Majówka 2016

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Nuts

Posty

53

Dołączył(a)

5 lut 2016, o 18:41

Majówka 2016

Postprzez Nuts » 5 lut 2016, o 19:10

Widziałem już wątek o wakacjach. Przed wakacjami jest jednak jeszcze maj, a w maju mamy dwa długie weekendy :) Warto wtedy coś zaplanować. Macie jakieś plany, coś ciekawego na oku. Ja trafiłem na spływ Dniestrem łodziami pontonowymi z instruktorami. Kierunek raczej mniej popularny, ale na pewno ciekawy. Wyprawa jest zorganizowana, więc mamy zapewniony dojazd i całą organizacje dwudniowego spływu oraz zwiedzanie po drodze.
A jak u Was?
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Majówka 2016

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 6 lut 2016, o 10:14

Co prawda do majówki jeszcze daleko,natomiast warto już teraz rozeznać sie w ofertach i wybrać coś odpowiedniego dla nas,ja proponuję Ciechocinek,gdzie faktycznie można odpocząć,a przy tym sporo zwiedzić. Co do noclegu to nie ma żadnego problemu, u nas dla każdego znajdzie się miejsce:)
no avatar
User

Nuts

Posty

53

Dołączył(a)

5 lut 2016, o 18:41

Re: Majówka 2016

Postprzez Nuts » 9 lut 2016, o 18:51

Im szybciej zaczniemy szukać, tym lepszą ofertę możemy znaleźć :) No ja na razie zastanawiam się nad tym spływem. ^ dni z dojazdem i wyżywieniem na miejscu (nie ma wyżywienia po drodze) oraz noclegami kosztuje 730 zł, więc całkiem dobra cena. Przy okazji zwiedzanie Lwowa (po drodze).
no avatar
User

traper

Posty

21

Dołączył(a)

6 lut 2016, o 09:07

Re: Majówka 2016

Postprzez traper » 10 lut 2016, o 08:24

730 zł to cena dokładnie czego?
no avatar
User

Nuts

Posty

53

Dołączył(a)

5 lut 2016, o 18:41

Re: Majówka 2016

Postprzez Nuts » 10 lut 2016, o 19:25

No tego spływu Dniestrem co w pierwszym poście pisałem. Cała trasa jest tak zorganizowana:

1 dzień- zbiórka godz. 17 na dworcu PKP Warszawa Wschodnia, przy głównym wejściu od ulicy Kijowskiej, odjazd godz. 17.15.

2 dzień- godz. 12- wyprawa w góry z panoramą Czeremoszu, obronne chaty Grażdy, mitologia huculska z wiedźmami, opyrami i wilkołakami, a wieczorem huculskie tańce, kołomyjki i biesiada z kuleszą banoszem i samogonem, nocleg w huculskich chatach.

3 dzień- wyprawa w góry- Howerla, nocleg w huculskich chatach.

4 dzień- spływ Dniestrem- nadrzeczna skała z pieczarą i panoramą Dniestru, nocleg w głuszy nad rzeką.

5 dzień- spływ Dniestrem- Dżurynski wodospad- kąpiel pod wodospadem, nocleg we Lwowie.

6 dzień- Lwów - Stare Miasto- Opera- wizytówka Lwowa, reprezentacyjny Prospekt Swobody z pomnikami Szewczenki i Mickiewicza, kościoły- bernardynów i dominikanów, Katedra Łacińska- wewnątrz, gotyckie łuki wywołują poczucie podniosłości, kaplica Boimów pokryta w całości płaskorzeźbami przedstawiającymi sceny biblijne, rynek z ratuszem i kamienicami- Czarną i Królewską- siedzibą króla Jana III Sobieskiego, galeria 'Dzyga' z wytworami młodych lwowskich artystów, zaułek z mistyczną i tajemniczą Katedrą Ormiańską, godz. 14.30- wyjazd do Warszawy, przyjazd na miejsce około godz. 23.

W cenie jest transport (autokar), noclegi, opieka pilota, ubezpieczenie, wyżywienie w chatach huculskich i podczas spływu Dniestrem, spływ Dniestrem z instruktorami. Wyżywienie we Lwowie, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów już w gestii uczestnika.
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Majówka 2016

Postprzez tulipan » 17 lut 2016, o 14:37

Ostatnio Albania jest bardzo modna. Sama się nad nią zastanawiam :)
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Re: Majówka 2016

Postprzez lila2 » 17 lut 2016, o 16:31

Mnie tam bardzo ciekawi wizyta w Gruzji. Sama nie miałam jeszcze okazji tam byc ,ale kilku moich znajomych odwiedzało te rejony i są bardzo zadowoleni. Z tego co wiem, to jechli tam z tym biurem http://czajkapodroze.pl/ , sądzę że w tym roku uda mi się tam wybrać chociaż na pare krótkich dni.
no avatar
User

Scaliano.com.pl

Posty

102

Dołączył(a)

7 lut 2014, o 12:47

Re: Majówka 2016

Postprzez Scaliano.com.pl » 18 lut 2016, o 13:38

Warto sprawdzić również na www.Scaliano.com.pl gdzie przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety pobytowe n a święta Wielkanocne jak i majówkę :)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Majówka 2016

Postprzez eDom » 5 mar 2016, o 03:11

Całkiem ciekawe rozwiązanie taki spływ. A może jazda na quadach w Rumunii? To coraz popularniejsza forma spędzania wolnego czasu.
no avatar
User

Carynska_Bieszczady

Posty

38

Dołączył(a)

3 gru 2015, o 11:15

Re: Majówka 2016

Postprzez Carynska_Bieszczady » 9 mar 2016, o 09:40

Pomysł faktycznie ciekawy,ale i dosyć drogi jeżeli chodzi o jego realizację,nie uważacie? Równie miłe i udane,aktywne wczasy spędzicie u nas w Bieszczadach,gdzie serdecznie zapraszamy :)
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.100s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron