Aktywny urlop tylko na morzu :)

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

scrtlia

Re: Aktywny urlop tylko na morzu :)

Postprzez scrtlia » 29 maja 2014, o 19:21

OW-Akces_pl napisał(a):To wszystko o czym piszesz,czyli rower i nordic walking,biegi- można spokojnie uprawiać nad morzem,np poranny bieg po plaży to fantastyczna sprawa,a szeroką i czystą plażę znajdziecie w Dźwirzynie.


Bieganie po plaży jest bardzo niewygodne, a nordic walking to nie sport, tylko spacer z kijami. Zresztą wydaje mi się głupim pomysłem wyjazd nad morze, żeby pobiegać, pojeździć rowerem albo porelaksować się w spa zamiast korzystać z uroków morza.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Aktywny urlop tylko na morzu :)

Postprzez jagna » 16 cze 2014, o 06:30

Ewentualnie można spróbować nurkowania. Najbliższym kierunkiem gdzie można znaleźć fajne miejsca do nurkowania i snurkowania jest Egipt, niemniej ja sama mogę Wam polecić kurort Punta Cana na Dominikanie: http://www.qtravel.pl/inspiracje/punta- ... kana-id199 - tutaj jest opis. Znajdzie się tam bardzo dużą i ładną rafę koralową, która ciągnie się przez długie kilometry wybrzeża.
Polecam szczególnie wypad zimą - pogoda jest tam wtedy boska.
no avatar
User

kazaalnica

Posty

7

Dołączył(a)

25 cze 2014, o 16:40

Re: Aktywny urlop tylko na morzu :)

Postprzez kazaalnica » 25 cze 2014, o 16:48

w sumie, coś w tym jest. Rzeczywiście nad morzem czeka na nas wiele atrakcji. Amatorzy aktywnego wypoczynku powinni być zadowoleni.
no avatar
User

oczko

Posty

7

Dołączył(a)

26 cze 2014, o 20:19

Re: Aktywny urlop tylko na morzu :)

Postprzez oczko » 26 cze 2014, o 20:23

Nurkowanie zawsze mi się marzy, ale to dość drogie hobby. Aktualnie odkładam na ten cel pieniądze.
no avatar
User

beataxx

Posty

126

Dołączył(a)

19 maja 2014, o 13:11

Re: Aktywny urlop tylko na morzu :)

Postprzez beataxx » 19 mar 2015, o 14:47

Ja zamierzam spędzać urlop aktywnie, ale nie na morzy tylko w szkole jeździeckiej - http://www.galopuje.pl/szkola-jezdzieck ... 3,479.html. Nie wiem czy się do tego nadam, ale zawsze mi się marzyło jeździć konno tak nieco bardziej profesjonalnie :P
no avatar
User

BalticKorona_pl

Posty

40

Dołączył(a)

18 wrz 2014, o 09:48

Re: Aktywny urlop tylko na morzu :)

Postprzez BalticKorona_pl » 2 kwi 2015, o 09:19

Aktywny urlop tylko nad morzem,w końcu u nas w Darłowie znajdziecie cały szereg atrakcji,a o sam nocleg również nie trzeba się martwić,zobaczcie na nasze apartamenty BalticKorona:)
no avatar
User

lelek

Posty

4

Dołączył(a)

6 kwi 2015, o 16:55

Re: Aktywny urlop tylko na morzu :)

Postprzez lelek » 6 kwi 2015, o 17:16

Też uwielbiam spędzać wakacje nad morzem, szczególnie nad polskim. Cieszę się, że Polska ma tak cudowne położenie, że mamy do dyspozycji naprawdę wiele najróżniejszych kurortów. Ja zazwyczaj wybieram po prostu Półwysep Helski, ale czasami odbijam też bardziej na zachód kraju:)
no avatar
User

Introhostel.pl

Posty

14

Dołączył(a)

9 kwi 2015, o 12:14

Re: Aktywny urlop tylko na morzu :)

Postprzez Introhostel.pl » 9 kwi 2015, o 12:24

A ja polecam wybrać się do Krakowa ub Wrocławia,gdzie również spędzicie czas aktywnie zwiedzając wiele zabytków i tutejszych atrakcji,zapraszamy:)
www.Introhostel.pl - Wroclaw,Krakow,Poznan.
no avatar
User

parka

Posty

247

Dołączył(a)

18 lip 2013, o 11:50

Re: Aktywny urlop tylko na morzu :)

Postprzez parka » 10 kwi 2015, o 10:17

Zarówno Kraków jak i Wrocław brzmią świetnie, ale morze też nie jest wcale złą opcją :)
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Aktywny urlop tylko na morzu :)

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 11 kwi 2015, o 10:22

Może w takim razie Ciechocinek? To moim zdaniem równie fajna opcja na spędzenie wakacji czy urlopy,zarówno aktywnie jak i poddając się masażom,zabiegom w spa:)
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.084s | 13 Queries | GZIP : Off ]