Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Dział do zamieszczania ofert noclegów, biur turystycznych, przewoźników i innych.
no avatar
User

Nuts

Posty

53

Dołączył(a)

5 lut 2016, o 18:41

Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Postprzez Nuts » 17 maja 2016, o 16:26

W ubiegłym roku byłem w Czarnogórze z Wytwórnią Wypraw. Do zwiedzania było duuużo, aż oczy bolały :D + atrakcje kąpielowe, noclegi na naprawdę wysokim poziomie, biorąc pod uwagę cenę wycieczki. Najbardziej podobała mi się wycieczka do błękitnej groty i na plaże Żanica - bardzo czysta woda, cudowne widoki :) Sarajewo robi wrażenie, dodatkowym plusem jest umiejętność interesującego opowiadania o nim przez przewodnika. Odhaczone z listy są też wodospady Kravice i Mostar czyli Bośnia i Hercegowina. Atrakcje super, mega wrażenia, niezapomniane. To zdecydowało o tym, że w tym roku wybieram się na "opcję bałkańską" z pobytem w Neum, czy ktoś był na tej wycieczce Wytwórni Wypraw z Chorwacją i Słowenią i może opowiedzieć jak było? Będę wdzięczny :)
no avatar
User

danuta-majewska

Posty

5

Dołączył(a)

18 maja 2016, o 11:31

Re: Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Postprzez danuta-majewska » 18 maja 2016, o 11:48

Witam fajnie wiedzieć nie byłam nigdy tam
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 19 maja 2016, o 09:30

A ile kosztowała taka wyprawa oraz gdzie nocowaliście,jak standard oraz plaża? Podaj szczegóły bo każdy na forum jest bardzo ciekawy,czekamy z niecierpliwością :)
no avatar
User

Nuts

Posty

53

Dołączył(a)

5 lut 2016, o 18:41

Re: Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Postprzez Nuts » 24 maja 2016, o 18:37

Taka wyprawa nie jest droga. Ceny zaczynają się od 1200 i sięgają 1600 zależnie od terminu i wybranego pokoju. W cenie zawarte jest wyżywienie w samej Czarnogórze (7 śniadań i obiadokolacji). Cała wycieczka zaplanowana jest na 15 dni: 9 dni- pobyt w Czarnogórze- Ulcinj nad morzem, 4 dni- pobyt w Macedonii- Ochryda nad jeziorem, Bośni i Hercegowinie- Sarajewo, Serbii- Belgrad.
Noclegi po drodze w hostelach a w Czarnogórze w wynajętych pokojach. Wszystko w jednym budynku w całkiem dobrej lokalizacji. W pokojach była klimatyzacja, kuchnia. Na stronie biura są zdjęcia każdego z pokoju, więc można zobaczyć i ocenić. Zwiedzanie jest na tyle intensywne, że właściwie pokoje są tylko do spania :)
Do plaży miejskiej (piaszczystej) można było spokojnie dojść spacerkiem. Na wybrzeżu są też plaże kamieniste, po których można spokojnie pospacerować.
no avatar
User

kaswin19

Posty

1

Dołączył(a)

24 maja 2016, o 21:51

Re: Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Postprzez kaswin19 » 24 maja 2016, o 21:51

zazdroszcze, to musiało byś cool ;)
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Postprzez RozaWiatrow.pl » 2 cze 2016, o 10:13

Ciekawa opcja i na pewno ceny są zdecydowanie tańsze niż w Chorwacji,gdzie bywa naprawdę różnie i bardzo tłoczno,co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Czarnogóra nie jest jeszcze aż tak bardzo oblegana jak inne kraje na Bałkanach.
no avatar
User

karolina_61866

Posty

17

Dołączył(a)

25 mar 2016, o 15:40

Re: Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Postprzez karolina_61866 » 2 cze 2016, o 18:52

Mnie cena skusiła jakieś 2 lata temu. Bardzo miło wspominam te wakacje. Potem podróżowałam tylko po kraju, bo nie było czasu na wyjazdy. Myślę czy w tym roku gdzieś z nimi nie wyskoczyć ceny znów są bardzo dobre a mam tydzień urlopu w sierpniu. Chętnie pojechałabym do Chorwacji
no avatar
User

Sabrina203

Posty

6

Dołączył(a)

2 cze 2016, o 19:44

Re: Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Postprzez Sabrina203 » 2 cze 2016, o 19:54

Tak wyprawy z tym Biurem to czyta przyjemność. W zeszłym roku byłam z nimi w Bośni i Hercegowinie. Nie żałuję ani grosza- masz rację pisząc, że pokoje są tylko do spania! Tyle zwiedzania w tak krótkim czasie zdecydowanie na plus! :) Teraz myślę, aby wybrać się do Albanii.
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Postprzez eDom » 2 cze 2016, o 23:05

Skoro mowa o Czarnogórze, to podpowiemy, gdzie szukać noclegów http://www.edom.pl/noclegi/me/czarnogora Z komfortowym noclegiem każda podróż jest przyjemniejsza :)
no avatar
User

Nuts

Posty

53

Dołączył(a)

5 lut 2016, o 18:41

Re: Czarnogóra z Wytwórnią Wypraw

Postprzez Nuts » 3 cze 2016, o 08:47

karolina_61866 napisał(a):Mnie cena skusiła jakieś 2 lata temu. Bardzo miło wspominam te wakacje. Potem podróżowałam tylko po kraju, bo nie było czasu na wyjazdy. Myślę czy w tym roku gdzieś z nimi nie wyskoczyć ceny znów są bardzo dobre a mam tydzień urlopu w sierpniu. Chętnie pojechałabym do Chorwacji

Jak chcesz zobaczyć kawałek Chorwacji a nie przepłacić za ceny noclegów w Chorwacji to wybierz wycieczkę z Wytwórni Wypraw do Bośni. Nocleg jest tam w Neum, które dzieli Chorwację na dwie części. Taka ciekawostka, o której warto poczytać :). Do tego jest tam właśnie kilka wypraw do samej Chorwacji: Dubrownik, Makaraska, Split i inne. Przy okazji zobaczysz też Słowenię w drodze powrotnej.Całość to również 15 dni i cenowo jak widzę 1400-1650, zależnie od terminu. Chociaż najniższa cena to raczej po sierpniu już.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.206s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron