Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

kostek555

Posty

3

Dołączył(a)

28 paź 2015, o 20:22

Re: Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Postprzez kostek555 » 28 paź 2015, o 20:29

Ja polecam Egipt :)
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 17 lis 2015, o 08:02

Nie wiem czy w chwili obecnej Egipt to dobry kierunek na wakacje,może warto poczekać aż sytuacja nieco się tam uspokoi,podobnie ja kw innych krajach Afryki Północnej. Bardziej polecam Cypr lub Portugalię:)
no avatar
User

karkowka

Posty

1

Dołączył(a)

2 gru 2015, o 10:07

Re: Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Postprzez karkowka » 2 gru 2015, o 10:09

Eden-Ciechocinek_eu napisał(a):Nie wiem czy w chwili obecnej Egipt to dobry kierunek na wakacje,może warto poczekać aż sytuacja nieco się tam uspokoi,podobnie ja kw innych krajach Afryki Północnej. Bardziej polecam Cypr lub Portugalię:)


Zgadzam się.
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 9 gru 2015, o 10:37

Mam podobne zdanie w tej kwestii i również uważam,że zdecydowanie lepiej będzie wybrać jeden z krajów Europy południowej,bardzo fajnie jest w Hiszpanii,a do tego zwiedzisz wiele ciekawych zabytków.
no avatar
User

Pawlo11

Posty

12

Dołączył(a)

29 sty 2016, o 13:43

Re: Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Postprzez Pawlo11 » 29 sty 2016, o 13:45

Lubczyk napisał(a):Ale tak w ogóle to to chyba zależy czy jest to wycieczka z biurem czy podróż na własną rękę. Zależy jakie hotele się wybiera, jakie miejsca chce się zobaczyć no i przede wszystkim jaki to jest kraj- czy znamy ten kraj, czy jest to nasze pierwsze zetknięcie z kulturą tam panującą, jak drogi jest ten kraj. Jest to jak dla mnie strasznie trudne pytanie. Tak jak pisałem osobiście u mnie najdrożej wyszło paliwo i opłaty za autostradę więc o samolotach nie będę tutaj pisać. Teraz byłem w Gruzji z Wytwórnią Wypraw, o której pisałem i w sumie przekonałem się cenowo do zorganizowanej formy. Zastanawiam się na następny rok nad wyjazdem do Rumunii również w formie zorganizowanej więc byłbym jednak za doprecyzowaniem pytania: o jaki kraj chodzi, jakim transportem, czy na własną rękę itd :)


Hej możeesz powiedzieć coś więcej o Wytwórni Wypraw? Oglądam ich ofertę, mają fajne wyjazdy do Azerbejdżanu. Chciałbym dopytać jak to wygląda organizacyjnie, czy wszystko jest ok? Polecasz?
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Postprzez eDom » 1 lut 2016, o 05:20

Najwięcej w zagranicznych wakacjach kosztuje samo utrzymanie, czyli wyżywienie i różnego rodzaju atrakcje. Loty i nocleg można upolować za grosze, ale ceny w sklepach czasem szokują.
no avatar
User

Nuts

Posty

53

Dołączył(a)

5 lut 2016, o 18:41

Re: Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Postprzez Nuts » 5 lut 2016, o 19:44

Pawlo11 napisał(a):
Hej możeesz powiedzieć coś więcej o Wytwórni Wypraw? Oglądam ich ofertę, mają fajne wyjazdy do Azerbejdżanu. Chciałbym dopytać jak to wygląda organizacyjnie, czy wszystko jest ok? Polecasz?


Sam jestem ciekaw. Właśnie u nich mam wykupioną majówkę - spływ Dniestrem. Cena bardzo atrakcyjna. Zobaczymy jak to zostanie zorganizowane. Póki co pozytywny kontakt z biurem. Na razie plusują, więc nie powinno być źle.
no avatar
User

traper

Posty

21

Dołączył(a)

6 lut 2016, o 09:07

Re: Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Postprzez traper » 6 lut 2016, o 09:11

Największe koszt zawsze ponoszę na utrzymanie, czyli m.in. wyżywienie. Podróż (tanie linie lotnicze) czy kwatery (sporo ofert w promocji) nie są aż takim obciążeniem.
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 6 lut 2016, o 10:24

Co do podróży to też może być obciążenie jeżeli wyjeżdżamy samochodem,w przypadku tanich linii lotniczych faktycznie ceny są niższe i o wiele szybciej jesteśmy na miejscu. Zakwaterowanie- tutaj też często spotkamy się z promocjami,czego nie można powiedzieć o kupnie pamiątek czy też o wyżywieniu.
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Co najwięcej kosztuje w zagranicznych wakacjach?

Postprzez tulipan » 17 lut 2016, o 14:41

Jak to co - przelot :) No chyba, że lecisz za granicę do Anglii lol :D to noclegi :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.109s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron