Wyszukiwarki lotów - korzystaliście?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Agnieszka3

Posty

209

Dołączył(a)

29 sty 2013, o 09:15

Wyszukiwarki lotów - korzystaliście?

Postprzez Agnieszka3 » 11 sty 2015, o 17:50

Korzystaliście kiedyś z takich wyszukiwarek?
Znalazłam taką tutaj: lataj.pl i to wygląda naprawdę nieźle, ale jestem ciekawa jak to działa. Jeszcze nie korzystałam, więc jestem ciekawa jakie wy macie wrażenia.
Udało się wam w ten sposób kupić tanie bilety?
no avatar
User

VillaPalladium.pl

Posty

44

Dołączył(a)

2 sie 2014, o 11:02

Re: Wyszukiwarki lotów - korzystaliście?

Postprzez VillaPalladium.pl » 12 sty 2015, o 13:52

Akurat z tej powyższej nie korzystałem,ale dzięki za link bo w wolnej chwili także sprawdzę ten adres. Generalnie jest to fajna sprawa bo można polecić w kilka miejsc taniej wyszukując najbardziej optymalne połączenie.
no avatar
User

ewa1wilk

Posty

5

Dołączył(a)

10 lut 2015, o 09:31

Re: Wyszukiwarki lotów - korzystaliście?

Postprzez ewa1wilk » 10 lut 2015, o 09:37

Witam to bardzo przydatne urządzenie jeżeli lecimy np przez 2 lotniska z przesiadką
no avatar
User

lou23

Posty

108

Dołączył(a)

10 wrz 2014, o 18:45

Re: Wyszukiwarki lotów - korzystaliście?

Postprzez lou23 » 17 lut 2015, o 16:39

Korzystam, oczywiście. Można wyszukać taniutkie loty i zwiedzać świat za grosze. Super opcja :D
no avatar
User

OneHostel.pl

Posty

31

Dołączył(a)

18 lut 2015, o 12:14

Re: Wyszukiwarki lotów - korzystaliście?

Postprzez OneHostel.pl » 18 lut 2015, o 13:22

Rzadko kiedy latam samolotami,więc nie jestem na bieżąco z wyszukiwarkami lotów,ale na pewno jest to fajna i ciekawa opcja bo bez wychodzenia z domu można dowiedzieć się jakie są ceny i które połączenie jest w danej chwili najlepszą opcją.
no avatar
User

Mikkolaj

Posty

5

Dołączył(a)

13 lut 2015, o 13:25

Lokalizacja

Wrocław

Re: Wyszukiwarki lotów - korzystaliście?

Postprzez Mikkolaj » 20 lut 2015, o 10:01

Z tego co się orientuję chyba najbardziej popularną wyszukiwarką lotów jest Fly4Free - przynajmniej najwięcej znajomych z niej korzysta. Można powiedzieć, że w jednym miejscu, za pomocą kilku kliknięć zorganizować sobie cały wyjazd:) Zaczynając or wyszukania lotu, poprzez noclegi, aż po udogodnienia jak na przykład wynajęcie samochodu w lokalizacji docelowej.
no avatar
User

BeskidzkiRaj.com

Posty

37

Dołączył(a)

2 lut 2015, o 16:06

Re: Wyszukiwarki lotów - korzystaliście?

Postprzez BeskidzkiRaj.com » 26 lut 2015, o 18:00

Zgadza się,to jedna z bardziej popularnych wyszukiwarek lotów i czasem również z niej korzystam,bo przydaje sie jeżeli che poznać aktualne ceny i oferty przewoźników. Dzięki temu jest po prostu taniej.
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Wyszukiwarki lotów - korzystaliście?

Postprzez talissa » 9 mar 2015, o 09:47

Takie wyszukiwarki to bardzo dobre narzędzie. Nie musisz wchodzić na różne strony i porównywać, bo program zrobi to za ciebie.
Ja ostatnio na tej: http://www.qtravel.pl/inspiracje/egipt-el-gouna-id347 znalazłam naprawdę atrakcyjny wyjazd do Egiptu. Myślę, że było warto, bo dwa tygodnie były prawie o połowę tańsze niż gdzie indziej, do tego hotel był naprawdę dobry, no i sporo atrakcji już zawierało się w cenie. Oczywiście dokupowaliśmy kilka wycieczek fakultatywnych, ale to zwykle się zdarza, nawet w tych droższych ofertach, więc nas nie zdziwiło.
Ten kierunek chyba ostatnio traci na popularności, ale mogę zapewnić, że nadal jest tam pięknie!
Obrazek
no avatar
User

BalticKorona_pl

Posty

40

Dołączył(a)

18 wrz 2014, o 09:48

Re: Wyszukiwarki lotów - korzystaliście?

Postprzez BalticKorona_pl » 9 mar 2015, o 17:32

Potwierdzam,ze takie porównywarki to bardzo ciekawa opcja i z pewnością warto z nich korzystać. A co do Egiptu to czy jest tam już na tyle bezpiecznie,że można spokojnie spędzać tam wczasy?
no avatar
User

franiatik

Posty

5

Dołączył(a)

9 mar 2015, o 02:33

Re: Wyszukiwarki lotów - korzystaliście?

Postprzez franiatik » 9 mar 2015, o 19:31

Korzystam z takich przeglądarek tylko wtedy, gdy wyjazd dotyczy dłuższych tras, np USA. Ale jeśli mam lot dotyczy krajów europejskich to zwykle wchodzę bezpośrednio na stronę danej linii lotniczej.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.105s | 13 Queries | GZIP : Off ]