Wyjazd na camping: zabieracie żarcie czy kupujecie tam?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Victoria.Olkusz.pl

Posty

46

Dołączył(a)

9 maja 2016, o 08:18

Re: Wyjazd na camping: zabieracie żarcie czy kupujecie tam?

Postprzez Victoria.Olkusz.pl » 9 maja 2016, o 09:24

Branie ogromnych ilości jedzenie na kemping też nie zawsze ma sens,rozumiem,że czasem można,natomiast zdecydowaną większość produktów warto kupić już na miejscu.
no avatar
User

michalos90

Posty

1

Dołączył(a)

5 maja 2016, o 13:38

Re: Wyjazd na camping: zabieracie żarcie czy kupujecie tam?

Postprzez michalos90 » 10 maja 2016, o 10:00

Ja biorę ze sobą artykuły pierwszej potrzeby coś do jedzenia na drogę i na początek żeby od razu po sklepach nie jeździć :P wiadomo, kawa, herbata, to mam w domu to po co kupować nowe ? jeszcze zależy gdzie jadę, jak na odludzie dalej od większego miasta to biorę większość ze sobą ;)
Auto-poradnik.pl – portal dla pasjonatów motoryzacji
no avatar
User

marta.ameba

Posty

7

Dołączył(a)

2 maja 2016, o 08:58

Re: Wyjazd na camping: zabieracie żarcie czy kupujecie tam?

Postprzez marta.ameba » 11 maja 2016, o 06:26

Trzeba się zastanowić nad trzema kwestiami. Gdzie jedziemy, na jak długo i jakim środkiem transportu. Miejscowości turystyczne w sezonie faktycznie mają wyższe ceny i trzeba to mieć na uwadze ALE jeśli wybieramy się na długi, tygodniowy wyjazd nie jesteśmy w stanie zaopatrzyć się w prowiant, który byłby 7 dnia zdatny do jedzenia (szczególnie w wakacje). Dodatkowo jeśli podróżujemy pociągiem albo np. rowerem branie ze sobą dodatkowych ciężarów może być problematyczne. Tak więc złoty środek, weźmy ze sobą artykuły, które się nie psują i nie zabierają dużo miejsca.
no avatar
User

PodKycmolem.pl

Posty

19

Dołączył(a)

24 maja 2016, o 11:10

Re: Wyjazd na camping: zabieracie żarcie czy kupujecie tam?

Postprzez PodKycmolem.pl » 24 maja 2016, o 11:31

Akurat camping ma to do siebie,że lepiej będzie po prostu zabrać jedzenie i zrobić zapasy,bo mamy lodówkę i generalnie miejsce w którym możemy trzymać żywność,więc dzięki takiej opcji po prostu zaoszczędzimy.
no avatar
User

logo

Posty

177

Dołączył(a)

20 sie 2014, o 14:01

Re: Wyjazd na camping: zabieracie żarcie czy kupujecie tam?

Postprzez logo » 22 mar 2017, o 19:57

To zależy na jak długo jedziemy, ale raczej zabieramy.
no avatar
User

Michał33

Posty

1

Dołączył(a)

23 mar 2017, o 07:05

Re: Wyjazd na camping: zabieracie żarcie czy kupujecie tam?

Postprzez Michał33 » 23 mar 2017, o 07:09

Generalnie rzecz biorąc nie ma sensu czasami wszystkiego kupować i wieźć ze sobą, wiadomo niektóre produkty żywnościowe będą tańsze w miejscowościach nie turystycznych więc osobiście uważam że można zabrać trochę jedzenie by starczyło na sam początek wyjazdu.
no avatar
User

Cadence

Posty

80

Dołączył(a)

23 mar 2017, o 09:10

Re: Wyjazd na camping: zabieracie żarcie czy kupujecie tam?

Postprzez Cadence » 23 mar 2017, o 12:29

to zależy jak długa jest droga, jeśli w perspektywie mam kilka godzina jazdy no to biorę jakiś prowiant. Nie wiadomo jak będzie zjedzeniem na miejscu.
no avatar
User

ImbirHostel.pl

Posty

62

Dołączył(a)

19 kwi 2017, o 06:42

Re: Wyjazd na camping: zabieracie żarcie czy kupujecie tam?

Postprzez ImbirHostel.pl » 13 maja 2017, o 06:43

Zgadza się wszystko tak na dobrą sprawę zależy od kilku czynników, w tym od tego jak długa jest to podróż oraz gdzie- czasem po prostu nie mamy wyboru i musimy zabrać ze sobą zapas żywności, szczególnie jeśli jedziemy w leśną głuszę :)
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Wyjazd na camping: zabieracie żarcie czy kupujecie tam?

Postprzez tulipan » 6 wrz 2018, o 07:39

Ja zawsze coś zabieram ze sobą. Głównie produkty, bez których nie mogę się obyć, takie jak na przykład kawa warszawa. Wiem, że poza tą stroną nigdzie indziej nie dostanę moich ulubionych gatunków kawy :) Dlatego kawkę zawsze mam ze sobą.
no avatar
User

mirracle

Posty

72

Dołączył(a)

30 cze 2018, o 21:57

Re: Wyjazd na camping: zabieracie żarcie czy kupujecie tam?

Postprzez mirracle » 16 wrz 2018, o 21:02

Też zawsze cos upycham po torbach bo jednak przy trojce dzieciakow trzeba miec cos "za pazucha" zwlaszcza jesli starszy syn lubi podjadac w nocy. Teraz jak bylismy na campingu w Giżycku to codziennie o 4 nad ranem wstawal i szedl biegac albo na rower, wiec gdy wracal a zanim jeszcze wszystko pootwierali to wyjadał wszystko co tylko znalazł ;) Dopiero pozniej szlismy na jakis obiad czy to do tawerny na Twierdzy czy tez na miescie. A swietnych miejscowek tam nie brakuje i tez za co kocham Mazury a zwlaszcza Gizycko - ceny sa "normalne" a nie wygórowane jak w wiekszosci nadmorskich miejscowosci.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.100s | 13 Queries | GZIP : Off ]