Skąd wiecie czy nocleg będzie ok?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Pyrland

Posty

52

Dołączył(a)

11 lut 2015, o 16:13

Lokalizacja

Poznań

Re: Skąd wiecie czy nocleg będzie ok?

Postprzez Pyrland » 17 cze 2015, o 15:49

Odrzucasz pierwsze 2-3 opinie, bo to pewnie właściciel+pracownik albo dwaj :D . a potem czytasz uważnie większość opinii, a przynajmniej sporą ich część.
Są portale specjalizujące się w zbieraniu sprawdzonych noclegów, część z nich oferuje opcję "sprawdzony obiekt" czy jakoś tak. W sensie że sami jeżdżą i kontronlują opis i zdjęcia z rzeczywistością. Hejka
Turystyka bez znajomości języków obcych jest trudna, chyba że turysta dorabia jako tłumacz angielskiego https://www.filolodzy.pl w Poznaniu.
no avatar
User

Damianek

Posty

3

Dołączył(a)

22 cze 2015, o 08:12

Lokalizacja

Łódź

Re: Skąd wiecie czy nocleg będzie ok?

Postprzez Damianek » 22 cze 2015, o 08:24

Ostatnio byłem mile zaskoczony poprawą bazy noclegowej nad morzem. Nie byłem z dziesięć lat, a tu standard znacznie podwyższony - łazienki w świetnym stanie, pokoje odnowione. Wszystkie trzy oferty, gdzie trafiłem, były z Internetu. Wiec nie musi być tak źle :)
fan sportu i handmade dla dzieci
no avatar
User

ulakoszula

Posty

3

Dołączył(a)

23 cze 2015, o 13:00

Lokalizacja

Łódź

Re: Skąd wiecie czy nocleg będzie ok?

Postprzez ulakoszula » 23 cze 2015, o 13:04

Każdy nocleg sprawdzam na bookingu - nigdy sie nie zawiodłam.
no avatar
User

PrimaNatura_com_pl

Posty

38

Dołączył(a)

11 cze 2015, o 11:54

Re: Skąd wiecie czy nocleg będzie ok?

Postprzez PrimaNatura_com_pl » 6 lip 2015, o 09:30

Wystarczy zarezerwować nocleg w dobrym hotelu Spa i na pewno możesz liczyć na miłą obsługę,znakomitą kuchnię strefę Spa-,masaży i zabiegów która moim zdaniem nad morzem jest bardzo istotna aby móc w pełni się zrelaksować i odpocząć:)
no avatar
User

hanianow

Posty

28

Dołączył(a)

6 lip 2015, o 11:52

Re: Skąd wiecie czy nocleg będzie ok?

Postprzez hanianow » 6 lip 2015, o 12:00

Ja zawsze sprawdzam opinie w internecie. I przede wszystkim dokładnie sprawdzam parametry oferty, podejrzanie taniego noclegu nigdy nie rezerwuję!
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Re: Skąd wiecie czy nocleg będzie ok?

Postprzez gizmo » 20 lip 2015, o 13:53

z polecenia przyjaciółki. która dodatkowo jest wymagająca, wie co dobre i mamy podobne poglądy na plany wakacyjne. własnie ona mi polecała Hotel Lubicz, w którym byłam 2 tygodnie temu z narzeczonym. wszystko się sprawdziło- bardzo ładne wnętrze z basenem a do wyboru mnóstwo masaży spa. nieraz jest tak, że ja jadę w nowe miejsce, i wtedy jej polecam, to, co było fajne, i ona wtedy też jest zadowolona. warto mieć dobrych przyjaciół :)
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Skąd wiecie czy nocleg będzie ok?

Postprzez mobilna » 21 lip 2015, o 09:31

Powiem na konkretnym przykładzie, czyli jak trafilismy do hotelu Rialto w Warszawie :)
Etap 1: panika. Gdzie znaleźć dobry hotel w Warszawie. Jest ich dużo, więc ciężko ogarnąć który jest dobry.
Etap 2: zbieranie informacji. Zarówno na forach jak i na facebooku wśród znajomych. dowiedzieliśmy się, ze właśnie jeden kolega z liceum pracował tam w czasie studiów
Etap 3: Odwiedzenie strony. mY sie dowiedzielismy tyle o tym hotelu, ze ma 5 gwiazdek, w kuchni finalista master chiefa i to naS kupiło :D
Etap 4: Czytanie opinii po raz kolejny, tylko tym razem dokładnie na ten hotel
Etap 5: sprawdzenie samodzielne jak to wygląda ;)
no avatar
User

adol8

Posty

17

Dołączył(a)

4 sie 2015, o 08:57

Re: Skąd wiecie czy nocleg będzie ok?

Postprzez adol8 » 4 sie 2015, o 09:16

Ja zawsze sprawdzam opinie, ale w kilku niezależnych miejscach. A najbardziej lubię nocować w obiektach polecanych przez znajomych.
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Skąd wiecie czy nocleg będzie ok?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 5 sie 2015, o 07:55

Zawsze podstawa jest poczytać kilka opinii na forach odnośnie danego miejsca,sprawdzić zdjęcia i wtedy mamy taką wstępną orientację odnośnie tego w jakich warunkach będziemy nocować. Czasem cena determinuje jakość,chociaż nie zawsze tak jest.
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.099s | 13 Queries | GZIP : Off ]