Woda czy góry na lato?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Woda czy góry na lato?

Postprzez majesta » 6 sie 2015, o 04:46

W górach również możesz cieszyć się wodą... Może nawet lepiej niż nad morzem czy nad jeziorem. Zobacz sobie jakie termy są w Białce Tatrzańskiej:
http://www.termabialka.pl/ - jest to bardzo duży kompleks basenów oraz saun, bardzo przyjemne miejsce. Wypoczywamy tam co roku bo badzo dobrze bawią się tam dzieci ( my zresztą również). Możesz sobie na przykład wykupić karnet oraz spędzić tam praktycznie cały dzień.

Sama Białka jest bardzo przyjemna.Miejscowość jest spokojna, znajduje się tam wiele pensjonatów w dobrych cenach.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

alpek

Posty

10

Dołączył(a)

11 sie 2015, o 07:12

Lokalizacja

Rzeszów

Re: Woda czy góry na lato?

Postprzez alpek » 11 sie 2015, o 07:18

zdecydowanie woda na te upały
no avatar
User

mrlooozik

Posty

10

Dołączył(a)

27 lut 2015, o 11:37

Re: Woda czy góry na lato?

Postprzez mrlooozik » 13 sie 2015, o 12:28

jak lato jest gorące i słoneczne to zdecydowanie woda. Jeżeli jest zimno i deszczowo to wszystko jedno - urlop i tak mi się nie uda. W tym roku dopadł mnie pech. Urlop był za wcześnie albo słońce się spóźniło. W każdym razie nie tak miało być :(
Dobry sprzęt (również na wyjazdy) na stronie przeciwpożarowej i strażackiej http://www.ppoz.sklep.pl
no avatar
User

anielek

Posty

3

Dołączył(a)

15 sie 2015, o 15:15

Re: Woda czy góry na lato?

Postprzez anielek » 15 sie 2015, o 15:24

To pytanie zadaje sobie milion Polaków co rok przed wakacjami. Kiedyś widziałem ankietę w której Polacy wybierali zdecydowanie morze niż góry . Jeśli o mnie chodzi, to także wybieram morze. Góry są dla tych, którzy kochają chodzić - ja wolę odpoczywać na plaży. :)
no avatar
User

Onesquua8

Posty

1

Dołączył(a)

16 sie 2015, o 14:53

Re: Woda czy góry na lato?

Postprzez Onesquua8 » 17 sie 2015, o 17:03

Witam wszystkich formowaczów;-) jestem tu pierwszy raz. Jako nie znający się na temacie początkujący laik, proszę o małą podpowiedź, a mianowicie: co wybrać: Zakopane czy Sopot - dodam że w obu miejscach nie byłam ;-(
Będziesz zaskoczony tym jak wiele ciekawych ogłoszeń możesz znaleźć na tej strony! Najnowsze newsy z wysp brytyjskich w ramach okazji wartych uwagi? Kliknij tu http://www.ogloszenia.informacje.co.uk/stoke i przekonaj się dzisiaj dokładnie o czym mówię.
no avatar
User

Scaliano.com.pl

Posty

102

Dołączył(a)

7 lut 2014, o 12:47

Re: Woda czy góry na lato?

Postprzez Scaliano.com.pl » 18 sie 2015, o 10:35

Woda faktycznie podczas takich upałów jest czymś niezbędnym,wszystkie jeziora czy morze mają duże oblężenie,ponieważ każdy che się po prostu ochłodzić,to normalna sprawa. Tutaj warto wybrać się także do uzdrowiska w Kudowie zdrój,wypocząć i zaczerpnąć relaksu,który będzie wspomagać nasze Spa i komfortowe noclegi,zapraszamy:)
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Re: Woda czy góry na lato?

Postprzez lila2 » 15 sty 2016, o 17:51

Wydaje mi się, że lepiej jest pojechać nad polskie morze. To idealne miejsce na to by spędzić lato. wcale to nie musi być nic drogiego. Można przecież nocować w takich domkach http://www.agroturystykalila.com/ , tam cena za pokój wcale nie jest taka duża a widać, że dbają o domki.
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Woda czy góry na lato?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 6 lut 2016, o 10:07

Zgadzam się,ale też unikajmy pełni sezonu kiedy to na plażach są tłumy osób,lepiej wybrać sie tam np we wrześniu,kiedy jest spokojniej,a dodatkowo mamy dobrą pogodę:) Co do miejsc godnych polecenia na wypoczynek,to zapraszam również do Ciechocinka:)
no avatar
User

dzienna

Posty

3

Dołączył(a)

8 lut 2016, o 07:48

Re: Woda czy góry na lato?

Postprzez dzienna » 8 lut 2016, o 07:53

Latem zawsze wybieram morze mimo że mam dalej niż w góry. Myślę że to kwestia tego co kto lubi.. ja nie lubię chodzić po górach, zwyczajnie nudzę się.
no avatar
User

damianjaworowski

Posty

1

Dołączył(a)

9 lut 2016, o 05:04

Re: Woda czy góry na lato?

Postprzez damianjaworowski » 9 lut 2016, o 05:10

Góry zimą, latem morze i jeziora, przynajmniej takie jest moje zdanie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.116s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron