzi, których jesienią na Mazurach już nie ma.
Ostatnio czytałam o różnych ciekawych miejscówkach tutaj: http://mazury.czystejeziora.pl/ - warto tam sobie zajrzeć w poszukiwaniu idealnego miejsca na wakacje czy noclegów.
Są tam też informacje o okolicznych atrakcjach turystycznych.
no avatar
User

BalticKorona_pl

Posty

40

Dołączył(a)

18 wrz 2014, o 09:48

Re: Jakie miejsca na opóźnione wczasy?

Postprzez BalticKorona_pl » 18 wrz 2014, o 10:11

A co sądzisz o Darłowie? Moim zdaniem to idealna miejscowość na takie wrześniowe,spóźnione wczasy,ponieważ masz tutaj ciszę,spokój i szeroką plażę,więc solidnie wypoczniesz. O nocleg także nie ma się co martwić,nasze apartamenty s bardzo przestronne i komfortowe:)
no avatar
User

trekkerka

Posty

5

Dołączył(a)

25 paź 2014, o 09:02

Lokalizacja

Lublin

Re: Jakie miejsca na opóźnione wczasy?

Postprzez trekkerka » 25 paź 2014, o 09:22

Wczesna jesień to najlepsza pora roku na wypad w góry - krajobrazy są wtedy najbardziej malownicze i pogoda najczęściej dopisuje :)
no avatar
User

Edana.pl

Posty

45

Dołączył(a)

14 mar 2014, o 13:33

Re: Jakie miejsca na opóźnione wczasy?

Postprzez Edana.pl » 27 paź 2014, o 15:43

Idealnym miejscem na opóźnione wczasy gdzie ceny będą niższe,a do tego brak tłumów na plaży- to oczywiście wyjazd nad morze,w szczególności polecam tuta Ustroń Morski gdzie nie sposób się nudzić.
www.Edana.pl - wypoczynek nad morzem.
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Jakie miejsca na opóźnione wczasy?

Postprzez talissa » 6 sty 2015, o 15:34

O tej porze roku lepiej jechać gdzieś, gdzie sezon jeszcze trwa. Ja we wrześniu byłam na Kubie. Fantastyczna wycieczka. Hawana to cudowne miasto. Zresztą, możecie sobie tu poczytać o tym miejscu: http://www.qtravel.pl/inspiracje/hawana-kuba-id168
Na miejscu można się zdziwić, o ile ktoś wyjdzie poza tereny zwykle zajmowane przez turystów i wkroczy do prawdziwego miasta.
Najbardziej ujęli mnie tam mieszkańcy, którzy do życia podchodzą bardzo pogonie i pomimo dość trudnej sytuacji w kraju, wydają się być nie tylko szczęśliwi, ale wręcz zrelaksowani. Krajobrazy też są cudne, szczególnie poza miastem.
Przywiozłam sobie oczywiście słynne cygaro, pomimo tego, że nie palę. Ale ot tak, na pamiątkę.
Obrazek
no avatar
User

Barcice.pl

Posty

10

Dołączył(a)

7 sty 2015, o 12:33

Re: Jakie miejsca na opóźnione wczasy?

Postprzez Barcice.pl » 7 sty 2015, o 12:48

Moim zdaniem idealnym miejscem na opóźnione wczasy w miłej atmosferze,ciszy i spokoju,znajdziecie w Beskidzie Sądeckim i rezydencji Las Vegas:)
no avatar
User

prz6estrz7e

Posty

27

Dołączył(a)

19 sty 2015, o 12:44

Re: Jakie miejsca na opóźnione wczasy?

Postprzez prz6estrz7e » 19 sty 2015, o 12:50

Stanowczo góry. Byłem w Pensjonacie Gaborek ostatnio w Krynicy. SPA i w ogóle.
no avatar
User

KalinowySen.pl

Posty

35

Dołączył(a)

23 paź 2014, o 13:15

Re: Jakie miejsca na opóźnione wczasy?

Postprzez KalinowySen.pl » 20 sty 2015, o 14:00

A ja będę bardziej oryginalny i polecę np wypoczynek w Warszawie,gdzie atrakcji i zabytków nie brakuje,a można znaleźć tańszy,komfortowy nocleg:)
www.KalinowySen.pl- kompleks noclegowy Warszawa.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.091s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron