Gdzie wymienić euro na złotówki

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Gdzie wymienić euro na złotówki

Postprzez jagna » 2 sty 2016, o 09:09

Jak się leci za granicą.... Bo jak do tej pory to wymieniałam głównie w kantorach lotniskowych ale kursów to one na pewno nie mają korzystnych...
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Gdzie wymienić euro na złotówki

Postprzez majesta » 2 sty 2016, o 10:44

No nie żartuj sobie,ze wymieniałaś kasę na kantorze lotniskowym? Sama nigdy tak nie robiłam.Zawsze starałam się wymienić kasę albo przed wylotem albo dojechać do miasta i skorzystać z jakiegoś kantoru stacjonarnego. Kurs jest zdecydownaie lepszy bo kantory przy lotniskach na jednym euro kasują po kilkadziesiąt groszy.

Jak bedziesz miała czas to najlepiej założ sobie w Polsce konto walutowe, na przykład w smart banku. Jest darmowe oraz masz tam wypłaty za darmo w bankomatach w Polsce oraz za granicą. Polecam również zajrzeć sobie tutaj:
http://ergokantor.pl/ - w kantorze mają dobre kursy walut. Obecnie korzystam z ich usług w tym zakresie. Jest to kantor internetowy.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Gdzie wymienić euro na złotówki

Postprzez eDom » 5 sty 2016, o 21:57

Na lotnisku rzeczywiście nie warto wymieniać waluty, już bardziej opłaca się płacić kartą za granicą, bo opłata za przewalutowanie jest niższa. Najlepiej wcześniej pomyśl o walucie i zrób to w kantorze w swoim mieście.
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Gdzie wymienić euro na złotówki

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 6 lut 2016, o 10:35

Często w kantorach na lotnisku czy już bezpośrednio w hotelu za granicą,jest po prostu drożej,ja jestem za opcją wymiany w kantorach internetowych,gdzie jest to najbardziej opłacalne :)
no avatar
User

traper

Posty

21

Dołączył(a)

6 lut 2016, o 09:07

Re: Gdzie wymienić euro na złotówki

Postprzez traper » 7 lut 2016, o 10:02

Kantory przy lotniskach są zupełnie nieopłacalne, ponieważ mają bardzo duży spread. Lepiej wymienić walutę gdzieś "na mieście" lub w kantorze internetowym.
no avatar
User

beataxx

Posty

126

Dołączył(a)

19 maja 2014, o 13:11

Re: Gdzie wymienić euro na złotówki

Postprzez beataxx » 8 lut 2016, o 09:29

Najkorzystniej tutaj: euro kurs - ekantor.pl
No chyba, że znacie korzystniejsze kantory online. Ja chętnie skorzystam :)
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Gdzie wymienić euro na złotówki

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 1 mar 2016, o 07:35

Pisze jedynie o miejscu w których autor może jeszcze wymienić walutę. Wiadomo,że kantory przy lotniskach będą mało opłacalne,chodziło mi o te internetowe z których często zdarza mi się korzystać.
no avatar
User

Nobesyt

Posty

54

Dołączył(a)

12 sty 2016, o 16:54

Re: Gdzie wymienić euro na złotówki

Postprzez Nobesyt » 1 lis 2016, o 19:53

Popatrz jeszcze na kantor online Amronet. Od lat korzystam z takiej formy wymiany walut i nie widzę żadnych powodów do narzekań ;)
no avatar
User

martinez

Posty

4

Dołączył(a)

8 lis 2016, o 17:37

Re: Gdzie wymienić euro na złotówki

Postprzez martinez » 8 lis 2016, o 17:42

zależy z którego jesteś miasta
no avatar
User

catiaszkolenia

Posty

3

Dołączył(a)

9 lis 2016, o 10:39

Re: Gdzie wymienić euro na złotówki

Postprzez catiaszkolenia » 9 lis 2016, o 14:02

Chyba najlepiej wymienić sobie pieniądze jeszcze przed wylotem, po co potem na wakacjach się stresować i szukać kantoru,a co lotniskowych kantorów to nie opłaca się wymieniać pieniędzy właśnie w takich, mają zawyżone ceny.
Marka CADSOL Design Polska dostarcza usługi w zakresie projektowania. Kluczowe branże rynku, na jakim działamy to: motoryzacja, rynek dóbr konsumpcyjnych, przemysł maszynowy, transport. Catia szkolenia
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.144s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron