Prezent dla narzeczonego

Coś ciekawego dzieje się w twojej okolicy? Masz jakieś ciekawe aktualne informacje związane z turystyką? Napisz o tym w tym dziale.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Prezent dla narzeczonego

Postprzez jagna » 9 mar 2016, o 07:20

Oj nie wiem czy wyjazd jest takim dobrym rozwiązaniem... Co jak co ale jest to pewien wydatek a niewiele osób może sobie pozwolić na takie wysokie koszta. Jestem zdania,ze warto jest zastanowić się nad czymś tańszym... Jest przecież wiele pomysłów na to aby podarować narzczonemu nieszablonowy prezent. Na przykłąd

jazda samochodem po torze
kurs barmański
ładna bielizna i przyrządzona samodzielnie kolacja
czy też taka zaprojektowana przez siebie bluza: http://selino.pl/bluzy-z-wlasnym-nadruk ... ,g-16.html - na stronie jest konfigurator, za pomocą którego możecie stworzyć bluzę z wybranym przez siebie napisem.
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: Prezent dla narzeczonego

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 18 mar 2016, o 07:46

A kto powiedział,że wyjazd musi być daleko plus do tego drogi hotel? Można wyjechać gdzieś bliżej i za nocleg w dobrych,komfortowych warunkach zapłacić zdecydowanie taniej :) Zapraszamy do nas w Bory Tucholskie!
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Prezent dla narzeczonego

Postprzez majesta » 23 mar 2016, o 05:43

W takim razie ja zaproponuję coś w wyższej półce cenowej. Mój mąż równiez należy do praktycznych osób. O wiele bardziej byłby zadowolony z porządnego zegarka a nie z czegoś niepraktycznego. Na jego urodziny podarowałam mu zegarek Hugo Boss
http://zegarkihugoboss.pl/

Na tej stronie macie dobry opis modeli tej firmy. Zegarki są porządnie wykonane, z dobrych materiałów. Mają dobre mechanizmy i wykonanie. Podarowałam mu taki;
Obrazek
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

turysta1332

Posty

5

Dołączył(a)

16 kwi 2016, o 07:52

Re: Prezent dla narzeczonego

Postprzez turysta1332 » 16 kwi 2016, o 07:58

Ja jestem takiego samego zdania co jastrzebiec_eu żeby gdzieś wyjechać na weekend. Najlepiej to zapamięta.
no avatar
User

obiezyswiat

Posty

5

Dołączył(a)

16 kwi 2016, o 17:35

Re: Prezent dla narzeczonego

Postprzez obiezyswiat » 16 kwi 2016, o 17:43

Wyjazd to świetny pomysł, ale nieco kosztowny. Bluza jest ok, jeśli ktoś lubi nosić, oby trafić z rozmiarem :)
no avatar
User

szymonpiotrowski

Posty

6

Dołączył(a)

2 kwi 2016, o 11:12

Lokalizacja

Warszawa

Re: Prezent dla narzeczonego

Postprzez szymonpiotrowski » 22 kwi 2016, o 11:21

Można wyjechać z ograniczonym budżetem. Bycie razem i spędzenie miłych chwil w tym szczególnym dniu to najważniejsze. Rzeczy są tylko materialne, ważne są te pozytywne wspomnienia.
Może zamiast bluzy np. praktyczny scyzoryk? Facetowi zawsze się przyda.
Mam jeden przy kluczach i wiele razy mi się przydał.
no avatar
User

lucky

Posty

235

Dołączył(a)

13 lip 2013, o 15:54

Re: Prezent dla narzeczonego

Postprzez lucky » 30 kwi 2016, o 17:43

Może coś z gadżetów np. aparat cyfrowy http://www.morele.net/wiadomosc/aparat- ... brac/1496/ Przydaje się, jeśli np. ktoś często podróżuje.
no avatar
User

Victoria.Olkusz.pl

Posty

46

Dołączył(a)

9 maja 2016, o 08:18

Re: Prezent dla narzeczonego

Postprzez Victoria.Olkusz.pl » 9 maja 2016, o 09:22

Jeżeli Twój narzeczony interesuje się gadżetami elektronicznymi to aparat cyfrowy lub może videorejestrator to bardzo dobra opcja i pomysł na prezent,co o tym sądzisz?
no avatar
User

Loukem

Posty

10

Dołączył(a)

8 cze 2016, o 11:43

Re: Prezent dla narzeczonego

Postprzez Loukem » 10 cze 2016, o 09:48

Zależy od zainteresowań :) Sama wiesz najlepiej co lubi, i tak jak już ktoś wspomniał - najcenniejszy będzie na pewno wspólnie spędzony czas.
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: Prezent dla narzeczonego

Postprzez mobilna » 5 lip 2016, o 16:18

a może odpoczynek w hotelu ze SPA? przyda wam się na pewno troche relaksu przed przygotowaniami slubnymi i oczywiscie co jest dobra sama skorzystasz na tym no bo jest to SPA! :P
W Ciechocinku jest fajny hotel Abidar, bardzo kameralny a oprocz SPA w cienie noclegu darmowe korzystanie z sauny i jacuzzi więc coś dla was razem. Z własnego doświadczenia polecam bo byłam tam z chłopakiem i bardzo dobrze nam to zrobiło
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.099s | 13 Queries | GZIP : Off ]