Wakacje bez stresu

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez majesta » 14 lip 2015, o 05:31

To jest obecnie bardzo dobry hotel w Wielkopolsce - jeśli chcecie wypocząć sobie na luzie i bez stresu to warto jest wybrać się tam na weekend.

Razem z mężem spedziliśmy tam jakiś czas temu romantyczny weekend. Mieliśmy pakiet dla dwojga. Miejse jest piękne. Znajduje się w ładnym otoczeniu nad jeziorem.W samym pakiecie mieliśmy masaże oraz kąpiele. Pełen relaks.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

Pierdziwoj

Posty

1

Dołączył(a)

14 lip 2015, o 07:32

Lokalizacja

Warszawa

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez Pierdziwoj » 14 lip 2015, o 07:47

Dobre wakacje bez stresu to:
- brak telefonu
- brak dzieci
- kilka dziewczyn (najlepiej ładne)
no avatar
User

mrtea1

Posty

1

Dołączył(a)

15 lip 2015, o 16:24

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez mrtea1 » 15 lip 2015, o 16:27

Z dziewczynami bez stresu?? I to jeszcze kilkoma na raz?? Człowieku co Ty piszesz :P
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez mobilna » 20 lip 2015, o 13:26

no to macie sprzeczne teorie Panowie :P wakacje bez stresu to wakacje bez telefonu i laptopa, wtedy naprawdę się odpoczywa. zobaczymy czy się uda. za tydzień jadę do Ustki, mam już trip plan, mam już super hotel - Hotel Lubicz, pozytywne nastawienie i jadę sama, więc będę też mieć święty spokój :) polecam samotne wyprawy
no avatar
User

adol8

Posty

17

Dołączył(a)

4 sie 2015, o 08:57

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez adol8 » 4 sie 2015, o 09:17

Jeśli wakacje bez stresu to koniecznie w niezbyt dużej grupie. Horda znajomych nie sprzyja totalnemu resetowi :P
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 5 sie 2015, o 07:54

Wakacje bez stresu to przede wszystkim wybór odpowiedniego miejsca do wypoczynku,a takim z pewnością jest Ciechocinek gdzie znajdziecie wiele ciekawych atrakcji oraz komfortowe pokoje,zapraszamy do naszego ośrodka wypoczynkowego Eden:)
no avatar
User

beataxx

Posty

126

Dołączył(a)

19 maja 2014, o 13:11

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez beataxx » 3 cze 2016, o 06:33

Ja mam bardzo duży problem ze swoimi dłużnikami :( Chciałabym wyjechać na wczasy , ale też i odzyskać swój dług. Czy sądzicie, że taka windykacja długów warszawa pomoże mi odzyskać moje pieniądze?
no avatar
User

slaaraco

Posty

2

Dołączył(a)

3 cze 2016, o 15:17

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez slaaraco » 4 cze 2016, o 11:40

Fajnie spędzić wakacje aktywnie i dobrze zaplanować sobie czas. Jakieś atrakcje typu parki linowe, spa, masaże, zależy od tego ktow jakich warunkach najlepiej się czuje i odpoczywa ;)
no avatar
User

mrlooozik

Posty

10

Dołączył(a)

27 lut 2015, o 11:37

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez mrlooozik » 5 cze 2016, o 12:56

Jeżeli mam zapomnieć o pracy i się nią nie stresować podczas urlopu, to jedynym rozwiązaniem jest aktywny wypoczynek. Leżenie plackiem na plaży albo w SPA odpada. Najlepiej górskie piesze wycieczki. Człowiek skupia się na pięknych krajobrazach i ewentualnie bolących nogach, ale nie myśli o pracy:) Super sposobem na relaks mogą być ścianki wspinaczkowe. Warto skorzystać zwłaszcza podczas weekendu. Mając dobry sprzęt można piąć się w górę na ściankach o różnym stopniu trudności.
Dobry sprzęt (również na wyjazdy) na stronie przeciwpożarowej i strażackiej http://www.ppoz.sklep.pl
no avatar
User

turystkakasia

Posty

80

Dołączył(a)

23 gru 2014, o 07:42

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez turystkakasia » 9 cze 2016, o 10:53

Może Międzyzdroje? Wprawdzie nie jest to taka tania miejscowosć ale mozna tam również znaleźć noclegi w dość korzystnych cenach, zerknij sobie:
http://www.e-wczasy.pl/noclegi,miedzyzdroje

jeśli jednak nie masz niczego zarezerwowanego to polecam się pospieszyć bo jednak w sezonie może byc bardzo drogo albo wszystko może być już porezerwowane. Sama wypoczywam tam praktycznie co roku. Podoba mi sie najbardziej to,że na miejscu nie można się praktycznie nudzić bo nawet jeśli pogoda jest kiepska to jest tam sporo atrakcji. No i wieczorami jest gdzie zjeść. Nie jest tak pusto jak w tych mniejszych miejscowościach nad morzem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.102s | 13 Queries | GZIP : Off ]