Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Dział do zamieszczania ofert noclegów, biur turystycznych, przewoźników i innych.
no avatar
User

lazarus

Posty

264

Dołączył(a)

22 maja 2014, o 07:43

Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez lazarus » 2 lut 2016, o 13:44

Co sądzicie o takich rozwiązaniach, które pozwalają na wynajęcie mieszkania zamiast pokoju w pensjonacie czy hotelu?
Znalazłam coś takiego chociażby w tym miejscu: http://www.sunandsnow.pl/index.php i tak się zastanawiam czy to lepsza opcja.
Ktoś z was miał może okazję to sprawdzić?
Byłabym wdzięczna za podpowiedzi?
no avatar
User

Agnieszka3

Posty

209

Dołączył(a)

29 sty 2013, o 09:15

Re: Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez Agnieszka3 » 3 lut 2016, o 09:18

To jest jakiś pomysł, chociaż nie jestem pewna jak to się sprawdzi.
Widziałam kilka takich propozycji w internecie, ale myślałam, że to jakieś naciągactwo...
no avatar
User

lazarus

Posty

264

Dołączył(a)

22 maja 2014, o 07:43

Re: Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez lazarus » 3 lut 2016, o 14:09

Słyszałam właśnie pozytywne opinie na temat turystycznego wynajmu mieszkań, ale też trzeba uważać na oszustów. Akurat Sun&Snow jest dość znaną siecią i widać, że się rozbudowują.
Można znaleźć tam mieszkania w różnych polskich miastach, nie tylko w górach czy nad morzem.
Więc chyba warto...
no avatar
User

beataxx

Posty

126

Dołączył(a)

19 maja 2014, o 13:11

Re: Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez beataxx » 8 mar 2016, o 08:40

Nie mam pojęcia! Zależy na co cie stać. Ja np. mam w planach zakup mieszkania w Warszawie i bardzo spodobały mi się te oferty- http://www.domdevelopment.com.pl/pl/zol ... rtystyczny
Jednak mam dylemat co do powierzchni i oszacowania czy oferta jak na Warszawę jest korzystna cenowo. Co Wy uważacie?
no avatar
User

tulipan

Posty

1212

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez tulipan » 10 mar 2016, o 15:47

Wydaje mi się, że w innych częściach Polski też są takie możliwości. Przykładowo podaję noclegi Mazury - tutaj także można wynająć całe mieszkanie, co swoją drogą jest bardzo komfortową sprawą.
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 18 mar 2016, o 07:48

Z takim rozwiązaniem można się dosyć często spotkać i osobiście uważam to za fajną,ciekawą opcję,szczególnie jeżeli lubimy przestrzeń w mieszkaniu oraz wysoki komfort. Cena też będzie na pewno ciut wyższa,ale w końcu coś za coś :)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez eDom » 2 maja 2016, o 01:19

Takie rozwiązania są bardzo korzystne, gdy podróżuje się z całą rodziną, zwłaszcza z dziećmi. Wtedy ma się pod ręką kuchnię, w każdej chwili można zrobić dzieciom kanapkę, jakiś obiad, herbatę. To duże ułatwienie i też odciążenie finansowe, bo nie trzeba cały czas jadać w restauracjach.
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez RozaWiatrow.pl » 2 cze 2016, o 10:15

To racja,podróżując z całą rodziną,możecie wynająć nie tyle jeden pokój ile cały apartament czy też studio wraz z aneksem kuchennym,to praktyczne i zarazem wygodne rozwiązanie,do tego nie aż tak drogie jak mogłoby się wydawać.
no avatar
User

Desperado

Posty

544

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 14:06

Re: Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez Desperado » 1 lut 2022, o 10:11

Zawsze lepiej wynająć mieszkanie zamiast je kupować. Ceny tych nieruchomości są absurdalne w moim przekonaniu!!!
___________________________________________________
https://pracemagisterskie-licencjackie.pl/kategorie-prac/prace-inzynierskie
no avatar
User

monika90

Posty

46

Dołączył(a)

30 paź 2020, o 09:45

Re: Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez monika90 » 9 lut 2022, o 15:24

Ja długo wynajmowałam pokój w mieszkaniu, ale teraz zdecydowałam się na zakup kawalerki. Zastanawiam się nad jej urządzeniem bo chciałabym ją zaaranżować po swojemu. Przeglądałam różne wpisy w internecie i na stronie Meble Wajnert jest ciekawa aranżacja kawalerki - https://www.wajnert.pl/aranzacja-funkcjonalnej-kawalerki-jak-prawidlowo-dobierac-meble-do-malego-mieszkania/. Właśnie wg mnie takie pomieszczenie powinno być funkcjonalne, a o tym piszą na tym blogu. Odpowiedni dobór mebli to podstawa ;)
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.096s | 13 Queries | GZIP : Off ]