Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez majesta » 3 mar 2015, o 08:49

Cześć. Czy jak lecicie za granicę to wykupujecie ubezpieczenie turystyczne? Sama jak do tej pory to głównie podróżowałam w granicach UE tak więc wystarczała mi jedynie europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego. Planujemy jednak z mężem wyjazd na ponad miesiąc do Maroka w kwietniu tak więc tam karta ta nie działa.
Zastanawiamy się gdzie warto będzie wykupić ubezpieczenie zdrowotne.Co polecacie?
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez jagna » 4 mar 2015, o 08:12

Takie ubezpieczenie to nie jest wysoki koszt... Zapłacisz maksymalnie kilkadziesiąt złotych na osobę co przy kosztach wycieczki jest praktycznie znikome. Wiele osób nie wykupuje ubezpieczenia a potem płacze ponieważ mają rachunek w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych do zapłaty za leczenie w miejscowym szpitalu.Opieka medyczna do tanich nie należy.
Sama ostatnio ubezpieczałam się w compensie. Warto byłoby sobie porównać wszystkie oferty bo są różne .Teraz może jakieś tw ma lepszą.
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez majesta » 5 mar 2015, o 07:46

Myślisz,że warto jest poszukać samemu w sieci czy może skorzystać z doradztwa ? Szczerze powiedziawszy to średnio się w tym wszystkim orientuję.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez jagna » 5 mar 2015, o 12:22

majesta napisał(a):Myślisz,że warto jest poszukać samemu w sieci czy może skorzystać z doradztwa ? Szczerze powiedziawszy to średnio się w tym wszystkim orientuję.


Zawsze możesz zostawić to zadanie komuś innemu . Możesz tutaj podać swój numer telefonu albo mail ( jak Ci tam wygodniej):
http://ubezpieczenia.comperia.pl/ubezpi ... urystyczne
I powinni Ci wyszukać najlepszą ofertę dopasowaną specjalnie pod Ciebie. Zawsze będziesz miała jakiś punkt odniesienia.
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez talissa » 6 mar 2015, o 08:41

Powiem Ci,że ja zawsze wykupuję sobie ubezpieczenie turystyczne. Zarówno kiedy lecę do Europy jak i poza Europę.Poza Europą to pełne czyli medyczne i od uprawiania sportów.
W przypadku krajów w UE to jedynie od sportów.
Jeśli lecisz z biurem podrózy to niby masz tam jakieś ubezpieczenie ale moim zdaniem jest ono zbyt niskie...
no avatar
User

turystkakasia

Posty

80

Dołączył(a)

23 gru 2014, o 07:42

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez turystkakasia » 7 mar 2015, o 07:22

Tak ale nie każdy lata z biurem podróży. Ja jestem zdania,że podroże samemu są o wiele ciekawsze jak i tańsze. W takim przypadku nie mam żadnego ubezpieczenia. Mam ryzykować i jechać na takie wakacje bez żadnego zabezpieczenia? Sorry ale ja się na to nie piszę !
Jeśli kogoś stać na podróze to powinno go stać również na wykupienie sobie ubezpieczenia. I nie wiem nad czym tutaj dywagujemy ponieważ jest to niewielki koszt. Od 20 zł za osobę na przykład na tydzień do Turcji..,
Tak tak ! Takie właśnie są opłaty !
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez majesta » 9 mar 2015, o 08:11

Wielkie dzieki dziewczyny za to,że mi doradzilyście. Dzisiaj zostawiłam swój numer telefonu na stronie, ktoś powinien się tam do mnie odezwać na dniach.
Nie chciałabym się raczej znaleźć w szpitalu w Maroku bez takiego zabezpieczenia ( a różne sytuacje się zdarzają).
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

BalticKorona_pl

Posty

40

Dołączył(a)

18 wrz 2014, o 09:48

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez BalticKorona_pl » 9 mar 2015, o 17:31

Jeżeli wyjeżdżasz z biurem podróży to ten podstawowy pakiet ubezpieczenia masz juz wliczony w cenę wycieczki,a jeżeli tak nie jest to warto dopytać o szczegóły bo ta opcja najbardziej się tutaj opłaca.
no avatar
User

piertustryka

Posty

5

Dołączył(a)

9 mar 2015, o 18:24

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez piertustryka » 9 mar 2015, o 20:07

Zwykle korzystam z usług znajomego pośrednika ubezpieczeniowego :-) Myślę, że skorzystanie z pomocy takiego pośrednika jest najrozsądniejsze.
no avatar
User

turystkakasia

Posty

80

Dołączył(a)

23 gru 2014, o 07:42

Re: Ubezpieczenia turystyczne. Gdzie wykupujecie?

Postprzez turystkakasia » 13 mar 2015, o 06:35

Racja bo przejrzy dla Ciebie wszystkie oferty. Poza tym często oferują o wiele lepsze kwoty ubezpieczenia niż załatwia sie samemu tak więc jestem również zdania,ze warto jest korzystać z takiego pośrednika.
Swoją drogą to proponuję jeszcze uważać z tym all inclusive. Zdajecie sobie sprawę z tego,że jeśli jesteście pod wpływem alkoholu to ubezpieczenie na Was nie działa?
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.076s | 12 Queries | GZIP : Off ]