Bośnia i Hercegowina

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Pawlo11

Posty

12

Dołączył(a)

29 sty 2016, o 13:43

Bośnia i Hercegowina

Postprzez Pawlo11 » 6 mar 2016, o 22:04

Witajcie

Ostatnio zacząłem się poważnie zastanawiać nad spędzeniem najbliższego urlopu w Bośni i Hercegowinie. Szukam w związku z tym możliwie jak największej ilości opinii o tych rejonach świata. Znalazłem bardzo ciekawą ofertę w dwóch biurach podróży, z czego najbardziej podoba mi się oferta jaką na swojej stronie ma Wytwórnia Wypraw. Cała wycieczka trwa dwa tygodnie. Wszystko opiera się na ogromnej wręcz ilości zwiedzania. W trakcie całej wycieczki można zobaczyć Bled, Lublanę, Postojną, Dubrovnik, góry Biovoko, Neum, Jejce.. Cudo. Oczywiście nastawiam się na taki surwiwal wręcz, ale o to chodzi właśnie. Pytanie do Was - czy warto? Czy Bośnia to jest to co naprawdę warto odwiedzić? Strasznie korci mnie ta wycieczka a w internecie ze świecą szukać jakichkolwiek opinii, nawet tu, na forum turystycznym. Proszę o jakieś info.
no avatar
User

Carynska_Bieszczady

Posty

38

Dołączył(a)

3 gru 2015, o 11:15

Re: Bośnia i Hercegowina

Postprzez Carynska_Bieszczady » 9 mar 2016, o 09:30

A jakie to biura podróży oraz ile kosztuje wycieczka do Bośni,na jaki okres czasu? Podaj więcej szczegółów,bo sam program wygląda dosyć ciekawie. Może zamiast Bałkanów warto wybrać się w ciche i spokojne Bieszczady,nie uważasz,że to dobry pomysł?
no avatar
User

Nuts

Posty

53

Dołączył(a)

5 lut 2016, o 18:41

Re: Bośnia i Hercegowina

Postprzez Nuts » 9 mar 2016, o 22:16

Ja widziałem połączoną wycieczkę objazdową w Wytwórni Wypraw, gdzie zwiedzasz Chorwację, Słowenię i właśnie Bośnię i Hercegowinę. Dość napięty program ale całość trwa 15 dni (razem z przejazdem z Warszawy) więc raczej sporo się zobaczy. Cena to jakieś 1450 - 1650 zależnie od wybranego pakietu i terminu.
no avatar
User

HotelSunrisa.pl

Posty

4

Dołączył(a)

17 mar 2016, o 08:56

Re: Bośnia i Hercegowina

Postprzez HotelSunrisa.pl » 17 mar 2016, o 08:59

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Tutaj wszystko tak na dobrą sprawę zależy od tego na jaki okres wyjeżdżamy,na jak długo oraz gdzie będziemy zakwaterowani. Bośnia to urokliwe,aczkolwiek moim zdaniem nieco niebezpieczne miejsce.
no avatar
User

karolina_61866

Posty

17

Dołączył(a)

25 mar 2016, o 15:40

Re: Bośnia i Hercegowina

Postprzez karolina_61866 » 25 mar 2016, o 15:44

Bled, Lublanę, Postojną, Dubrovnik, góry Biovoko, Neum, Jejce to najlepsze miejsca jakie można zobaczyć. Byłam tam dwa lata temu i chętnie zaraz przejrzę tę ofertę. Chce się tam wracać więc chyba masz odpowiedź
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Bośnia i Hercegowina

Postprzez eDom » 31 mar 2016, o 14:24

Jeżeli interesują Cię takie atrakcje, to jak najbardziej jest to dobry pomysł. Gdybyś jednak wolał normalne noclegi w tym kraju, to szukaj ich tu http://www.edom.pl/noclegi/ba/bo%C5%9Bnia-hercegowina Survival nie jest dobrym pomysłem na wypoczynek ;)
no avatar
User

Nuts

Posty

53

Dołączył(a)

5 lut 2016, o 18:41

Re: Bośnia i Hercegowina

Postprzez Nuts » 10 kwi 2016, o 17:53

karolina_61866 napisał(a):Bled, Lublanę, Postojną, Dubrovnik, góry Biovoko, Neum, Jejce to najlepsze miejsca jakie można zobaczyć. Byłam tam dwa lata temu i chętnie zaraz przejrzę tę ofertę. Chce się tam wracać więc chyba masz odpowiedź


Całe Bałkany są interesujące. Pomimo tego, że to południowa kultura, to w jakiś sposób bliska nam, Słowianom. A ich kuchnia? Rewelacyjne smaki. Coś czego nie znajdziemy w innym regionie świata.

Bośnia i Hercegowina, Albania, Bułgaria, Czarnogóra. Każdy z nich oferuje wiele wrażeń. Szkoda, że są tak mało popularne i mało jest ofert zwiedzania typowo nastawionych na te kraje. Dla nas mają jeszcze jedną zaletę - na tą chwilę - są przystępne cenowo i mało skażone masową turystyką.
no avatar
User

KrisGda

Posty

14

Dołączył(a)

10 kwi 2016, o 13:37

Re: Bośnia i Hercegowina

Postprzez KrisGda » 12 kwi 2016, o 22:15

zapraszam mozna wygrac za darmo fajne wczasy za darmo :3
zgarnij-wczasy.pl/s/570d70516295b
no avatar
User

OsadaWedrowca.pl

Posty

40

Dołączył(a)

10 lis 2014, o 13:34

Re: Bośnia i Hercegowina

Postprzez OsadaWedrowca.pl » 13 kwi 2016, o 10:58

A moim zdaniem równie fajne i udane wczasy można spędzić u nas nad Bałtykiem,z noclegiem nie ma problemu i można wybrać fajne miejsce z pakietem zabiegów Spa,co o tym sądzicie?
http://www.OsadaWedrowca.pl Hotel Spa Gdynia.
no avatar
User

Nuts

Posty

53

Dołączył(a)

5 lut 2016, o 18:41

Re: Bośnia i Hercegowina

Postprzez Nuts » 24 kwi 2016, o 14:59

Nad Bałtykiem są niestety mniejsze szanse na pogodę. Sam chyba tylko raz trafiłem na kilka dni pogody jak byłem w Kołobrzegu. A tak to zawsze trafiałem na chmury, deszcz . Bałkany mają średnio ponad 3000 godzin słońca. To znacząca różnica jeżeli ktokolwiek wybiera się na wakacje. Chyba jednak chcemy mieć podczas nich pogodę by zwiedzać, doświadczać, poznawać a nie siedzieć w jednym miejscu w hotelu. Takie rozwiązanie to nie dla mnie.
Szczególnie podczas takiej wyprawy objazdowej jak z Wytwórnią, to jednak wolę mieć słońce :)
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: cialo, malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.152s | 13 Queries | GZIP : Off ]