Co warto zwiedzić w Warszawie?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

turystkakasia

Posty

80

Dołączył(a)

23 gru 2014, o 07:42

Co warto zwiedzić w Warszawie?

Postprzez turystkakasia » 23 gru 2014, o 09:21

Uwielbiam Warszawę, a już od roku nie miałam okazji jej odwiedzić.. Co warto teraz zobaczyć? Może są organizowane jakieś ciekawe wystawy, spektakle? Chciałabym się wybrać tam po świętach. Nie wiem też w jakim hotelu się zatrzymać. Może coś polecicie?
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Co warto zwiedzić w Warszawie?

Postprzez jagna » 23 gru 2014, o 09:33

Na pewno warto jest się wybrać do dwóch muzeów:
Muzeum Powstania Warszawskiego
oraz Centrum Techniki Kopernik.
W Warszawie od jakiegoś czasu dzieje się bardzo wiele, jest organizowanych wiele ciekawych koncertów, musisz poszukać na stronach z imprezami.
Nocleg warto jest natomiast wynająć sobie w hotelu Best Western Portos: http://www.bwportos.pl/ , który znajduje się na warszawskim Mokotowie. Oferuje bardzo dobry standard i jednocześnie masz blisko do centrum. Dwójka jest tam już od 150 zł.
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

Matka

Posty

1

Dołączył(a)

3 sty 2015, o 20:07

Re: Co warto zwiedzić w Warszawie?

Postprzez Matka » 3 sty 2015, o 20:09

Ja jeżdżę czasem do cioci, która tam mieszka. najbardziej lubię łazienki i Zamek Królewski.
______________
Adwokat- specjalizacja:rozwody kraków
no avatar
User

Barcice.pl

Posty

10

Dołączył(a)

7 sty 2015, o 12:33

Re: Co warto zwiedzić w Warszawie?

Postprzez Barcice.pl » 7 sty 2015, o 12:43

Generalnie Stare Miasto wraz z pałacem łazienkowski będą takim punktem od którego należy wyjść,to obowiązkowy punkt zwiedzania Warszawy bez którego ani rusz. Co do samego noclegu to masz szeroki wybór hoteli,w samym centrum będą one oczywiście droższe.
no avatar
User

cedaruiop

Posty

27

Dołączył(a)

10 lut 2015, o 08:42

Re: Co warto zwiedzić w Warszawie?

Postprzez cedaruiop » 17 kwi 2015, o 13:15

Oczywiście że warto
no avatar
User

BeskidzkiRaj.com

Posty

37

Dołączył(a)

2 lut 2015, o 16:06

Re: Co warto zwiedzić w Warszawie?

Postprzez BeskidzkiRaj.com » 20 kwi 2015, o 12:42

Tak jak piszą Przedmówcy,Warszawska starówka plus Pałac w Łazienkach i Wilanowie to chyba te punkty które trzeba koniecznie uwzględnić podczas zwiedzania. Pomyślcie też o dobrym noclegu,w Warszawie ciężko o coś komfortowego w przyzwoitej cenie.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Co warto zwiedzić w Warszawie?

Postprzez majesta » 23 cze 2015, o 05:07

Jeśli chodzi o wycieczki dla dzieci to polecam przede wszystkim biuro Avia Tour Travel. Specjalizuje się w świetnych wycieczkach jednodniowych do ciekawych regionów Polski.

Polecam szczególnie rozważyć wycieczkę do Torunia. Miasta Mikołaja Kopernika. Na stronie możecie sobie o tym poczytać:
http://aviatourtravel.pl/miasto-mikolaja-kopernika/

Jakiś czas temu moje dzieci pojechały z nimi na taką wycieczkę. Wróciły bardzo zadowolone, bardzo im się tam podobało :)
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

PrimaNatura_com_pl

Posty

38

Dołączył(a)

11 cze 2015, o 11:54

Re: Co warto zwiedzić w Warszawie?

Postprzez PrimaNatura_com_pl » 6 lip 2015, o 09:31

Minęło trochę czasu,więc jeżeli zaglądasz jeszcze na forum to koniecznie daj znać czy podróż się udała oraz jakie są Wasze wrażenia,co udało się zwiedzić. Czekamy na odpowiedź.
no avatar
User

lou23

Posty

108

Dołączył(a)

10 wrz 2014, o 18:45

Re: Co warto zwiedzić w Warszawie?

Postprzez lou23 » 7 lip 2015, o 14:46

Centrum Nauki Kopernik! Koniecznie trzeba je odwiedzić, nawet jeśli jesteśmy w Warszawie tylko na weekend. Coś wspaniałego!
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Re: Co warto zwiedzić w Warszawie?

Postprzez gizmo » 28 lip 2015, o 09:46

Oczywiście Pałac Kultury i Nauki, Powiązki, Ogród na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej no i oczywiście Łazienki. Ja ze względu na to, że kocham Łazienki to zazwyczaj spędzam tam bardzo dużo czasu. Hotel polecma w centrum, bo nawet jeśli jest drożej to szybciej dotrzecie gdziekolwiek. Ja zazwyczaj nocuję w Rialto, no to już jest wysoki standard, bo jednak pięciogwiazdkowy hotel i to jeszcze z tego co wiem pierwszy w Warszawie w ogóle hotel typu boutique. Ale przynajmniej mam dobrą obsługę i wysoki standard :)
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.208s | 13 Queries | GZIP : Off ]