Jaki prowiant na wczasy?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

urszulanka

Posty

9

Dołączył(a)

16 wrz 2015, o 08:54

Jaki prowiant na wczasy?

Postprzez urszulanka » 11 paź 2015, o 13:16

Jaki prowiant zabieracie ze sobą na wczasy?
I czy w ogóle coś zabieracie czy raczej wybieracie sobie takie opcje, które pozwalają na stołowanie się gdzieś, byle nie robić nic samemu?
no avatar
User

lazarus

Posty

264

Dołączył(a)

22 maja 2014, o 07:43

Re: Jaki prowiant na wczasy?

Postprzez lazarus » 11 paź 2015, o 16:47

Ja tam staram się jeździć na wakacje w takie miejsca, gdzie można tanio i dobrze zjeść i nie trzeba wozić swojego jedzenia.
no avatar
User

Agnieszka3

Posty

209

Dołączył(a)

29 sty 2013, o 09:15

Re: Jaki prowiant na wczasy?

Postprzez Agnieszka3 » 11 paź 2015, o 19:52

No tak, ale to wiąże się z tym, że musisz jechać na wczasy w jakieś miasto. A jak ktoś chce wypocząć na łonie natury przez jakiś czas, właśnie bez kontaktu z cywilizacją to już robi się problem, bo trzeba sobie przygotować więcej prowiantu.
Z tego co wiem, sporo osób decyduje się na coś takiego: http://jemy.biz/\
Podobno te dania są dużo zdrowsze, nie mają tyle chemii co inne znane liofilizowane dania. No i nie trzeba ich przyrządzać w jakiś skomplikowany sposób.
Jak dla mnie plusem jest tutaj też zróżnicowanie dań.
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Jaki prowiant na wczasy?

Postprzez RozaWiatrow.pl » 19 paź 2015, o 08:20

To zależy gdzie aktualnie podróżuję,ale tak szczerze mówiąc staram się zabierać ze sobą jak najmniej zapasów,jestem zdania ze właśnie po to są wakacje aby korzystać i smakować różnych pyszności,będąc już na miejscu.
no avatar
User

Harny

Posty

3

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 13:34

Re: Jaki prowiant na wczasy?

Postprzez Harny » 19 paź 2015, o 13:39

Zawsze mam coś przy sobie. A odległość i trudności dostania się do prowiantu, powodują, że biorę go więcej :)
Specjalista kardiolog Poznań.
no avatar
User

Dreptaki.com.pl

Posty

43

Dołączył(a)

16 gru 2014, o 14:40

Re: Jaki prowiant na wczasy?

Postprzez Dreptaki.com.pl » 21 paź 2015, o 09:36

Zależy gdzie dokładnie jedziesz na wczasy,bo tak w sumie to po drodze zawsze masz te większe i tańsze markety z artykułami spożywczymi,więc jeżeli chcesz zabrać prowiant tylko na podróż,to proponuję kanapki oraz konserwy.
no avatar
User

milen

Posty

36

Dołączył(a)

26 lis 2014, o 19:35

Re: Jaki prowiant na wczasy?

Postprzez milen » 21 paź 2015, o 11:38

Ja w sumie nie zabieram niczego. Wszystko można kupić w sklepach, a za granicą warto próbować lokalnych produktów.
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Jaki prowiant na wczasy?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 17 lis 2015, o 08:06

Mam podobne zdanie w tej kwestii,również uważam że nie ma sensu zabierać ze sobą całej walizki prowiantu,tylko lepiej wybrać już tańszy market będąc na miejscu,nie musimy przecież jadać w hotelowych restauracjach.
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Jaki prowiant na wczasy?

Postprzez eDom » 3 cze 2016, o 02:54

Na cały wyjazd nie ma sensu zabierać prowiantu, bo doskonałą atrakcją jest smakowanie lokalnych potraw. Jedynie na drogę można sobie na to pozwolić i wtedy sprawdzają się suche prowianty. I owoce.
no avatar
User

Victoria.Olkusz.pl

Posty

46

Dołączył(a)

9 maja 2016, o 08:18

Re: Jaki prowiant na wczasy?

Postprzez Victoria.Olkusz.pl » 4 sie 2016, o 09:01

Myślę,że tutaj wcale nie trzeba aż tak wymyślnego prowiantu na wakacje,bo przecież wiele rzeczy można kupić na miejscu i nie wyniesie nas to jakoś zdecydowanie drożej,cenowo będzie porównywalnie do zabrania zapasu żywności ze sobą.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.110s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron