Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Agnieszka3

Posty

209

Dołączył(a)

29 sty 2013, o 09:15

Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez Agnieszka3 » 9 lip 2015, o 08:50

Jeździcie na wakacje całą rodziną czy młodzież wysyłacie na jakieś kolonie, a sami jedziecie gdzie indziej odpocząć?
Czytałam tutaj o tym, jak zorganizować wczasy z dziećmi.
Niby jest sporo takich miejsc, gdzie można się całą rodziną wspólnie wybrać i każdy trafi na coś ciekawego dla siebie.
Nie wiem tylko czy wyjazd razem z dziećmi nie przeczy idei wakacji, urlopu, wypoczynku :)
no avatar
User

lou23

Posty

108

Dołączył(a)

10 wrz 2014, o 18:45

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez lou23 » 16 lip 2015, o 14:35

Moim zdaniem wakacje bez dzieci się nie liczą. Zawsze jako dziecko wyjeżdżałam z rodzicami, w końcu wakacje to jedyna okazja żeby spędzić trochę czasu razem.
no avatar
User

Pyrland

Posty

52

Dołączył(a)

11 lut 2015, o 16:13

Lokalizacja

Poznań

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez Pyrland » 30 lip 2015, o 21:11

Wakacje są na tyle długie, że część mogą dzieci spędzić z rodzicami, a część u babci albo na koloniach. Poza tym nikt nie ma tyle wolnego żeby cały czas być z pociechami. Niech babcia też ma swoje pięc minut :)
Turystyka bez znajomości języków obcych jest trudna, chyba że turysta dorabia jako tłumacz angielskiego https://www.filolodzy.pl w Poznaniu.
no avatar
User

adol8

Posty

17

Dołączył(a)

4 sie 2015, o 08:57

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez adol8 » 4 sie 2015, o 09:03

Masz absolutną rację! No i powinniśmy spytać dzieci, czy chca jechać na wakacje z nami, czy wolą same pojechać na kolonie :D
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 5 sie 2015, o 08:05

A dlaczego mielibyśmy sobie odmawiać wakacji razem z dziećmi? Jeżeli możesz to wyjaśnij to bo nie bardzo rozumiem. Wystarczy wybrać tylko dobre,odpowiednie miejsce gdzie nie będzie nam się nudzić,a do takich z całą pewnością należy Ciechocinek,gdzie serdecznie zapraszamy:)
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez mobilna » 25 sie 2015, o 09:27

Powiem szczerze,ze nie wyobrazam sobie wakacji bez moich dzieciakow. Umarlabym z tesknoty. Jak chce od nich troche odpoczac to zostawiam je z dziadkami na weekend raz na jakis czas, a w tym czasie gdzies wyjezdzam. :) Nietsety wakacje z dzieciakami to spore wyzwanie, trzeba miec wszystko zaplanowane i dopiete na ostatni guzik. Zazwyczaj my z mezem wybieramy miasto,a hotele i knajpy do ktorych chodzimy - dobieramy pod dzieci. Ostatnio wrocilismy z urlopu. Pojechalismy do Ustki, bo mamy tam kilku znajomych i pierwszy raz spotkalam sie z czyms takim,jak prywatny instruktor plywania dla maluchow w hotelu. Swietna sprawa, bo wtedy mam czas dla siebie i moge isc do spa czy zrobic cokolwiek innego. ten hotel to Grand Lubicz mozecie sobie poczytac, maja strone internetowa nie wiem czy maja jakies nowe promocje, bo pewnie takie rzeczy co chwila sie zmieniaja. ja zapamietalam glownie tego instruktora- bo byl kosmiczny i promocje,ze dziecko bodajze do 7roku zycia ma za darmo pobyt, ale jak mowilam- musicie doczytac.bo nie chce przekrecac. Mam nadzieje,ze wakacje z pociechami beda sprawialy Wam duzo frajdy, bo to mozliwe :) pamietajcie- dobra organizacja to klucz do udanych wakacji
no avatar
User

przemek.olszew

Posty

2

Dołączył(a)

28 sty 2014, o 12:17

Lokalizacja

Kalisz

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez przemek.olszew » 27 sie 2015, o 11:18

my byliśmy z dzieciakami nad morzem 7 dni, a teraz dzieciaki na wieś do dziadków, a my jedziemy na 7 dni na MAJORKĘ
Zapraszam na moja stronę - kruk długi
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 9 wrz 2015, o 06:43

Czyli znowu nad morze,ale to bardzo fajnie bo Wasze wakacje będą tym dłuższe. Oby tylko pogoda dopisała bo Majorka w sierpniu i wrześniu jest naprawdę piękna:) A jeżeli chodzi o sam wypoczynek dla dzieci,to Ciechocinek będzie bardzo fajną propozycją:)
no avatar
User

weronika_a

Posty

1

Dołączył(a)

17 wrz 2015, o 11:58

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez weronika_a » 24 wrz 2015, o 10:05

Sama dzieci nie mam, ale u nas zawsze było tak, że jak wczasy to zawsze rodzinne. W wakacje dzieciaki jeżdżą na kolonie, ale wczasy są zawsze w komplecie. Moja siostra, która ma 2 dzieci robi tak jak nasi rodzice.
no avatar
User

OW-Akces_pl

Posty

136

Dołączył(a)

27 sty 2013, o 11:48

Re: Jedziecie na wakacje z dziećmi?

Postprzez OW-Akces_pl » 1 paź 2015, o 07:41

Ja także nie rozumiem dlaczego mielibyśmy zostawiać dzieci w domu,tym bardziej że właśnie od tego są wakacje,aby móc gdzieś razem wyjechać,całą rodziną,nie sądzicie? Takim bardzo dobrym miejscem,komfortowym i spokojnym w bliskiej odległości od plaży jest nasze Spa Akces w Dźwirzynie,gdzie serdecznie zapraszamy:)
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.112s | 13 Queries | GZIP : Off ]