wakacje nad polskim morzem?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

OsadaWedrowca.pl

Posty

40

Dołączył(a)

10 lis 2014, o 13:34

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez OsadaWedrowca.pl » 13 kwi 2016, o 11:07

Sopot to duży tłok i brud,a przecież można tego uniknąć wybierając inną równie fajną,nadmorską miejscowość jak np: Mechelinki,byliście już tam kiedyś? Jeżeli nie to serdecznie zapraszamy :)
http://www.OsadaWedrowca.pl Hotel Spa Gdynia.
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez tulipan » 18 kwi 2016, o 16:21

Ja tam lubię jeździć nad polskie morze, mogę się tam na maksa zrelaksować i zjeść dobrą rybkę. W tym roku myślę o Łebie bo znalazłam interesujące łeba noclegi. Był ktoś z Was?
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 19 kwi 2016, o 12:41

Jaj podobnie,z tym że najbardziej lubię tam jeździć poza sezonem,kiedy nie ma takich tłumów i plaża jest tylko dla mnie,można wreszcie swobodnie pospacerować. Nawet Sopot nie wydaje się wtedy taki straszny :)
no avatar
User

dunlopix

Posty

5

Dołączył(a)

21 kwi 2016, o 17:36

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez dunlopix » 21 kwi 2016, o 18:07

szukamy z mężem jakiś atrakcyjnych ofert na wakacyjny wyjazd nad morze. Nasz synek będzie miał w wakacje ok. 1,5 roku, miło by było żeby miejsce wypoczynku miało jakieś huśtawki czy piaskownicę. Przydałby się też jakiś aneks kuchenny. Chodzi nam o jakieś sprawdzone, przytulne miejsce, niekoniecznie bardzo blisko plaży, a... i oczywiście w rozsądnej cenie.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez jagna » 25 kwi 2016, o 05:14

A ja proponuję zastanowić się nad Gdańskiem. Jest to miejscowość, w której najczęściej sama wypoczywam. Jest ciekawie, znajduje się tam sporo zabytków. Oraz mozna zarezerwować sobie apartamenty w dobrej cenie. Na przykład na tej stronie:
http://www.dhapartamenty.pl/

Jest tam opcja zabukowania sobie własnego mieszkania. Co bedzie Was kosztowało o wiele mniej niż hotel....Na przykład taki luksusowy apartamencik będzie kosztował ok 200 zł na dobę:
Obrazek

Od wszystkich osób.
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

nowakówna

Posty

2

Dołączył(a)

25 kwi 2016, o 12:52

Lokalizacja

wrocław

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez nowakówna » 25 kwi 2016, o 12:55

Jakie atrakcje polecacie nad polskim morzem?
no avatar
User

Wonderfully2

Posty

5

Dołączył(a)

25 kwi 2016, o 16:00

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez Wonderfully2 » 25 kwi 2016, o 18:33

Opalanie się :)
no avatar
User

butkagurka

Posty

4

Dołączył(a)

1 maja 2016, o 12:25

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez butkagurka » 1 maja 2016, o 17:25

Zdecydowanie Polecam Darlowko, bylem tam tyle razy ze smialo Prosze tam jechac. Nie ma dyskotek,i jakis dziwnych klubow,jeden nocny ale wieczorem graja normalnie, jest spokojnie,milo czysto, ciekawa ul glowna jest co robic,plaze czyste, sa dwie, moze polskie morze nie oferuje tylu atrakcji co opcje za granica, ale Polska tez ma swoje uroki. Pozdrawiam
no avatar
User

PodKycmolem.pl

Posty

19

Dołączył(a)

24 maja 2016, o 11:10

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez PodKycmolem.pl » 24 maja 2016, o 11:38

W sumie wszystko zależy od Ciebie,to w jaki sposób chcesz spędzić czas,jeżeli leniwie to polecam faktycznie leżeć na plaży i czerpać morskich kąpieli lub opalać się,natomiast jeśli aktywnie to w grę wchodzą biegi,spacery,jazda na rowerze czy pływanie.
no avatar
User

igorosinski89

Posty

1

Dołączył(a)

13 maja 2016, o 09:14

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez igorosinski89 » 24 maja 2016, o 12:13

Nad morzem też można spędzić bardzo aktywnie czas, zwłaszcza w okolicy trójmiasta, chociaż poleżeć brzuszkiem do góry też trzeba trochę ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.099s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron