Gdzie można założyć konto walutowe

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

turystkakasia

Posty

80

Dołączył(a)

23 gru 2014, o 07:42

Gdzie można założyć konto walutowe

Postprzez turystkakasia » 4 sie 2015, o 04:56

W jakim banku macie takie konta ? Od dłuższego czasu coraz częściej podróżuje Wiadomo,że wymiana waluty w normalnych kantorach nie jest zbyt opłacalna tak więc chciałabym sobie założyć konto walutowe, w którym mogłabym ją rozmieniac. Czy ktoś tutaj może mi doradzić w jakim banku są korzystne opłaty?
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Gdzie można założyć konto walutowe

Postprzez majesta » 4 sie 2015, o 06:40

Powiem Ci,że takie konto to bardzo przydatna sprawa i na wymianie w kantorach internetowych rzeczywiście można sporo zaoszczędzić. Proponuję zerknąć sobie na tę stronę:
http://www.comperia.pl/konta_osobiste/konta-walutowe

Obecnie masz tam dobre porównanie kont walutowych. W meritum Bank obecnie jest chyba najlepsza oferta takiego konta. Wszystko masz tam za darmo.Prowadzenie konta, opłatę za kartę oraz dobre kursy przewalutowania.

Sama obecnie mam konto walutowe w Alior Banku. Rowniez jest ok ale widzę,że meritum bank na chwilę obecną ma lepszą ofertę.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

turystkakasia

Posty

80

Dołączył(a)

23 gru 2014, o 07:42

Re: Gdzie można założyć konto walutowe

Postprzez turystkakasia » 5 sie 2015, o 06:44

Dzięki za zestawienie ! Zastanawiałam się jeszcze nad kartą kredytową.Wczoraj rozmawiałam ze znajomą to ta namawiala mnie własnie na kartę kredytową bo ponoć jest to bardziej opłacalne niż założenie sobie konta walutowego.Orientujesz się może jaki jest mniej więcej przelicznik kosztów karty kredytowej do konta walutowego ?
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Gdzie można założyć konto walutowe

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 5 sie 2015, o 08:20

Konto walutowe bez problemu założysz w każdym banku,tylko też wcześniej warto dowiedzieć się szczegółów jak wygląda kwestia wypłat czy prowizji,bo to niezwykle istotne. Często okazuje się potem że jesteśmy bardzo zaskoczeni.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Gdzie można założyć konto walutowe

Postprzez majesta » 6 sie 2015, o 07:44

Karta kredytowa jest ok ale jedynie jeśli nie wymieniasz często pieniędzy . Nie da się korzystać w takim przypadku z kantorów internetowych a moim zdaniem warto jest założyć sobie takie konto walutowe właśnie dla możliwości korzystania z kantoru internetowego. Koszta mniej więcej są podobne bo wszystko zależy od danego banku. Czasami się za to płaci a czasami nie. Warto jest poszukać sobie darmowego.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Gdzie można założyć konto walutowe

Postprzez jagna » 6 sie 2015, o 08:30

A czy aby na koncie walutowym bank nie przelicza sobie pieniedzy według swojego kursu ? Jak z tym jest? Czy korzystanie z kantorów internetowych jest bezpieczne? Sama się nad tym zastanawiałam ale nie ma za dużego zaufania....
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Gdzie można założyć konto walutowe

Postprzez majesta » 7 sie 2015, o 04:48

Ma przelicznik ale zwykle jest o wiele mniej korzystny niż w przypadku kantoru internetowego.Może przy mniejszych kwotach nie ma takiej różnicy ale przy większych jest i to znaczna. Poza tym są sprawdzone kantory jak na przykład ergokantor czy cinkciarz. Na stronie do , której tutaj dałam linka możesz zostawić swój nr telefonu to ktoś powinien się do Ciebie w tej sprawie odezwać.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

Harlik

Posty

10

Dołączył(a)

9 sie 2015, o 12:20

Lokalizacja

Warszawa

Re: Gdzie można założyć konto walutowe

Postprzez Harlik » 9 sie 2015, o 12:23

w mBanku możesz założyć
no avatar
User

beataxx

Posty

126

Dołączył(a)

19 maja 2014, o 13:11

Re: Gdzie można założyć konto walutowe

Postprzez beataxx » 3 wrz 2015, o 07:29

Jeśli szukacie porad odnośnie konta firmowego, to polecam Wam te namiary http://superksiegowa.pl/blog/konto-firm ... konieczne/
Bardzo ciekawie prowadzony blog i artykuły są tam na czasie!
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Gdzie można założyć konto walutowe

Postprzez majesta » 25 sty 2016, o 14:56

Dobrze wiedzieć :)
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.142s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron