wakacje nad polskim morzem?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez eDom » 18 lip 2016, o 10:36

Wiele zależy noclegu, nad naszym morzem ważna jest pogoda ale jeśli dobrze wybierzesz lokalizację i apartament wakacyjny też możesz poczuć się jak na rajskiej wyspie :)
http://www.edom.pl/?event=search.search&lastminuteonly=true&searchtyp=defaultsearch&region=685&land=pl
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez rezona » 26 lip 2016, o 14:57

Nie wiem czy obecnie wakacje nad naszym morzem mają sens, a przynajmniej ja go niespecjalnie widzę. Choć to może moja niechęć do tego regionu, bo jednak zdecydowanie wole południe, czyli góry, niż morze.
no avatar
User

mobilna

Posty

109

Dołączył(a)

7 kwi 2015, o 08:57

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez mobilna » 3 sie 2016, o 11:09

u nas jest tak, że jeżeli już decydujemy się na spędzenia wakacji nad polskim morzem to wybieramy miejsce gdzie będzie co robić na zapas gdy pogoda sprawi figle. Bo siedzenie w nudnym ośrodku w ten czas odpada. W tamtym roku postawiliśmy na Gąski i ośrodek rekreacyjny "Aga" Mają SPA w hotelu co jest dla mnie bardzo ważne i do plaży jest 20 metrów co z kolei jest bardzo ważne dla moim maluchów :P
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez rezona » 3 sie 2016, o 15:14

Najlepiej jechać do małych miejscowości, bo w dużych będzie tylko ścisk i męczarnia. Najlepiej jest również dobrze się do wyjazdu przygotować. Niedawno czytałam artykuł o tym, co zapakować na wyjazd nad morze: http://sprzedajemy.pl/poradnik/co-zabrac-na-wyjazd-nad-morze-jak-spakowac-sie-na-wakacje-art1072, co w sumie jest o tyle istotne, że jak wiadomo nad morzem bywa różnie, a pogoda, jak zostało wspomniane bywa kapryśna i nie zawsze nadaje się na wyjście na plażę. Przyszykować się na takie ewentualności można i chyba w tym wypadku nawet trzeba.
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez biedroska » 3 sie 2016, o 16:15

nad polskim morzem bardzo fajnie jest w Mielnie w hotelu unitral, popieram zdanie koleżanki że jak na nasze kapryśnie morze to lepiej zabezpieczyć się dodatkowymi atrakcjami a w unitralu spa mają nie z tej ziemi i nawet gdyby cały pobyt lało to wcale bym się nie obraziła, co więcej córa też nie bo mają specjalną ofertę dla dzieci co moja księżniczka mała bardzo lubi i czasem ją na coś zabieram
no avatar
User

safiritha

Posty

2

Dołączył(a)

3 sie 2016, o 18:16

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez safiritha » 3 sie 2016, o 18:18

Wakacje nad polskim morzem są dla mnie najlepszym wyborem. Aczkolwiek ten tłum dla wielu może być męczony. Mi osobiście nie przeszkadza ;)
no avatar
User

salfiix

Posty

2

Dołączył(a)

3 sie 2016, o 18:17

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez salfiix » 3 sie 2016, o 18:36

We Władysławowie jest ładnie jak ktoś woli większe miasto, my byliśmy w Jastrzębiej Górze i Ustroniach Morskich obie miejscowości male ,ale bardzo ładne dużo miejsca na plaży , a i miejsc rozrywki nie brakuje każdy znajdzie coś dla siebie
no avatar
User

Apartament-Baltic

Posty

31

Dołączył(a)

25 lip 2016, o 09:09

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez Apartament-Baltic » 2 wrz 2016, o 09:30

Jeżeli wakacje nad Bałtykiem to tylko Kołobrzeg, gdzie poczujecie ten morski klimat, spotkacie wiele ciekawych atrakcji oraz szeroką plażę w sam raz do wrześniowych kąpieli i odpoczynku :)
no avatar
User

Kulka

Posty

7

Dołączył(a)

10 sie 2016, o 18:34

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez Kulka » 2 wrz 2016, o 13:34

Tylko i wyłacznie nad polskim morzem :D Jestem tradycjonalistką chyba :) Ale tak serio to bardzo lubię. Jeździmy sobie z rodzinką w różne miejsca, ale naszym ulubionym są Gąski i ośrodek Aga. Bo blisko morza, baaardzo blisko. Można sobie wybrac czy sie chce hotel czy domek, a i my i dzieciaki mamy co porobić, bo jest spa, sala sportowa, duża przestrzeń. No i ceny korzystne. A w Gąsakch na szczęscie nie ma jeszcze tyle ludzi co w takim Trójmieście na przykład ;)
no avatar
User

vnik

Posty

15

Dołączył(a)

4 wrz 2016, o 21:39

Re: wakacje nad polskim morzem?

Postprzez vnik » 4 wrz 2016, o 21:56

ja nie przepadam. szczególnie po ostatniej wizycie w świnoujściu - ceny jak po niemieckiej stronie, a jakość nie niemiecka
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.111s | 13 Queries | GZIP : Off ]