Polska przez weekend - konkretne miejsca

Tutaj można umieszczać informacje o ciekawych serwisach www związanych z turystyką.
no avatar
User

polskaprzezweekend

Posty

1

Dołączył(a)

23 wrz 2015, o 13:30

Polska przez weekend - konkretne miejsca

Postprzez polskaprzezweekend » 23 wrz 2015, o 13:35

Krajoznawcze wypady w różne mniej lub bardziej atrakcyjne miejsca w Polsce to moje zamiłowanie. Wyjeżdżam przeważnie na dwa dni weekendu i odwiedzam wszystko wokół. Moja pasja jest na tyle żywa, że postanowiłem dzielić się nią z innymi. Założyłem stronę polskaprzezweekend.pl, który jest podwaliną społeczności – wymarzonej dla każdego kto lubi podróżować. Jeśli czytasz mój wpis to gorąco zapraszam odpal naszą stronę: polskaprzezweekend.pl . Po podziwiaj wirtualnie miejsca, które nasza społeczność już opisała. Dorzuć swoje glosariusze i jeśli masz ochotę przystąp do nas. Dopisz zajmujące atrakcje turystyczne do mapy i dziel się refleksjami.
Pasjonat weekendowych wypadów w Polskę
http://polskaprzezweekend.pl/
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Polska przez weekend - konkretne miejsca

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 6 paź 2015, o 10:17

Jeżeli podróżujesz po Polsce,to nie sposób zapomnieć również o magicznym Ciechocinku,gdzie każdy znajdzie coś dla siebie,a dodatkowo komfortowy nocleg zapewni Wam nasz Ośrodek Eden,zapraszamy:)
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Polska przez weekend - konkretne miejsca

Postprzez RozaWiatrow.pl » 19 paź 2015, o 07:56

Ja od siebie dodam także Darłówek,który słynie z ciszy oraz spokoju a nocleg znajdziecie w naszym komfortowym pensjonacie RozaWiatrow,położony blisko plaży,każdy pokój zapewni Wam optymalny komfort do wypoczynku.
no avatar
User

beataxx

Posty

126

Dołączył(a)

19 maja 2014, o 13:11

Re: Polska przez weekend - konkretne miejsca

Postprzez beataxx » 9 lis 2015, o 07:34

Czasami 2 dni to bardzo mało czasu na jakiś konkretny wypad!. Najlepiej wybrać się w góry, albo do jakiegoś większego miasta!
Ja np. mam w planach wypad do Warszawy i odkrycia co ma do zaoferowania ten pokój niespodzianek- EscapeRoomBank.pl
Wiadomo, aby była frajda z zabawy to musi być nas niezła grupka!
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Polska przez weekend - konkretne miejsca

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 17 lis 2015, o 07:40

Właśnie na te większe miasta które są pełne zabytków,często zabraknie nam czasu,więc moim zdaniem warto wybrać miejsce w którym faktycznie wypoczniemy i nabierzemy sił,nowej energii, ataki jest Ciechocinek,warto skorzystać z mocy tutejszego uzdrowiska:)
no avatar
User

Geniusz85

Posty

500

Dołączył(a)

1 mar 2019, o 15:04

Re: Polska przez weekend - konkretne miejsca

Postprzez Geniusz85 » 21 gru 2022, o 13:59

Ja najbardziej lubię w weekend oglądać HBO GO. To jest w moim przekonaniu fantastyczna forma rozrywki!!!
__________________________________________________________
Prace licencjackie z Informatyki - cena

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.083s | 13 Queries | GZIP : Off ]