plecak w góry

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

plecak w góry

Postprzez gizmo » 25 wrz 2015, o 08:00

potrzebuje dobrego, lekkiego i przede wszystkim pakownego plecaka w góry. mogę liczyć na polecenie czegoś ciekawego?
no avatar
User

prezydent

Posty

3

Dołączył(a)

26 sie 2015, o 11:30

Re: plecak w góry

Postprzez prezydent » 30 wrz 2015, o 08:39

sprawdz plecaki w sklepie eSchorn- jeśli masz blisko do wawy to maja tam siedzibe a jesli nie to pozostaje Ci opcja przez internet https://eschron.pl/. Kupowałem u nich plecak marki helikon- 20L, bardzo praktyczny, pakowny i tak jaki pisałeś lekki. ceny maja rozsadne i wiekszy wybor rozmirów gdybys jednak w 20 L sie nie miescił :)
no avatar
User

OW-Akces_pl

Posty

136

Dołączył(a)

27 sty 2013, o 11:48

Re: plecak w góry

Postprzez OW-Akces_pl » 1 paź 2015, o 07:36

Jeżeli mowa o dobrym plecaku,który będziesz mógł zabrać w góry,to najpierw podaj budżet jaki posiadasz na ten cel i dopiero wtedy doradzimy coś odpowiedniego. Zerknij na sklepy internetowe gdzie wybór masz zdecydowanie największy,może hi-mountain lub 4f?
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: plecak w góry

Postprzez mobilna » 5 paź 2015, o 10:09

najlepiej poszukaj na allegro. tam na pewno znajdziesz coś co będzie Ci odpowiadać bo wybór jest olbrzymi. jesli nie masz głowy do kontrolowania aukcji skorzystaj z Aukcjonera. dla mnei to mega wygodne narzedzie bo nie musze zawracac sobie głowy aukcjami a mam pewnosc ze wszystko pojdzie po mojej mysli :) ostatnio tym sposobem udało mi sie kupic i plecak turystyczny i namiot po bardzo korzystnej cenie.
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: plecak w góry

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 6 paź 2015, o 10:03

Można poszukać zarówno w sklepach internetowych jak i na portalach aukcyjnych,wszystko zależy od Twojego budżetu oraz gustu. Plecaki 4f także są bardzo fajne,solidne i dobrej jakości,więc koniecznie bierz je pod uwagę podczas zakupu.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.128s | 12 Queries | GZIP : Off ]