Spływy kajakowe Drawą

Tutaj można umieszczać informacje o ciekawych serwisach www związanych z turystyką.
no avatar
User

Turysta

Posty

11

Dołączył(a)

26 lis 2014, o 23:29

Lokalizacja

Drawno

Spływy kajakowe Drawą

Postprzez Turysta » 7 gru 2014, o 23:17

Wszystkich wodniaków zapraszam na spływy kajakowe Drawą. Atutem tych wypraw kajakowych jest to iż znaczna część szlaku znajduje się w Drawieńskim Parku Narodowym który jest niezmiernie piękny a co za tym idzie szlak kajakowy należy do jednych z najpiękniejszych w Polsce.
Do wypożyczania sprzętu i zorganizowania całej kajakowej wyprawy polecamy firmę http://www.podrawie.pl.
Wysoka jakość usług zapraszam...
zimą też można pływać... zobaczcie na zdjęcia w galerii :) pozdrawim
spływy kajakowe Drawa najlepsze na wakacyjne wypady
no avatar
User

OW-Akces_pl

Posty

136

Dołączył(a)

27 sty 2013, o 11:48

Re: Spływy kajakowe Drawą

Postprzez OW-Akces_pl » 23 kwi 2015, o 07:36

Ciekawi mnie czy ktoś z obecnych osób na forum miał już może okazję uczestniczyć w takim spływie kajakowym oraz jak go ocenia,czy warto czy też nie. Ja przyznam,że tylko raz,ale nie pamiętam tego zbyt dobrze,wiem jedynie że była to odległa i bardzo męcząca trasa.
no avatar
User

Pyrland

Posty

52

Dołączył(a)

11 lut 2015, o 16:13

Lokalizacja

Poznań

Re: Spływy kajakowe Drawą

Postprzez Pyrland » 25 kwi 2015, o 20:21

Miałem przyjemność, dość mokrą, ale niezapomnianą, spływu Drawą lat temu 10 lub więcej. Nie wiem na ile rzeka się zmieniła, przeszkody związane z przenioskami, baza turystyczna, Wtedy spanie w namiocie było standardem, w nie zawsze suchym śpiworze :)
Polecam, z tego czasu, odcinek Barnim - Zatom (czy Zatonie), gdzie Drawa przyspiesza i nabiera charakteru górskiego. Plus przeszkody dodające niezapomnianych wrażeń. lepiej mieć wszystko w workach plastikowych :)
W sumie przepłynęliśmy z Moją odcinek od Drawna do Starego Osieczna.
Czarna Hańcza przy tym to przedszkole. Rega też.
Turystyka bez znajomości języków obcych jest trudna, chyba że turysta dorabia jako tłumacz angielskiego https://www.filolodzy.pl w Poznaniu.
no avatar
User

PrimaNatura_com_pl

Posty

38

Dołączył(a)

11 cze 2015, o 11:54

Re: Spływy kajakowe Drawą

Postprzez PrimaNatura_com_pl » 11 cze 2015, o 12:01

Rzeka może nie zmieniła się tak bardzo,co innego otoczka wokół,tutaj uważam że zrobiono ogromny postęp i śmiało można wyskoczyć na taki weekendowy spływ kajakowy z całą rodziną,to fajna zabawa.
no avatar
User

Pyrland

Posty

52

Dołączył(a)

11 lut 2015, o 16:13

Lokalizacja

Poznań

Re: Spływy kajakowe Drawą

Postprzez Pyrland » 11 sie 2015, o 12:20

Oj, nie wiem czy z całą rodziną...
Turystyka bez znajomości języków obcych jest trudna, chyba że turysta dorabia jako tłumacz angielskiego https://www.filolodzy.pl w Poznaniu.
no avatar
User

parka

Posty

247

Dołączył(a)

18 lip 2013, o 11:50

Re: Spływy kajakowe Drawą

Postprzez parka » 14 sie 2015, o 10:02

Takie spływy kajakowe są naprawdę świetne.
no avatar
User

lou23

Posty

108

Dołączył(a)

10 wrz 2014, o 18:45

Re: Spływy kajakowe Drawą

Postprzez lou23 » 19 sie 2015, o 15:09

Jeszcze o tym nie słyszałam. Nie jestem dużą fanką spływów, ale mój mąż bardzo je lubi. Być może wybierzemy się niedługo :)
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Spływy kajakowe Drawą

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 6 paź 2015, o 10:26

Spływy kajakowe to przede wszystkim fajna przygoda oraz relaks dla całej rodziny,wystarczy tylko mieć odpowiednie do tego miejsce,wiem że organizowane są spływy Pilicą oraz Wartą w wybranych miejscach,nie znam jednak dokładnych cen.
no avatar
User

rtcars

Posty

33

Dołączył(a)

30 gru 2015, o 12:02

Re: Spływy kajakowe Drawą

Postprzez rtcars » 30 gru 2015, o 12:15

Fajna oferta dla tych którzy chcą spędzać aktywnie czas
no avatar
User

Scaliano.com.pl

Posty

102

Dołączył(a)

7 lut 2014, o 12:47

Re: Spływy kajakowe Drawą

Postprzez Scaliano.com.pl » 18 lut 2016, o 13:25

A dlaczego nie całą rodziną? Wiadomo,że na kajak nie zabierzesz malutkich dzieci,natomiast dla tych nieco starszych będzie to naprawdę bardzo fajna zabawa i przede wszystkim adrenalina,przygoda,więc warto.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.103s | 13 Queries | GZIP : Off ]