Ślep traf - pytanie do doświadczonych podróżników!

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

michalgazda86

Posty

1

Dołączył(a)

5 sty 2015, o 14:30

Ślep traf - pytanie do doświadczonych podróżników!

Postprzez michalgazda86 » 5 sty 2015, o 14:33

Słuchajcie! Spotkałem się z możliwością wyjazdu z rodziną na wyjazd – to się chyba nazywa „no name”. Tyle, że nie jest to typowa oferta no name jak to w niektórych biurach wygląda, że jadę do danego regionu/miasta nie znając jednak konkretnego obiektu hotelowego… Propozycja wygląda tak, że rezerwuję wyjazd na Bałkany, ale nie wiem nawet to którego z 3 krajów bałkańskich trafię (znam tylko ogólne informacje – bliskość morza, standard obiektów, wyżywienie).
Ale kluczową rolę odgrywa tutaj cena, ma być około 1/3 tańsza niż inne oferty wyjazdów na Bałkany, nawet gdybym wybrał najtańszą ofertę gdziekolwiek indziej… Sęk w tym, że o dokładnym kierunku wyjazdu dowiemy się kilka dni przed wyjazdem i nie wiem co myśleć o takiej ofercie… :shock:
Ale z drugiej strony na drogi wyjazd nieszczególnie nas stać i nie chcielibyśmy wydać fortuny na wakacje. I w zasadzie nie ma dla nas różnicy gdzie wypoczniemy – byle było ciepło, słonecznie i gdzie zjeść i popluskać się w wodzie :D :D :D
Poszlibyście na coś takiego?
no avatar
User

Scaliano.com.pl

Posty

102

Dołączył(a)

7 lut 2014, o 12:47

Re: Ślep traf - pytanie do doświadczonych podróżników!

Postprzez Scaliano.com.pl » 14 sty 2015, o 09:55

Szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszę o podobnej ofercie,nie wiem czy odważyłabym się zaryzykować nie znając miejsca noclegowego i nie widząc jaki będzie standard,to chyba nie wchodzi w grę.
no avatar
User

sylwiaowal

Posty

5

Dołączył(a)

15 sty 2015, o 12:46

Re: Ślep traf - pytanie do doświadczonych podróżników!

Postprzez sylwiaowal » 15 sty 2015, o 12:50

To jest podobnie jak z traf na hotele, cena jest niższa jednak nie wiesz gdzie pojedziesz tzn jaki hotel otrzymasz tylko wiesz w jakim kraju bo taki wybrałeś. pewnie jest też takw tym przypadku. Biura rezerwują hotele i oferują traf cena jest niższa jednak nie wiedzą ile sprzedadzą w danym miesiącu i co im zostanie, to co zostało im ty otrzymasz. Nie jest to nic niebezpiecznego tylko musi byc to sprawdzone biuro i tyle
no avatar
User

sourapple

Posty

5

Dołączył(a)

3 lut 2015, o 09:22

Re: Ślep traf - pytanie do doświadczonych podróżników!

Postprzez sourapple » 4 lut 2015, o 12:04

Czemu nie spróbować, fajna sprawa. Ja bym spróbowała!
no avatar
User

LuciTu

Posty

5

Dołączył(a)

9 lut 2015, o 13:51

Re: Ślep traf - pytanie do doświadczonych podróżników!

Postprzez LuciTu » 9 lut 2015, o 13:58

pewnie że tak :) nawet jakbyś miał mieszkać u kogoś a nie w 5 gwiazdkowym hotelu to liczy się to z kim jedziesz :) Ja by się zdecydowała :)
no avatar
User

lou23

Posty

108

Dołączył(a)

10 wrz 2014, o 18:45

Re: Ślep traf - pytanie do doświadczonych podróżników!

Postprzez lou23 » 17 lut 2015, o 16:40

Pewnie że korzystaj - dlaczego nie! Nie dość że świetny wyjazd, to jeszcze fajna przygoda :D
no avatar
User

HotelWilgaKrakow_pl

Posty

36

Dołączył(a)

3 lut 2015, o 13:53

Re: Ślep traf - pytanie do doświadczonych podróżników!

Postprzez HotelWilgaKrakow_pl » 20 kwi 2015, o 14:23

Jeżeli masz okazję to warto,zawsze pozostaje taka lekka nuta niepewności co do miejsca w którym będziesz ale ma to również swoje uroki,czemu nie:)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Ślep traf - pytanie do doświadczonych podróżników!

Postprzez eDom » 31 mar 2016, o 17:13

Możesz się rozczarować. Lepiej dołożyć trochę kasy i zarezerwować przyzwoity nocleg tam, gdzie sobie zamarzysz. Wtedy masz gwarancję udanych wakacji.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.087s | 12 Queries | GZIP : Off ]