wakacje nad polskim morzem?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

wakacje nad polskim morzem?

Postprzez lila2 » 3 mar 2016, o 00:10

Chciałabym zabrać swoją rodzinkę w te wakacje do Mielna. Zbieramy się już ze 3 lata aż w końcu powiedziałam koniec jedziemy! Bo jak nie pojedziemy teraz to później juz wcale. Był tam ktoś może? Chodzi mi o jakiś nocleg. Mogą być to nawet pokoje. Tak jestem zafascynowana Mielnem że szok taka piękna okolica i blisko i do morza i do jeziora też nie jest daleko. Ja trafiłam na stronę gdzie oferowano wolne pokoje www.wolnepokoje.mielno.pl. Opinie ogółem pozytywne i w sumie w dobrym miejscu jest. Był może ktoś i korzystał z wolnych pokoi w Mielnie? Jak myślicie warto?
no avatar
User

Carynska_Bieszczady

Posty

38

Dołączył(a)

3 gru 2015, o 11:15

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez Carynska_Bieszczady » 3 mar 2016, o 08:22

Generalnie odradzam Mielno jako miejsce na spędzenie spokojnych i rodzinnych wakacji,to raczej opcja dla tych którzy uwielbiają imprezować. Lepiej wg mnie poszukać innych,dużo spokojniejszych miejscowości,tych nad morzem nie brakuje,bardziej na wschodnim wybrzeżu :)
no avatar
User

timlinsa

Posty

2

Dołączył(a)

3 mar 2016, o 16:09

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez timlinsa » 3 mar 2016, o 16:16

Na spokojny, rodzinny wypoczynek nad polskim morzem polecam raczej Hel.
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez eDom » 5 mar 2016, o 03:51

Mielno jest bardzo imprezową miejscowością i raczej dla osób, które chcą poszaleć, a niekoniecznie odpocząć. Z dziećmi lepiej jechać do Jastrzębiej Góry lub Karwi.
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez Various » 7 mar 2016, o 11:11

sopot tez jest spoko, wszyscy mowia ze duzo turystów i imprezowiczów ale można znalesc apartamenty w zacisznym miejscu a zwiedzić całe trojmiasto podczas wypoczynku ja w zeszłym roku bylem z rodziną i fajną oferte znależlismy na Apartamenty Sopot jak dla mnie sopot jak najbardziej na tak
no avatar
User

Lennera

Posty

3

Dołączył(a)

11 mar 2016, o 13:15

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez Lennera » 14 mar 2016, o 07:40

Byłam kilka razy w Sopocie, ale nie przepadam za tym miastem. Miasto samo w sobie jest bardzo ładne, ale przerażała mnie ta ogromna ilość turystów.
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 18 mar 2016, o 07:22

Akurat co do Sopotu to mam bardzo podobne zdanie i również uważam,że jest tam bardzo tłoczno i nie sposób wypocząć,wolę inne nadmorskie miejscowości czy nawet lepiej: udać się w Bory Tucholskie,mieć spokój,zaczerpnąć trochę natury :)
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez jagna » 7 kwi 2016, o 06:38

Ja wypoczywałam rok temu w Gdańsku i bardzo dobrze mi się tam spędzało czas. Miejscowość jest piękna, na miejscu jest wiele atrakcji. Można tam dobrze wypocząć sobie na plaży a nawet jeśli pogoda nie dopisuje to również człowiek się nie nudzi bo jest sporo zabytków czy też dobrych knajpek.
Po drodze można również wyskoczyc do Malborka.

Jęsli chcielibyście wybrać się do tych rejonów to zamiast noclegu w hotelu proponuje zorganizować sobie nocleg w wynajętym mieszkaniu. Jest to tańsze i znacznie wygodniejsze. Zerknijcie sobie tutaj:
http://www.dhapartamenty.pl/
Na tej stronie można sobie wynająć apartament w Gdansku.
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

marekkru70

Posty

1

Dołączył(a)

7 kwi 2016, o 10:19

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez marekkru70 » 7 kwi 2016, o 12:30

Dawno już nie byłem nad naszym morzem :P w tym roku pewnie się wybiorę ale wolę bliżej trójmiasta, ktoś coś poleci ? ;)
no avatar
User

raba

Posty

1

Dołączył(a)

7 kwi 2016, o 20:41

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez raba » 7 kwi 2016, o 20:44

Sopot jest przecież miastem turystycznym, więc trudno by w sezonie letnim było wyludnione.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.109s | 13 Queries | GZIP : Off ]