Polska na weekend - gdzie?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Agnieszka3

Posty

209

Dołączył(a)

29 sty 2013, o 09:15

Polska na weekend - gdzie?

Postprzez Agnieszka3 » 6 wrz 2015, o 18:46

Gdzie warto wybrać się na weekend w Polsce?
Może przychodzą wam do głowy jakieś fajne miejscówki?
no avatar
User

lazarus

Posty

264

Dołączył(a)

22 maja 2014, o 07:43

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez lazarus » 7 wrz 2015, o 04:47

Myślę, że fajną miejscówkę znajdziesz niedaleko Wrocławia.
Tutaj masz namiar na ich stronkę: http://www.uroczysko7stawow.pl/spa - to spa mieszczące się w dawnym, odrestaurowanym pałacu. A jak to zwykle z pałacami bywa, są położone w pięknej okolicy z masą terenów do spacerowania. Jak dla mnie to byłoby idealne miejsce na taki weekendowy wypoczynek.
Do tego zamówić sobie właśnie jakieś zabiegi spa i to by mi wystarczyło :)
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 9 wrz 2015, o 06:46

Przede wszystkim sprecyzuj jakie są Twoje oczekiwania względem miejsca do wypoczynku w Polsce,bo np spokojnie z dostępem deo atrakcji możesz spędzić swoje wczasy w Ciechocinku i naszym ośrodku wypoczynkowym eden gdzie serdecznie zapraszamy:)
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez mobilna » 10 wrz 2015, o 08:06

na weekend polecam zakopane. jestem wielka milosniczka gor a i innych atrakcji tam nie brakuje. jesli bedziesz szukac noclegu to polecam ci stronke tomvis bo maja kilka atrakcyjnych ofert za ktore nie przeplacisz. udanego weekendu nam wszystkim!
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez majesta » 15 wrz 2015, o 09:04

Ja równiez lubie nasze Tatry ale w przeciwieństwie do Ciebie jestem totalnie zakochana w Białce Tatrzańskiej. Jest to przyjemna miejscowość z dobrymi cenami. Jest taniej niż w Zakopanem a widoki świetne.

Znajdują sie tam również termy: http://www.termabialka.pl/ - zobacz sobie sama. Jest to duży kompleks basenow oraz saun, w ktorym naprawdę można wypocząć sobie po całym dniu na stoku albo chodzenia po górach. Świetne miejsce na weekend.
Poniżej fota:
Obrazek
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez mobilna » 24 wrz 2015, o 12:54

jak nie wiem gdzie się wybrać to korzystam ze strony kuptravel.pl mają tam mnóstwo ofert polskich i zagranicznych w atrakcyjnych cenach. na pierwszy weekend października wykupiłam wycieczkę do zakopanego, a wcześniej byłam z nimi w Wiśle. sprawdzone, polecam
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez gizmo » 25 wrz 2015, o 13:09

Mi się bardzo podoba w Ustce, moze dlatego, ze bardzo lubie polskie morze. O tej porze jest tam malo ludzi, mozna sie zrelaksowac i odpoczac. Polecam pobyt w hotelu Grand Lubicz, jest tam bardzo przyjemnie :D
no avatar
User

OW-Akces_pl

Posty

136

Dołączył(a)

27 sty 2013, o 11:48

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez OW-Akces_pl » 1 paź 2015, o 07:37

Zarówno nad morzem jak i w górach możesz znaleźć prace,tym bardziej podczas sezonu turystycznego i dużego ruchu,kiedy to potrzeba dodatkowych rąk do pracy. Ustka to tylko jedn o z wielu dobrych i sprawdzonych miejsc,poszukaj również w Kołobrzegu:)
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez gizmo » 7 paź 2015, o 10:10

hm, ja mam już dosyć oklepanych miejsc typu Kraków, Poznań, Warszawa...dlatego szukam urokliwych miejsc, o których się rzadko mówi. Ostatnio odwiedziłem Rzeszów, bardzo piękne miasto, jest co zwiedzać. Idealne na weekendową wycieczkę. Co prawda nie ma tam wielu opcji noclegowych, ale ja akurat trafiłem na świetny hotel w samym centrum - Hotel Ferdynand. Mają trafiłem na fajną ofertę weekendową/ Bardzo polecam wycieczkę w to miejsce
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Polska na weekend - gdzie?

Postprzez RozaWiatrow.pl » 19 paź 2015, o 08:23

Ja w takim razie polecam coś innego,odmiennego jak Bałtyk i słoneczny Darłówek. Tutaj każdy solidnie wypocznie i znajdzie coś dla siebie,nasz pensjonat RozaWiatrow,spełni wymagania nawet tych najbardziej wymagających wczasowiczów:)
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.110s | 13 Queries | GZIP : Off ]