Jaka wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

turystkakasia

Posty

80

Dołączył(a)

23 gru 2014, o 07:42

Jaka wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Postprzez turystkakasia » 1 cze 2015, o 04:38

Cześć. Za tydzień spędzimy z koleżanką kilka dni w Warszawie. Jedziemy samochodem. Czy moglibyście mi polecić na miejscu jakąś dobrą wypożyczalnie samochodów ? :)
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Jaka wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Postprzez majesta » 1 cze 2015, o 08:42

Ja jak bylam w stolicy miesiąc temu to wypożyczałam samochód w wypożyczalni Avis. Placiłam wtedy jakoś bardzo mało, nie pamiętam dokładnie ale było to jakieś 50 czy 60 zł za dzień ( samochód Smart - nie był mi potrzebny większy, no i zawsze takim bardzo łatwo jest wszedzie zaparkowac.). Większe autka są stosownie droższe. Pewnie w sezonie, na wakacje mają drożej tak wiec musiałabyś do nich zadzwonić i się dopytać. W moim przypadku nie było problemu z rezerwacją.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

rtcars

Posty

33

Dołączył(a)

30 gru 2015, o 12:02

Re: Jaka wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Postprzez rtcars » 30 gru 2015, o 12:08

Polecam Rt cars mają nowe samochody i ceny też nie są wysokie
no avatar
User

BasiaBasia

Posty

3

Dołączył(a)

24 kwi 2017, o 08:09

Re: Jaka wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Postprzez BasiaBasia » 28 kwi 2017, o 12:15

O nich ktoś z Was słyszał https://driveomni.pl/ ?Zastanawiam się nad skorzystaniem z okazji, bo widzę że szukają osób do darmowego testowania działania systemu car sharingu. Ciekawie, bo cały proces przebiega przez aplikację mobilną w telefonie.
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Re: Jaka wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Postprzez lila2 » 27 lut 2018, o 12:32

na lotniskach jest wiele wypożyczalni aut dlatego lepiej zorientować się w cenach i w tym jakiej jakości mają auta w danej wypożyczalni. Sama sporo podróżuje i zauwazyłam, ze jedną z bardziej opłacalnych ofert ma firma CarNet https://carnet.pl/ , w wielu miejscach mają swoje wypożyczalnie a samochody , zawsze są w dobrym stanie.
no avatar
User

moore23

Posty

3

Dołączył(a)

8 mar 2018, o 08:18

Re: Jaka wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Postprzez moore23 » 8 mar 2018, o 08:21

Ja mogę polecić CAR-RENTAL.PL https://car-rental.pl/, mają niskie ceny i nowe samochody, co jest dla mnie ważne. Korzystanie z wypożyczalni jest bardziej opłacalne jeśli chcecie wynająć auto na dłuższy termin, na przykład na wakacje.
no avatar
User

ziemniaczek23

Posty

4

Dołączył(a)

30 kwi 2018, o 13:16

Re: Jaka wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Postprzez ziemniaczek23 » 30 kwi 2018, o 13:22

Ja ze swojej strony mogę polecić Panka , nigdy mnie jeszcze ta firma nie zawiodła. Bardzo miła obsługa i wszystko zgodnie z umową :)

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek, podrozniczka66

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.131s | 13 Queries | GZIP : Off ]