Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

adol8

Posty

17

Dołączył(a)

4 sie 2015, o 08:57

Re: Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Postprzez adol8 » 4 sie 2015, o 09:22

Zazwyczaj wyżywienie. Da się znaleźć hotele w dobrej cenie, ale z wyżywieniem w popularnych miejscowościach jest już gorzej.
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 5 sie 2015, o 08:26

Nie da się ukryć,że właśnie żywienie oraz przyjemności kosztują nas zdecydowanie najwięcej,tym bardziej jeżeli zamawiamy drinki czy pizzę tuż przy plaży. Druga kwestia to zakwaterowanie,im wyższa renoma,standard hotelu tym rzecz jasna drożej.
no avatar
User

Lubczyk

Posty

4

Dołączył(a)

29 cze 2015, o 16:36

Re: Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Postprzez Lubczyk » 14 sie 2015, o 12:38

Ale tak w ogóle to to chyba zależy czy jest to wycieczka z biurem czy podróż na własną rękę. Zależy jakie hotele się wybiera, jakie miejsca chce się zobaczyć no i przede wszystkim jaki to jest kraj- czy znamy ten kraj, czy jest to nasze pierwsze zetknięcie z kulturą tam panującą, jak drogi jest ten kraj. Jest to jak dla mnie strasznie trudne pytanie. Tak jak pisałem osobiście u mnie najdrożej wyszło paliwo i opłaty za autostradę więc o samolotach nie będę tutaj pisać. Teraz byłem w Gruzji z Wytwórnią Wypraw, o której pisałem i w sumie przekonałem się cenowo do zorganizowanej formy. Zastanawiam się na następny rok nad wyjazdem do Rumunii również w formie zorganizowanej więc byłbym jednak za doprecyzowaniem pytania: o jaki kraj chodzi, jakim transportem, czy na własną rękę itd :)
no avatar
User

anielek

Posty

3

Dołączył(a)

15 sie 2015, o 15:15

Re: Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Postprzez anielek » 15 sie 2015, o 15:26

Mnie sie wydaje, że najdroższe jest jedzenie. Mając na myśli Włochy, we wrześniu można znaleźć nocleg za 200 euro na tydzień, czyli około 800 zł. Tyle samo wychodzi w Polsce. Jedzenie jest jednak zdecydowanie droższe.
no avatar
User

szybek345

Posty

3

Dołączył(a)

17 sie 2015, o 21:28

Lokalizacja

Warszawa

Re: Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Postprzez szybek345 » 17 sie 2015, o 21:33

wejścia do rożnych miejsc
no avatar
User

Scaliano.com.pl

Posty

102

Dołączył(a)

7 lut 2014, o 12:47

Re: Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Postprzez Scaliano.com.pl » 18 sie 2015, o 10:37

Wejścia akurat swoja drogą i nie zawsze tak jest,moim zdaniem najwięcej kosztuje nas żywność w restauracjach oraz napoje alkoholowe,szczególnie jeżeli często stołujemy się w barach położonych przy plaży.
no avatar
User

Kobynek222

Posty

1

Dołączył(a)

18 sie 2015, o 20:42

Lokalizacja

Warszawa

Re: Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Postprzez Kobynek222 » 18 sie 2015, o 20:45

zakwaterowanie mozna znaleźć tanio
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 9 wrz 2015, o 07:00

Nie zawsze,bo licząc zakwaterowanie w dobrych i komfortowych warunkach kiedy mamy pełnię wakacji,to moim zdaniem zawsze będzie nieco drożej,ewentualnie można wcześniej rezerwować,np u nas w Ciechocinku możecie liczyć na fajne rabaty,promocje:)
no avatar
User

lucky

Posty

233

Dołączył(a)

13 lip 2013, o 15:54

Re: Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Postprzez lucky » 27 paź 2015, o 21:10

To zależy na jakie wakacje się decydujesz i z jakiej oferty. Może być tak, że wakacje w kraju będą droższe, niż wakacje spędzone za granicą. Jeśli za granicą decydujesz się np. na pływaniem jachtem http://talar-jachting.pl/rejsy-morskie/ ... egzotyczne to pewną kwotę trzeba mieć.
no avatar
User

Polinei

Posty

1

Dołączył(a)

28 paź 2015, o 18:14

Re: Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Postprzez Polinei » 28 paź 2015, o 18:24

Planujemy właśnie z dziewczyną wyjechać na wakacje w 2016 do Egiptu lub Grecji - co polecacie ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.222s | 13 Queries | GZIP : Off ]