Rower i turystyka

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Rower i turystyka

Postprzez biedroska » 9 kwi 2015, o 10:22

Czy ktoś z was zajmował się turystyką rowerową? Nigdy wcześniej nie jeździłam rowerem nigdzie dalej niż 10km max. Teraz pomyślałam, że warto by zrzucić nieco kg i może połączyć pasję do turystyki z pasją do... pięknej figury :D Zastanawia mnie jednak jedno. Przed dłuższymi wycieczkami zapewne warto byłoby wyposażyć się w jakieś niezbędne specyfiki rowerowe, które pozwolą mojej maszynie przetrwać ze mną podróż. Według was jakie powinny być to specyfiki? Jaki smary etc powinnam mieć ze sobą na dłuższej trasie?
no avatar
User

monika.w

Posty

28

Dołączył(a)

24 lut 2014, o 14:18

Lokalizacja

[url]www.google.pl[/url]

Re: Rower i turystyka

Postprzez monika.w » 9 kwi 2015, o 11:59

Niestety nie, ale tez o tym marzę ;) Najwięcej zrobiłam 10 km... i w sumie nawet nie wiem czy potrafiłabym więcej ;)
no avatar
User

Introhostel.pl

Posty

14

Dołączył(a)

9 kwi 2015, o 12:14

Re: Rower i turystyka

Postprzez Introhostel.pl » 9 kwi 2015, o 12:20

Ja bardzo lubię rowerowe podróże,a tak się składa że w tych większych miastach Polski jak Krakowie czy Wrocławiu znajdziecie szereg ścieżek rowerowych,zapraszamy:) O nocleg nie trzeba się martwić.
www.Introhostel.pl - Wroclaw,Krakow,Poznan.
no avatar
User

mambran

Posty

1

Dołączył(a)

10 kwi 2015, o 08:42

Re: Rower i turystyka

Postprzez mambran » 10 kwi 2015, o 08:43

Ja w tym roku planuje wybrać się na rowerze w góry. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Rower i turystyka

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 11 kwi 2015, o 10:26

W które dokładnie góry? Bo tutaj też jest kilka opcji do wyboru i moim zdaniem najciekawsze szlaki znajdziesz w Sudetach oraz Bieszczadach,unikniesz też takiego tłoku jak ma to miejsce w Tatrach.
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Rower i turystyka

Postprzez mobilna » 13 kwi 2015, o 14:14

Jak zabezpieczysz rower dobrym środkiem to nie musisz zabierać ze sobą, wystarczy w domu spryskać. Kup sobie tylko coś porządnego a nie jakiś tani bubel w sprayu ;)
no avatar
User

Jarmuz

Posty

3

Dołączył(a)

13 kwi 2015, o 19:27

Lokalizacja

Rzeszów

Re: Rower i turystyka

Postprzez Jarmuz » 13 kwi 2015, o 19:30

na pewno zrobić przegląd roweru żeby nie było niespodzianek podczas jazdy ;)
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Re: Rower i turystyka

Postprzez gizmo » 14 kwi 2015, o 08:40

Dokładnie tak jak pisze przedmówca. Nic nie musisz ze sobą zabierać. A w domu najlepiej zastosuj Nanoprotech, bardzo dobry środek który zabezpieczy ci własnie rower przed zawilgoceniem
no avatar
User

Esterkaa

Posty

6

Dołączył(a)

14 kwi 2015, o 10:46

Re: Rower i turystyka

Postprzez Esterkaa » 14 kwi 2015, o 10:54

biedroska napisał(a):Czy ktoś z was zajmował się turystyką rowerową? Nigdy wcześniej nie jeździłam rowerem nigdzie dalej niż 10km max. Teraz pomyślałam, że warto by zrzucić nieco kg i może połączyć pasję do turystyki z pasją do... pięknej figury :D Zastanawia mnie jednak jedno. Przed dłuższymi wycieczkami zapewne warto byłoby wyposażyć się w jakieś niezbędne specyfiki rowerowe, które pozwolą mojej maszynie przetrwać ze mną podróż. Według was jakie powinny być to specyfiki? Jaki smary etc powinnam mieć ze sobą na dłuższej trasie?


Jeżeli się kompletnie nie znasz na "mechanice rowerowej", która na prawdę nie jest mechaniką kwantową, to oddaj rower do serwisu na przegląd. Ja robię to we własnym zakresie, ponieważ to na prawdę nic trudnego. Na wycieczkę dłuższą najlepiej zaopatrzyć się w łyżkę do opon, zapasową dętkę i jakąś solidną pompkę. Jeżeli miałabyś wracać wieczorem, to potrzebne będą światła. Poza tym, w plecaku powinnaś mieć na wszelki wypadek coś do picia, jakieś energetyczne jedzenie. Na przykład batonik i ciepłą, nieprzemakalną odzież. To powinno wystarczyć. Ja mam jeszcze scyzoryk.
no avatar
User

karmazyt

Posty

3

Dołączył(a)

14 kwi 2015, o 16:10

Re: Rower i turystyka

Postprzez karmazyt » 14 kwi 2015, o 16:13

gizmo napisał(a):Dokładnie tak jak pisze przedmówca. Nic nie musisz ze sobą zabierać. A w domu najlepiej zastosuj Nanoprotech, bardzo dobry środek który zabezpieczy ci własnie rower przed zawilgoceniem


Pierwszy raz słysze o trym środku, mógłbys powiedzieć gdzie można go dostac?
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.119s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron