Ewakacje - sprawdzone biuro turytyczne

Dział do zamieszczania ofert noclegów, biur turystycznych, przewoźników i innych.
no avatar
User

Ewakacje

Posty

3

Dołączył(a)

6 maja 2015, o 18:20

Ewakacje - sprawdzone biuro turytyczne

Postprzez Ewakacje » 6 maja 2015, o 18:24

Zapraszamy na naszą stronę internetową: w w w. ewakacje. pl. Jesteśmy jednym z pierwszych internetowych biur podróży. Współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi i godnymi zaufania operatorami turystycznymi na polskim rynku! Zapraszamy!
no avatar
User

Trutru

Posty

3

Dołączył(a)

6 maja 2015, o 18:27

Re: Ewakacje - sprawdzone biuro turytyczne

Postprzez Trutru » 6 maja 2015, o 18:28

mam pytanie do ewakacje: na jakiej zasadzie dziala takie biuro internetowe? Zawsze mnie to zastanawia: jesteście biurem typu Itaka ale nie macie siedziby w postaci rzeczywistych biur?
no avatar
User

Ewakacje

Posty

3

Dołączył(a)

6 maja 2015, o 18:20

Re: Ewakacje - sprawdzone biuro turytyczne

Postprzez Ewakacje » 6 maja 2015, o 18:30

Biuro ewakacje działa w następujący sposób: funkcjonujemy w Internecie, nie mamy placówek jako takich. Natomiast zbieramy oferty renomowanych, pewnych i godnych zaufania biur podróży. Z kolei nasi doradcy – jako praktycy – chętnie polecą, gdzie warto skorzystać z noclegu, co warto zwiedzić w danym regionie. Do naszych usług można też zaliczyć: dowóz na lotnisko, wyszukiwarkę bazy noclegowej czy ubezpieczeń dla podróżujących.
no avatar
User

Trutru

Posty

3

Dołączył(a)

6 maja 2015, o 18:27

Re: Ewakacje - sprawdzone biuro turytyczne

Postprzez Trutru » 6 maja 2015, o 18:31

Dziekuje za odpowiedz. Pytam, bo zaufanie do biur podrozy to jedno, a drugie – jak jest ono jeszcze internetowe to tym trudniej zaufac, ale teraz już rozumiem. Wyszukiwarka jest dobrym pomysłem, pomyśleć można.
no avatar
User

Scaliano.com.pl

Posty

102

Dołączył(a)

7 lut 2014, o 12:47

Re: Ewakacje - sprawdzone biuro turytyczne

Postprzez Scaliano.com.pl » 13 maja 2015, o 08:32

Dzięki wyszukiwarce znajdziesz aktualne promocje i rabaty na wycieczki,jednak zanim zdecydujesz się na kupno,koniecznie poczytaj także opinie na temat danego biura,potem można być po prostu rozczarowanym.
no avatar
User

Desperado

Posty

544

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 14:06

Re: Ewakacje - sprawdzone biuro turytyczne

Postprzez Desperado » 2 paź 2023, o 07:18

Takie biuro turystyczne to jest naprawdę bardzo fajna sprawa. Ja takie rzeczy uwielbiam wręcz. To jest wspaniała wręcz sprawa w mojej opinii. Takie rzeczy są mi naprawdę bardzo pomocne. Dobre biuro to jest naprawdę fajna sprawa.
_________________________________________________
pracemagisterskiekrakow.pl/prace-licencjackie-pedagogika-cena/
no avatar
User

matcha

Posty

168

Dołączył(a)

7 lut 2023, o 10:45

Re: Ewakacje - sprawdzone biuro turytyczne

Postprzez matcha » 29 lis 2023, o 10:28

Dla tych, którzy planują daleką podróż, ta strona może być interesująca https://relaksuj.pl/ile-trwa-lot-z-polski-do-tajlandii/ Dowiesz się, ile trwa lot z Polski do Tajlandii. Ciekawe, czy taka informacja pomoże Ci w planowaniu wyjazdu.
no avatar
User

madlenka

Posty

480

Dołączył(a)

28 lut 2019, o 15:29

Re: Ewakacje - sprawdzone biuro turytyczne

Postprzez madlenka » 18 sty 2024, o 17:32

Powiem wam, że ja to samodzielnie lubię sobie wszystko zaplanować i na pewno też mnie dużo mniej to kosztuje. Na pewno to co jest ważne - to właściwe też przygotowanie do podróży. Warto zadbać więc o takie aspekty, jak solidne walizki na kółkach czy inne rzeczy. Tak, aby wygodnie się podróżowało.
no avatar
User

Desperado

Posty

544

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 14:06

Re: Ewakacje - sprawdzone biuro turytyczne

Postprzez Desperado » 2 kwi 2024, o 14:17

To biuro jest bardzo fajne. Może sobie kiedyś z niego skorzystam. A może i nie. Kto to wszystko wie.
_________________________________________
http://pisaniepraclicencjackich.edu.pl/praca-magisterska-z-ekonomii/

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.056s | 13 Queries | GZIP : Off ]